W Teksasie złapano żywą "chupacabrę"

Kategorie: 

Źródło: YouTube

W sieciach społecznościowych błyskawicznie rozprzestrzeniło się nagranie przedstawiające dziwną istotę, która wygląda jak młoda chupacabra. Stworzenie złapano w Teksasie, w Ratcliffe, miejscowości znajdującej się w hrabstwie DeWitt.

 

Zwierzę nieustalonego gatunku zostało schwytane żywe, co stanowi pewnego rodzaju nowość. Stworzenie jest pozbawione futra i ma kształt pyska nieprzypominający psa lub kojota.

 Źródło: WMUR | YouTube

Jednak trudno ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że to przedstawiciel słynnych kreatur obecnych w folklorze amerykańskim. Z pewnością jest to coś nietypowego i z tego powodu zwierze nie zostało jeszcze sklasyfikowane.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika witek_tv

Ja na mnie to to jest pewnie

Ja na mnie to to jest pewnie chupacabra, pisano o nich już w piz... i jeszcz trochę, więc prawdopodobnie coś takiego istnieje. Jest też wiele podobnych stworzeń na innych stronach. Więc jeśli to coś to czupacabra to trzeba zrobic badania genetyczne i pyknąć nowy gatunek. A jeśli to falsyfikat to idzcie wy w diabil ufoćwoki.

Portret użytkownika Q...

Przypuszczam że jest to

Przypuszczam że jest to względnie udany eksperyment genetyczny. Jakaś hybryda. Czemu tak sądzę?. Z powodu pojawienia się jej w kilku miejscach na raz. Grunt mentalny był na to przygotowywany od dobrze ponad dekady!. Jest elementem popkultury "obcych". Być może ma też być "dowodem" na przypadkową, niesterowaną świadomie "ewolucję" czyli brak Aktu Stworzenia w przeszłości. Widać że nie jest to wprost stworzenie boskie. Nawet diabeł tasmański ma w sobie to coś, jakiś urok. Są oczywiście stworzenia go pozbawione, obrzydliwe wręcz a mimo to podświadomie wywołujące odczucie celowości istnienia. Tu całkowicie tego brak.
To jest najzwyczajniej sztuczne!.

Portret użytkownika Takitam

Można to spuentować tak: Ni

Można to spuentować tak: Ni pies to, ni wydra. A jak nie wiadomo co to jest - to musi być chupacabra. A jak złapią znowu coś nowego i innego - to też będzie chupacabra. Wszystko co nowe i inne - to napewno jest chupacabra...

Portret użytkownika Elza

Oglądając to, naszło mnie

Oglądając to, naszło mnie poczucie jak bym żyła w sredniowieczu - odnośnie ludzi. Na tego "newsa" powinno się raczej zareagować, jako odkrycie nowego gatunku (pso-gryzonia?) zwierzaka, którego to może legendy utożsamiają z chupacabrą. To, że coś wygląda dziwnie, nowo, nie znaczy że musi być potworem. Zjedzenie kury nie czyni z tej istoty czegoś czego trzeba się wystrzegać lub bronić.  
Nagłówek - groteskowy, portal traci nie tyle swoją wiarygodność, bo trudno nazwać tak informacje zamieszczane tu, ale może rzetelność? Takie prostackie teraz mi przypomina strone pudelek.pl i temu podobne. 

Portret użytkownika b@ron

ech...no właśnie że są tu

ech...no właśnie że są tu pewne nieścisłości...
"błyskawicznie rozprzestrzeniło się nagranie przedstawiające dziwną istotę, która wygląda jak młoda chupacabra"
...a kto wie jak wygląda młoda chupacabra ???
"Stworzenie jest pozbawione futra i ma kształt pyska nieprzypominający psa lub kojota."
...to gdzie to stworzenie?...bo to ze zdjęć i filmu, ma futro i to całkiem dorodne...a z hmmm...twarzy :)...przypomina hienę ...
 
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Takitam

Ale zwróć uwagę jak to

Ale zwróć uwagę jak to zwierze podaje sobie żarcie do pyska łapą. Psy tak nie robią a i budowa łapy jest inna jak u psa. Ponadto psy mają pochyloną głowę a to zwierzę ma leb w prostej linii z kręgosłupem.

Portret użytkownika Homo sapiens

Istnieje możliwość, że to

Istnieje możliwość, że to produkt jakichś działań tajnych organizacji tworzących hybrydy...
Ludzie nie wierzą że to możliwe bo nie znają historii Ziemii i jej czasu w którym wszyskie zwierząta i ludzie byli "zatruci" genetyką przedpotopową...
o Biblijnym potopie wszystkie starożytne kultury "piszą"
 

 

 
"...Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego:  jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich.  Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali,  lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich;  tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi..." Ew. Łukasza 17:26
 
Ludzie przedpotopowi żyli około 900-set lat lecz byli także ludzmi, czyli żenili się i za mąż wychodzili, jedli (potrawy wegetariańskie), pili (możliwe, że jakieś nadzwyczajne trunki roślinne...? Napój Synów Bożych-somę ?, o Synach Bożych pisane było tutaj: http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/12/synowie-bozy-czy-synowie-seta-czerwoni.html)

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Fanka1

Poza tym gdyby naprawdę

Poza tym gdyby naprawdę chcieli, to dałoby się bardzo szybko sprawdzić. Do klatki głodnemu stworkowi należałoby dostarczyć taki posiłek, jak jedzą czupakabry, tj. odpowiednie żywe zwierzątka. Zobaczyć, czy zje i co najważniejsze... w jaki sposób to zrobi. Czupakabra bowiem powoduje... obrażenia specjalnego rodzaju, potrafi sparaliżować zwierzątko i wypić całą krew bez śladu, potrafi wybić stado. Ale pewnie nie spróbują, bo by się wydało, że to nie czupakabra. A poza tym... co z abdukcjami krów i danieli (w Polsce był wysoki płot i kamery)? Myślicie, że takie zwierzę byłoby zdolne do tego?

Portret użytkownika baca

gdyby ktoś był ciekaw mojej

gdyby ktoś był ciekaw mojej opinii to dużo ciekawsze od tego psa była dla mnie ta dzika samica amerykańska, którą farmer z Teksasu trzyma w zagrodzie "głęboko w leśnych ostępach" jak twierdzi reporterka - jej głowa wyglądała jakby podczas polowania na czupakabrę dane jej było przeżyć bezpośrednie trafienie piorunem w głowę...
co najmniej trzykrotnie... bo utlenilo ją aż do cebulek na brwiach i rzęsach i nadal wykazuje silny efekt elektrostatyczny - farmer pewnie ją głaska co wieczór kondensatorem aby podładować akumulator w kombajnie...

Portret użytkownika Sanktuarium polskie

Stary zenku masz rację ze to

Stary zenku masz rację ze to monsanto albo jakaś firma z podxiemnych miast co je budują w usa bo słuchałem audycji dlatego strach jest teraz i trzeba byśmy odmawiali różaniec do Maryji bo ona ma moc zgnieść głowe szatamowi jak nic.

Skomentuj