W sieci pojawiło się nagranie rzekomej katastrofy UFO w Yellowstone

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Internauta identyfikujący się nickiem Shawn twierdzi, że nagrał coś co wygląda na skutki katastrofy jakiegoś niezidentyfikowanego obiektu w obrębie superwulkanu Yellowstone.

 

Do zdarzenia miało dojść 18 kwietnia bieżącego roku. Mimo to zdjęcia wspomnianego internauty są jedynym dowodem na to, że do czegokolwiek tam doszło. Nie ma jakichkolwiek oficjalnych informacji na ten temat. Jednak skoro spadło tam coś tajnego, lub po prostu niezidentyfikowanego, embargo informacyjne należałoby traktować jako coś oczywistego.

 

W serwisie YouTube opublikowano nagranie przedstawiające rzekome skutki katastrofy UFO. Widać coś co wygląda jak skutki upadku meteoru. Wielka smuga przecina niebo i rzeczywiście wygląda to tak jakby coś płonęło.

 

Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w obrębie Yellowstone jest wiele formacji , które mogą emitować dym, po chwili obserwacji upewniamy się, że to co widać na nagraniu to skutek upadku jakiegoś obiektu, który pozostawił wyraźny ślad swojego lotu.

 

Czy to nagranie rzeczywiście przedstawia coś niezwykłego, co miało miejsce w obrębie kaldery Yellowstone? Tego nie wiadomo na pewno, ale niewątpliwie jest to interesujące świadectwo zdarzenia, które powinno zainteresować każdego badacza UFO.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika XaX

To mi bardziej przypomina

To mi bardziej przypomina zwyczajny gejzer których jest tam wiele a nie dowód na rozbicie się pozaziemskiego statku kosmicznego.  Generalnie nie jestem sceptyczny co do tego zjawiska bo sam widziałem parę razy dziwne obiekty jednak akurat ten konkretny to bzdura. 

Portret użytkownika MiterMann

Admin to przynajmniej dobry

Admin to przynajmniej dobry tytul wstawia, tallin albo johnmoll to by zara napisali "uflo wlatuje do wulkanu" "uflo myje silniki w kalderze YellowStone" "Ufloo mieszkaja w YELLOWSTONE ?"

lub cos podobnego.... nie czeeeba tu szpeca bo widac odrazu ze to samolot a pora dnia doskonale podswietla prace silnikow....

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj