W stanie Montana zastrzelono domniemanego "wilkołaka"

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W USA zastrzelono dziwne stworzenie, W amerykańskim stanie Montana zastrzelono zwierze, które przypomina wilka, ale nim nie jest. Zwolennicy kryptozoologii wspominają o wilkołakach, a naukowcy sugerują, że to jakiś nowy gatunek, hybryda wilka z psem.

 

Ten tajemniczy stwór został zastrzelony w okolicy miejscowości Denton. Zwierzę upolowano 16 maja na pobliskim ranczo. Istota od razu wzbudziła zdziwienie ekspertów do spraw przyrody. Niektórzy twierdzili, że ten wilkopodobny stwór wygląda tak jakby pochodził z czasów epoki lodowcowej.

W dużej mierze wygląda jak wilk z wyjątkiem niektórych cech. Ma na przykład długą szarą sierść, dużą głowę i część twarzową, ale uszy są zbyt duże, a nogi i całe ciało były zbyt krótkie jak na wilka.

Specjaliści ze stanu Montana przyznają, że nie mają pojęcia, co to za stworzenie. Oczekiwany jest wynik badania DNA, po zbadaniu zwierzęcia, które zostało wysłane do laboratorium w Bozeman.

ify;"> 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alojzy

"Niektórzy twierdzili, że ten

"Niektórzy twierdzili, że ten wilkopodobny stwór wygląda tak jakby pochodził z czasów epoki lodowcowej."

A ci "niektórzy", skoro byli w epoce lodowcowej i wiedzą jak wyglądają tamtejsze stwory - to powinni w tej epoce lodowcowej pozostać, a nie szerzyć teraz buractwo i ciemnotę.

Widać, że pies/wilk mieszany i do tego lekko zniekształcony - ale dał radę przeżyć, mimo, że miał przesrane za odmienny wygląd. Wyrósł i przetrwał najgorsze u swoich, to przyszły buraki z karabinami i go zabiły. I jeszcze się chwalą, że "zabili wilkołaka".
Naprawdę zaczynam tęsknić za potopem.

Portret użytkownika Realista

to mutacja radiacyjna z

to mutacja radiacyjna z montany do amerykańskich kopalni toru w Idaho nie jest daleko prawdopodobnie samica przebywała w strefie radjacji zanim sie urodziły co zmieniło genotyp  na zygote 12μ/sv h działa kosmicznie gdzie człowiek przy takim bawi sie w eksploracje kopalni uranu a potem bieże kąpiel ... 

Portret użytkownika spacepol

W języku polskim jest coś

W języku polskim jest coś takiego jak znaki interpunkcyjne. Bez nich to jeden wielki bełkot. 
Naucz się polskiego a potem coś pisz. Inaczej jesteś zwykłym głupcem, mimo swoich wypocin.

Skomentuj