W satanistycznej świątyni w Detroit zaprezentowano wielką statuę Baphometa

Kategorie: 

Źródło: twitter

W Detroit odbyła się chyba największa satanistyczna publiczna ceremonia w historii. Grupa przedstawicieli Kościoła Szatana zaprezentowała tam 4 metrową statuę bóstwa zwanego Baphometem. To ten sam cielec do którego rzekomo modlili się Templariusze.

 

Kościół Szatana udostępnił największy posąg Baphometa na prywatnej imprezie, gdzie ludzie mogli przyjść tylko po nabyciu biletów kosztujących 25 dolarów. Miejsce zdarzenia ze względów bezpieczeństwa nie zostało ogłoszone publicznie i było znane tylko tym, którzy kupili bilety.

[ibimage==25054==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Posąg Baphometa wykonano z brązu. Waży około tony i nigdy nie był pokazywany w miejscach publicznych. Statua przedstawia rogatą postać, która nosi odwrócony pentagram i jest otoczona figurami dwóch młodych dzieci.

 

Cała impreza została oprotestowana przez środowiska odwołujące się do kultury chrześcijańskiej. Jednak pod satanistyczną świątynią zgromadziło się tez odpowiednio dużo zwolenników drugiej strony którzy krzyczeli "Hail Satan". Detroit, upadające duże amerykańskie miasto, może się stać wkrótce jeszcze bardziej upadłe.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ser hijo

Taka mi sie historyjka

Taka mi sie historyjka przypomina, o tym jak Bog i Szatan spacerowali sobie po ziemi przygladajac sie stworzeniom. Nagle ujrzeli czlowieka, ktory zaslania cos, co trzyma w rekach i ucieka w zarosla. 
- Jak myslisz, co on tam ma? - spytal Bog 
- Najwidoczniej znalazl Kawalek Prawdy. - odrzekl Szatan
- I co, nie interweniujesz?
- Nieee, poczekam az zrobi z tego religie.

Portret użytkownika abc

nie znam się na symbolach,

nie znam się na symbolach, ale te twarze dzieci i te palce szatana kojarzą mi się z  kierunkiem gdzie należy patrzeć, tzn , że bafomet jest tak jakby figurantem, a za nim stoi ktoś potężniejszy, takie moje gdybanie Smile

Portret użytkownika pasjonat

odbyła się chyba największa

odbyła się chyba największa satanistyczna publiczna ceremonia
 
no wlasnie ceremonia czy prezentacja ?
 
Bo ceremonia to odbyła sie na wyspie gdzie zabito rytualnie 4 osoby a nagranie wrzucono 10 lat temu do internetu gdzie smiga do dzis. ( video z wyspy ) Moim zdaniem to byla najwieksza ceremonia, bo o wiekszej nie slyszalem.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Zebaoth

A co symbolizują dwa palce

A co symbolizują dwa palce środkowy i wskazujący skierowane do góry? Nie mylić z Victory...symbolem zwycięstwa. Babhomet trzyma te palce połączone. Szukałem w necie ale nie znalazłem. z Góry dzięki za odpowiedź.

Portret użytkownika Zenek :)

Podniesiony sam palec

Podniesiony sam palec wskazujący to buddyjskie - "kręcę kołem dharmy" (władam losami świata), dwa palce jak na obrazku odnoszą się do Śhivy - jednej z jego walk z żydowskim koźlomordym demonem robiącym w bibli za żydowskiego proroka.

Portret użytkownika trzcina_1

z tego co pamietam to palce

z tego co pamietam to palce tak podniesione w szkole oznaczaly ze chcesz sie zglosic do odpowiedzi lub uczestniczyc w jakims zadaniu... jedynie to mi przyszlo do glowy... hmmm
moze oznacza ze zglasza sie do dzieci aby uczestniczyc w ich dalszym zyciu...
a one mowia np. tak chodz i odpowiedz nam na wszystkie pytania...

Strony

Skomentuj