W Syrii odkryto magiczną różdzkę do wywoływania istot nadprzyrodzonych

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Syrii odkryto liczący sobie ponad 9000 lat, magiczny artefakt do wzywania duchów przodków. Archeolodzy prowadzący wykopaliska w południowej Syrii odnaleźli dziwaczny przedmiot przedstawiający dwie realistycznie wykonane twarze człowieka wyryte na nim. Niezwykłe znalezisko zlokalizowano w pobliżu cmentarza, gdzie odnaleziono ślady niedawnego pochówku około 30 osób pozbawionych głów.

 

 

Biorąc pod uwagę miejsce znalezienia artefaktu eksperci uważają, że mógł zostać stworzony około 9000 lat temu. Sugeruje się, że był on stosowany jako część rytualnego pochówku starożytnych a wizerunek przedstawia jakieś istoty nadprzyrodzone. Jednak eksperci przyznają, że nie można jeszcze dokładnie powiedzieć jaki był cel istnienia tego znaleziska.

 

Warto zauważyć, że podobne artefakty bywały już odkrywane przez archeologów w innych miejscach, takich jak Jerycho. Ich wiek jest podobny do tego znalezionego przy syryjskich grobach. Jedna z hipotez sugeruje, że praktyka pewnej formy kultu przodków, zakładała użycie przedmiotów rytualnych z wyrytymi ludzkimi twarzami. Było to wykorzystywane do wywołania istot nadprzyrodzonych. Artefakt, który był prawdopodobnie używany w dawno zapomnianych rytuałów pogrzebowych, jest jednym z niewielu naturalistycznych obrazów ludzkich twarzy, zachowanych z tak zamierzchłej przeszłości Ziemi.

[ibimage==20768==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Rzeźbiona płytka została odkryta podczas wykopalisk w południowej Syrii, w miejscu zwanym Tel Kurassa. Inne dowody wykopane w tym miejscu sugerują, że starożytni mieszkańcy tej okolicy byli jednymi z pierwszych rolników na świecie. Uprawiali wczesną odmianę pszenicy, jęczmień, groch czy soczewicę. Ponadto, mieszkańcy zajmowali się pasterstwem i polowaniami.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

Z całym szacunkiem, ale to

Z całym szacunkiem, ale to stek pseudo naukowych bzdur. Jaki jest dowód na to, że ten kawałek czegoś, co było większe, ma w ogóle związek z tym, rzekomym cmentarzem? Niby skąd przypuszczenie, że ten kawałek czegoś służył do wywoływania duchów? Skąd i na jakiej podstawie twierdzenie, że to coś ma związek z kultem przodków? I podstawowe pytanie - czy ci archeolodzy słyszeli o logice, dowodach i wnioskach? Bo to co prezentują, to wysysanie bredni z palca.

Portret użytkownika ArDoR

Z tego co wiadomo, został

Z tego co wiadomo, został porwany przez Jozina z Bazin który często zimuje w swojej daczy w Litewskim stawie.Ponoć warunki okupu za Bacę, jakie postawił Jozin są ciężkie do spełnienia, ma to być kilka ton złota - potrzebnego do wykonania nowej armatury łazienkowej w Praskiej siedzibie Jozina. W ostatnim wydaniu Bagiennych Wieści, Jozin udzielił wywiadu że ze względu na liczne opryski chemtrails, strasznie koroduje mu wszystko i jedynym wyjściem jest instalacja która jest odporna na te warunki. Dodatkowo zainspirowany lutowym wydaniem Bagiennych Wieści, w których był obszerny materiał z rezydencji Janukowycza, gdzie złota armatura z powodzeniem opiera się tego typu wpływom atmosfery, Jozin postawił twardy warunek, bez złotego sedesu nie wypuści Bacy…Zarzekł się też że jeśli żądania nie zostaną spełnione, zacznie porywać kolejne osoby z życia publicznego.Próby spełnienia żądań Jozina zostały już podjęte, zorganizowana grupa sympatyków Bacy, tego znamienitego eseisty i tropiciela prawd niewyjawionych, z tego co mi wiadomo, miała przechwycić na wschodzie jakiś transport złota do Chin...Szczegółów akcji nie znam dokładnie, ale na pewno niebawem media podchwycą ten wątek…Wiem jedno, jeśli akcja się powiedzie, Baca powróci do nas z nową porcją informacji zza wschodniej granicy, gdzie ostatnio dużo się dzieje, a jak wiadomo Jozin z Bazin to bardzo dobrze poinformowany agent wywiadu, ma przecież specjalistyczny sprzęt podsłuchowy zainstalowany w każdym domu i biurze…Pozostaje zatem oczekiwać nam na rozwój wydarzeń, mając nadzieję że wcześniejsze akcje Jozina z Bazin (jak Watergate) oraz ta ostatnia, na łamach tego portalu (Swampgate) nie staną się zarzewiem jakiejś szerzej zakrojonej eskalacji działań tego ukrytego przez lata agenta wywiadu… 

Strony

Skomentuj