W stanie Utah zauważono Wielką Stopę

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Na materiale nagranym w 2019 roku było widziane dziwne stworzenie wędrujące po oblodzonych zboczach Utah. Austin Craig i jego znajomi byli świadkami spektaklu w pobliżu północno-wschodniej części miasta Provo, kiedy zobaczyli coś, co uważali za wielkiego hominida idącego po górze.

 

Jak twierdzą świadkowie wydarzenia, gdy tylko to zobaczyli zrozumieli, że nie można przejść do porządku dzienego w związku z tą obserwacją i postanowili dokonać eksploracji tego terenu, gdzie dostrzegli hipotetyczną kryptydę.

 

Craig i jego towarzysze wspięli się na wzgórza w poszukiwaniu śladów stworzenia, a towarzyszyła im grupa kamerzystów, co zostało pokazane w lokalnym programie informacyjnym. Jednak nie znaleziono jakichkolwiek śladów potwierdzających ich przypuszczenia. Czy to był niedźwiedź? Być może. To prawdopodobne. A może to był człowiek? To również prawdopodobne. Czy to było coś innego? To też jest możliwe. 

 

Dr Eric Rickart, z którym później rozmawiała reporterka Amanda Jerry w Muzeum Historii Naturalnej w Utah, wyraził wątpliwości co do materiału filmowego i był przekonany, że Wielka Stopa najprawdopodobniej nie istnieje. Jego zdaniem można znaleźć wiele rzeczy, zwłaszcza w świecie przyrody, ale nie przybierają one postaci gigantycznych małp biegających po zaludnionych obszarach świata.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

użuć wreszcie łazików do

użyć wreszcie łazików do pożytecznych celów i puścić na rekonesans w miejsca gdzie widziano dziwnoludy... w erze łazików, dronów i kamer jest niemożliwe, żeby nie znaleć czegokolwiek co istnieje...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj