W Simpsonach odkryto przepowiednię dotyczącą stroju Kamali Harris

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Fani serialu animowanego The Simpsons znaleźli przepowiednię dotyczącą stroju wiceprezydentowej USA Kamali Harris podczas inauguracji Joe Bidena w odcinku z 2000 roku. W serialu Bart Into the Future dojrzała bohaterka Lisa Simpson jest przedstawiana jako przyszła głowa państwa. Zgodnie z fabułą zostaje ona wybrana po Donaldzie Trumpie, a dziewczyna twierdzi, że jej administracja odziedziczyła po nim „dość duży kryzys finansowy”.

Widzowie zauważyli, że strój prezydencki Lisy Simpson jest bardzo podobny do kostiumu, w którym Kamala Harris uczestniczyła w ceremonii inauguracji 20 stycznia br. Była ubrana tak samo, jak bohaterka wspomnianego odcinka, czyli fioletowy płaszcz, w komplecie z naszyjnikiem z pereł i kolczykami. Fani programu byli zaskoczeni zbiegiem okoliczności i skomentowali to na Twitterze:

 

„Tak, wszystko, co kiedykolwiek wydarzy się w przyszłości, było już w The Simpsons”.

 

„Czas powrócić do The Simpsons, aby zapoznać się z grą giełdową i prognozami kryptograficznymi”.

 

„OK, to jasne, twórcy Simpsonów są podróżnikami w czasie”.

 

Simpsonowie mają długą historię „proroctw”. Na przykład dwie dekady przed wyborem Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych w serialu pojawiły się żarty na jego temat. Ponadto odcinek z 1993 roku zawierał nagłówek odnoszący się do początku pandemii koronawirusa.

 

Jednocześnie serial z 1996 roku ukazywał scenę szturmu na Kapitol, powtórzoną w rzeczywistości w styczniu 2021 roku, kiedy to zwolennicy Trumpa próbowali zaatakować Kongres USA. Fani serialu zauważyli również, że aktor Tom Hanks, który wziął udział w ceremonii inauguracji, już wcześniej przemawiał do Amerykanów w „momencie kryzysu” w animowanym filmie Simpsonowie z 2007 roku.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jaa

Albo ona ubrała się tak, żeby

Albo ona ubrała się tak, żeby wyglądać podobnie. Może nawet nie sama tylko ten kto ją ubierał. Do tego ta z kreskówki nie ma maseczki więc jakby nie bardzo pasuje. Maseczki to jakby znak czasów więc pewnie też by je pokazali w 2000 roku.

Portret użytkownika lehv

Tu nie ma co pasować czy nie

Tu nie ma co pasować czy nie pasować. Takich "przypadków" z Simpsonów jest więcej. Np. o Trumpie i miejscach na świecie w których był i z kim się spotkał. Wszystko co do centymetra. Tu nie ma przypadków. Matt Groninger jest masonem. 

Skomentuj