W Stanach Zjednoczonych nad jeziorem Michigan zarejestrowano paradę UFO

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nakręcili film, dokumentujący paradę niezidentyfikowanych obiektów latających nad jeziorem Michigan. Nagranie wywołało poruszenie na całym świecie.

 

 

Na obrazie widać sześć sferycznych obiektów, poruszających się w jednej linii z różnymi prędkościami. Ponadto, w oddali widać helikopter, ale na razie nie można dokładnie określić, czy istnieje jakiś związek między UFO i tym śmigłowcem, pisze tvnet.lv.

 

Słynny ufolog Scott K. Worring jest pewny, że nie są to chińskie lampiony, bo obiekty lecą pod wiatr, emitując chemiczne lub elektryczne światło.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika vici

Ja widziałem siedem

Ja widziałem siedem świecących kul, chyba był rok 2001 około 12.30 w nocy. Tyle, że te kule które ja widziałem były dużo większe, poruszały się ze wschodu na zachód, ja obserwowałem to w miejscowości Dobrodzień na północnym niebie. Każda z tych kul miałem wrażenie że posiada wielkie otwory w których widzć bardzo jasne światło. Kule te suneły w idealnie równym tempie i równych odległościach od siebie, chyba troszkę szybciej niż standardowe linowce. Niebo wtedy było idealnie czyste więc mógłem sobie to zjawisko dość długą chwilę poobserwować. wkońcu straciłem je z oczu kiedy przesuneły się w kierunku Opole/Wrocław.

 

Skomentuj