W sezonie 2019 to Francja stała się światową stolicą kręgów w zbożu

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Ilość kręgów w zbożu, które pojawiają się na polach w tym roku nie jest szczególnie imponująca i o dziwo palmę pierwszeństwa co do częstotliwości ich pojawiania się, od Anglii przejęła Francja. 

W ostatnich dniach pojawiły się przynajmniej trzy warte odnotowania piktogramy, z czego aż dwa we Francji. Zresztą gdyby podsumować ilość zidentyfikowanych kręgów, Anglia nie może się już równać Francji. 

 

Jeden z kręgów wykryto 28 czerwca na polu w Lidon, w pobliżu Chauvigny, w departamencie Vienne.

Już dzień później, 29 czerwca, na jednym z pól w pobliżu miejscowości Saulx-Marchais w departamencie Yvelines, zaobserwowano taki finezyjny piktogram.

Tego samego dnia, ale za kanałem La Manche, w okolicy Scrubbs Lane w angielskim hrabstwie Hampshire również zidentyfikowano kręgi. Nie można jednak powiedzieć, żeby był to wzór szczególnie skomplikowany.

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jon Hukh scatognostycyzm

zauwazyłem, ze byc moze mam

zauwazyłem, ze byc moze mam ograniczana przestrzen internetowa, moze kazdy tak ma, a moze tylko przegrani, którym przejeto sny, a moze miliony ludzi to ciastolina zmiennokształtna, iluzje, moze miliony nie maja w praktyce np w internecie dostepu do milionów, a liczniki wyswietlen sa fake. Np czesto, szczególnie kiedy jestem zabierany do piekła w przejetym snie pod artykułami na ogólnopolskich portalach typu wp gdzie oficjalnie codziennie wchodzi ok 6 mln ludzi widnieje ze 28 komentarzy z czego ze 2 są moje, więc to nie cenzura je ogranicza, a czemu jest ich tak mało?! czemu z tych 28 komentarzy ze 3 czesto były uzytkownika aqq skoro po przejeciu mi snu nieskonczone zło kiedy weszło do mojego domu wiecznosci powiedziało szyderczo aqq!..przysiegam na boga ze to prawda co pisze, na tym portalu tez cos mało komentarzy czy tylko mnie to dziwi? Promowane przez TVN syfne rapery taco maja po 70 mln wyswietlen na swoje piosenki, a niektóre prawie hity swiatowych gwiazd maja po kilkanascie tys  w tej samej jednostce czasu, moim zdaniem liczniki sa fake albo wiekszosc ludzi, z tego co ledwo pamietam wszyscy w moim bloku i połowa w bloku naprzeciw to ciastolinowcy zmiennokształtni, iluzja, jakby podswiadomosc.W tvni ejestem ładowany do piekła niewiele wiecej pamietam, robia mi nowy strumien swiadomosci w przejetym snie, nic gorszego, bóg to zło.

Portret użytkownika foijdfoijdspfdsapokfe

spisek dziennikarzy jest

spisek dziennikarzy jest ciekawszy od spisku okulistów i moze byc podstawa nakrecania wszystkich bzdur którymi zywia sie masy typu kregi zbozowe, wspomnienia poprzednich wcielen itp itd, wszystko to robią na zamówienie jak karuzele z rózowymi słoniami w wesołym miasteczku, a stawka jest piekło  na wieczność niestety wiec te rozrywki tylko pozornie sa nieszkodliwym fenomenem plejadianskich kłamcow  typu bernatowic

Portret użytkownika Lupita Mascarpone Duro

Włąśnie skończyłem lycełum i

Włąśnie skończyłem lycełum i mam niepochamowanem henć pisać niepoprafffnie !!!11!!¡! Na szczęście komentarze na innemedium nie są oceniane pod względem poprawności językowej. Miłego leniuchowania leszczu.

Portret użytkownika Jon Hukh scatognostycyzm

jezu k ludzie to takie dno,

jezu k ludzie to takie dno, ci wszyscy nowoczesni idi/oci, k co drugi uwaza matematyke za królową nauk, a jak im próbowac wytłumaczyc czym jest prawdopodobienstwo znalezienia tych wszystkich postaci z gematria 666 czy 888, ze jest mniejsze niz w totolotku to oni wciaz nie rozumieja i mysla, ze gematria to jakas astrologia, ze to jakaś przypadkowa bzdura, wyliczenia kabalistyczno-astrologioczno-mistyczno-bzdurne, ludzie gematria jest prosta jak zło, którym jest bóg, to zwykłe przypisanie wartosci liczbowej literom znane od starozytnosci, gematria sie nie zmienia pod wpływem znaków zodiaku i innych bzdur, to czysta matematyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! k ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika Jon Hukh scatognostycyzm

to jest artykuł o człowieku

to jest artykuł o człowieku bez szczęki https://portal.abczdrowie.pl/20-lat-temu-urodzil-sie-bez-szczeki-co-u-niego-slychac   , juz współczujesz, juz chcesz mi zabronic braku szacunku do ciezko chorego?!! ja jestem ciezko chory!!!!!!!!! a "on" spójrz jaką ma gematrie, oczywiście przez przypadek bo to po prostu wspaniały, dzielny, kaleki człowiek itp itd:

 

skup sie, bo do gematrii wystarczy mu dodac litere "e" zeby wyszło 666  https://www.gematrix.org/?word=isaiah+acostae  mógłbym wytłumaczyc dlaczego e itp ale i tak nikt w nic mi nie uwierzy. Gematrie tak mało zmodyfikowane uznaje za dowód na swoje urojenia bo swoje wiem.

 

Oczywiscie uwazam Pana Acostae za wspaniałego 

muzyka, dzielnego cżłowieka itp itd, zycze mu samch sukcesów.

 

A najbardziej pozdrawiam moze choc jedna osobe, która rozumie moje dowody, na reszte szkoda czasu przed piekłem

Portret użytkownika Jon Hukh scatognostycyzm

umieram na raka, przegrałem

umieram na raka, przegrałem gre i ide do "piekła" w studiu tvnu. Te gematrie to to niewiele co mi pozostało z dowodów na to co mnie spotkało. mam prawie cała pamiec wyczyszczoną tamtych zdarzen, cały show buisness to magie, moce itp....katarzyna grochola 666 napisała ostatnio ksiazke w której jest fragment o braniu mocy z muzyki do znoszenia cierpienia......to jest czesc tego co mnie spotkało, kiedy zaczałem umierac na raka właczono mi odczucia roznych magi z muzyki itp........judith resnik astronautka która jak reszta załogi challengera przezyła katastrofe ma gematrie jezusowego 888 co by wskazywało na cos wiecej niz szatanskich kłamców, aktorów, ona symbolicznie wykłada prawo, to wszystko jest jakby snem, mój przejęto. Nikt w nic mi nie wierzy, internet moze byc w wiekszosci mi udawany i przypuszczam nie mam kontaktu realnie z milionami innych ludzi, dlatego tez nikt nie docenia dowodu w postaci tych gematrii. Najlepszym dowodem jest gematria aktorki isabeli clarke bo ona ma 666 nie tylko ze swojego imienia i nazwiska które ma rzekomo od urodzenia ale rowniez z imienia i nazwiska postaci ktora gra.......czy tylko ja to rozumiem jako nieprawdopodobne matematycznie, wskazujace na spisek totalny, gre iluzji, ciastoline udajaca wiekszosc ludzi itp........szkoda słów, wszystko kłamie, ten poortal raczej też. Ale nic innego mi nie zostało. Na fb usuwaja co jakis czas moje konta teraz zostało Jon Hukh

Strony

Skomentuj