W San Francisco ujrzeli znak: figurę Chrystusa Odkupiciela z Rio de Janeiro

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W rzeczywistości nie jest to posąg Chrystusa Odkupiciela z Rio de Janeiro w Brazylii. To tylko latarnia morska na Wyspach Farallon w San Francisco i zjawisko, a właściwie fenomen, jakim jest Fata Morgana.

 

Zaledwie dwa dni temu o zachodzie słońca w San Francisco pojawił się pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro z Brazylii. To był miraż!

 

Dziwnie zniekształconą formą Chrystusa Odkupiciela była latarnia morska na Wyspach Farallon na zachód od San Francisco, która została "zdeformowana" przez zjawisko Fata Morgan. Miraż zmienił kalifornijską latarnię morską w brazylijski posąg, który robił ogromne wrażenie.

 

Następnie drugie słońce eksplodowało jak bomba atomowa w tym samym kanale atmosferycznym. Na poniższym filmie widać, jak nasza najjaśniejsza gwiazda staje się nawet prostokątna w jednym punkcie.

 

Co to jest Fata Morgana? Fata Morgana to dziwne zjawisko zachodu słońca spowodowane silnymi inwersjami temperatur. Kiedy światło przechodzi przez warstwę niezwykle zimnego powietrza wiszącego nad powierzchnią morza, kształty fantastycznie odkształcają się i rozciągają.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Skomentuj