W rzece na Alasce sfilmowano lodowego potwora

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pokryte lodem, długie ciało płynęło spokojnie, wijąc się w nurtach rzeki Chena na Alasce. Sfilmowali je eksperci z Centrum Zagospodarowania Ziemi z Kanady Zachodniej. Naukowcy nie mieli żadnych planów, związanych z poszukiwaniem potworów. Udało im się jednak sfilmować stworzenie, które spowodowało wielkie poruszenie.

 

 

Film, który wyemitowała stacja CBC24, wzbudził spore zainteresowanie wśród widzów. Dziennikarze zachęcają ludzi do komentowania zjawiska, bo naukowcy, świadkowie zdarzenia, nabrali wody w usta.

 
Opinie o dziwnym stworzeniu są podzielone. Wiele osób uważa, że to może być mutant ryby. Niektórzy sugerują, że to był rodzaj jakiegoś prehistorycznego potwora, uwolnionego z topniejącego lodu, a jeszcze inni mówią o pojawieniu się Nessie na Alasce.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika vesolly

"... naukowcy, świadkowie

"... naukowcy, świadkowie zdarzenia, nabrali wody w usta."
Buahahaha... Biggrin
Nabrali wody w usta i czekali, bo wiedzieli, że tallin z pobożną powagą opisze na portalu ten wiecheć wodorostów, będzie się w nim dopatrywać niewiadomo czego i dorobi takie teorie, że boki zrywać Biggrin   Znajdzie się też całe stado debili, którzy będą go wspierać i teorie rozwijać
ROTFL

Skomentuj