W Teksasie jedna z kamer CCTV zarejestrowała ducha

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Kamery telewizji przemysłowej zainstalowane w miejscowości Sansom Park w Teksasie, zarejestrowały intrygującą anomalię. Niektórzy twierdzą, że to co widać na ostatnich 20 sekundach tego nagrania to duch.

 

Niezwykłe obrazy udało się nagrać za pomocą kamery CCTV w pobliżu jednego ze sklepów spożywczych., który znajduje się w północno-zachodniej części Teksasu. Niezwykła półprzezroczysta czarna chmury, pojawiła się na parkingu koło sklepu mniej więcej o siódmej wieczorem.

„Kiedy oglądałem ten film, nie mogłem znaleźć żadnego wytłumaczenia. To jest coś nadprzyrodzonego" - twierdzi właściciel sklepu

Rzeczywiście nagranie wygląda intrygująco i trudno wyobrazić sobie tego typu zakłócenie. Jedyne co jest możliwe to poddanie zwykłego zapisu przetwarzaniu za pomocą grafiki komputerowej, ale czy gdyby zastosowano CGI to finalne nagranie nie byłoby bardziej spektakularne?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika robson

Ja pie#*&Ole tyle zmarnowali

Ja pie#*&Ole tyle zmarnowali mi czas, dwie minuty patrzenia na to aż się zacząłem zastanawiać czy na tym podjeździe wszyscy szczaja czy wylewają olej, a tu przelacial komar czy jedną z tych ciem. Co latały w tle. 

Skomentuj