W trakcie erupcji włoskiego wulkanu Etna wleciało w niego UFO

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Na włoskiej wyspie Sycylia doszło do kolejnego, już 17 w tym roku wybuchu wulkanu Etna. Tym razem uwagę obserwatorów zwrócił dziwny obiekt, który wygląda tak jakby wleciał do środka wulkanu!

Aktywność UFO w okolicy wulkanów to nic nadzwyczajnego. Wcześniej tego typu incydenty były wielokrotnie rejestrowane. Najczęściej dochodzi do nich w obrębie meksykańskiego wulkanu Popocatepetl, do którego nie tylko wlatują, ale i wylatują jakieś obiekty.

 

Okazuje się, że 31 marca to samo zdarzenie odnotowano w obrębie włoskiego wulkanu Etna. Stało się to tuż przed początkiem 17 okresu aktywności w tym roku, któremu towarzyszyła spora erupcja strumieni lawy. Nadal nie wiadomo czym był ten dziwny świetlisty obiekt, który wleciał do krateru wulkanu 31 marca 2021 roku. Nie ma nawet żadnych dzikich teorii w stylu, że był to meteor, co próbowano sugerowac w przypadku Popocatepetla.

 

Ludzkość nie potrafi spenetrować skorupy ziemskiej dowiercając się do większej głębokości niż kilkanaście kilometrów. Obszar ten jest zatem idealny do ukrywania się przed ludzkością. Wulkany mogą zatem stanowić wejście do jakichś podziemnych baz, które przez swoje usytuowanie są po prostu niedostępne dla ludzi, ale ze względu na posiadaną technologię, ktokolwiek kto tam wlatuje, umie przetrwać w tym środowisku. 

Eksperci scharakteryzowali ostatnią erupcję ognistego wulkanu jako bardzo potężną nawet jak na standardy Etny, ponieważ:

Trwała znacznie dłużej niż jakakolwiek inna eksplozja: około 12 godzin fontann lawy oraz bardzo długie fazy wznoszenia i opadania, w wyniku czego cały epizod trwał prawie dwa dni! W południowej podstawie stożka otworzył się nowy wylewny wylot ...

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj