W Stanach Zjednoczonych znowu widziano mityczną Wielką Stopę

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Mieszkaniec stanu Virginia, Randy O'Neal, twierdzi, że udało mu się wykonać zdjęcie istoty, która wygląda tak jak mityczna Wielka Stopa, czyli nieznany ludzkości humanoid prawdopodobnie jakoś spokrewniony z rodzajem naczelnych.

 

Świadek twierdzi, że zdjęcia udało mu się zrobić przypadkiem podczas wędkowania. Z jego słów wynika, że widział już coś podobnego w tym samym miejscu, ale 25 lat temu. Jednak wtedy podobno dostrzegł tylko zarysy kształtu i zapamiętał odblask oczu po skierowaniu światła z latarki.

 

Do najnowszej obserwacji tego hipotetycznego stworzenia doszło w sobotę, 28 czerwca w pobliżu akwenu zwanego Intercoastal Waterway w stanie Virginia. Na obrazkach rzeczywiście widać jakąś futrzastą, dwunożną istotę i raczej na pewno nie jest to niedźwiedź, więc co to mogło być?

[ibimage==21953==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Amerykańscy kryptozoolodzy sądzą, że była to kolejna obserwacja mitycznej istoty zwanej jeszcze przez Indian jako Sasquatch, a przez białych po prostu Wielka Stopa, od licznych śladów jakie znajdowano w lasach.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pako1205

Przebieraniec,jak złoto.Można

Przebieraniec,jak złoto.Można zauważyć zarys kaptura przy powiększeniu i lekkiej korekcji,przy głębszej-nawet twarz w tym kapturze.Dla mnie-lipa.;)[ibimage==21961==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null][ibimage==21963==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika rogal

Jako wieloletni ekspert w

Jako wieloletni ekspert w dziedzinie kryptozoologii urojonej muszę się niezgodzić z pańskim stanowiskiem.
Po pierwsze użył pan archaicznych i amatorskich metod obróbki obrazu. Do szczegółówej analizy autentyczności zdjęcia niezbędny jest profesjonalny program komputerowy "PAINT PRO 666".
Po nałożeniu filtrów kwarcowo-kwantowych już przy niewielkim odchyleniu dipola udało mi się wyostrzyć obraz na tyle by zobaczyć ze sfotografowana istota to tak naprawdę nieznany nauce humanoid.
 
Oto dowód:
 

 

Portret użytkownika pasjonat

gdyby ci sie chcialo mozesz

gdyby ci sie chcialo mozesz skopiowac zdjecie oryginalne 2 razy.
1 kopia dodajesz +2EV
2 kopia ujmujesz 2EV
programem np photomatix robisz z 2 zdjec HDR powinno byc widac krawedzie ciuchow jesli to przebranie.
na sluzbowym komputerze nie mam niestety jak tego wykonac.

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj