W tym miesiącu już trzykrotnie widziano UFO nieopodal ISS

Kategorie: 

Internet

Przypadki dostrzegania UFO w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na przestrzeni ostatnich kilku lat stały się czymś bardzo powszechnym. Mimo wszystko rzadko zdarza się sytuacja, żeby w ciągu kilku tygodni miały miejsce aż trzy takie obserwacje.

 
Pierwszy przypadek miał miejsce już 3 sierpnia, kiedy to podczas przemieszczania się zamontowanej na ISS kamery, uchwycono różowe światło nieznanego pochodzenia. Ta obserwacja nie wzbudziła jednak większych kontrowersji, ponieważ z racji tego, że obiekt nie poruszał się w żaden sposób, łatwo zdyskredytowano go jako najzwyklejszy błąd kamery.

Drugi przypadek miał miejsce kilka dni później 7 sierpnia. Przedstawia on obiekt, który został uchwycony przez kamerę ISS w czasie gdy na Ziemi była noc (stąd słaba jakość nagrania).  Udostępnione w sieci nagranie nie jest co prawda najlepszej jakości, ale wyraźnie widać na nim dwa punkty świetlne poruszające się powoli po przestrzeni kosmicznej. 

Trzecia obserwacja miała miejsce 19 sierpnia i była niewątpliwie najbardziej bezdyskusyjną.  Obiekt nie zbliżył się zbytnio do stacji, ale sugerując się nawet i czystym nagraniem bez jakiegokolwiek spowalniania obrazu, widać wyraźnie, że rzeczywiście jest tam jakiś obiekt. Czy jest to kolejny przykład na to, że UFO obserwują nasze poczynania w kosmosie ? Bez wątpienia należy potraktować to jako możliwość.

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Formalny dowód, że "istoty

Formalny dowód, że "istoty które przez religie nazywane były 'diabłami' faktycznie są tymi samymi istotami które obecnie nazywamy UFOnautami", wnosi określone konsekwencje dla naszego zrozumienia owych szatańskich istot. Przykładowo uświadamia on że:
       1. Diabły faktycznie są istotami fizycznymi tak jak ludzie. W sensie biologicznym są nawet naszymi bliskimi krewniakami.
       2. Rzekome "nadprzyrodzone moce" diabłów wmawiane nam przez religie wywodzą się jedynie z zaawansowanych urządzeń technicznych jakie UFOnauci posiadają w swojej dyspozycji, a jakich działania starożytni ludzie nie byli w stanie zrozumieć. Przykładowo ich niewidzialność wzrokowa wynika z tzw. "stanu migotania telekinetycznego" opisywanego na stronie internetowej o nazwie telekinesis_pl.htm.
       3. Szatańskość diabłów (UFOnautów) wynika z ich ateizmu, niemoralnej filozofii jaką praktykują w swoim życiu, a także z faktu że aby w nieskończoność czerpać korzyści z okupacji ludzkości starają się cofnąć naszą cywilizację w rozwoju poprzez jej systamatyczne niszczenie i spychanie w dół. Filozofia praktykowana przez UFOnautów nazywana jest "szatańskim pasożytnictwem" (po wiecej szczegółów na temat owej sztańskiej filozofii patrz strona o nazwie totalizm_pl.htm). To właśnie z powodu owej sztańskiej filozofii, UFOnauci rabują, gwałcą i morduja ludzi przy każdej sposobności. Z kolei metody jakie stosują oni do wyniszczania ludzkości opisane są na stronie predators_pl.htm.
       4. Dzisiejsi UFOnauci, podobnie jak byłe "diabły", faktycznie są obecne w każdym miejscu i wpływają na przebieg każdego zdarzenia na Ziemi. Będąc bowiem identycznymi do ludzi, wielu z nich podmienia się z ludźmi, zaś jako tzw. podmieńcy, stają się oni naszymi przywódcami, politykami, przełożonymi w kluczowych instytucjach, naukowcami, oraz kolegami biurowymi. Z kolei pełniąc skrycie owe kluczowe funkcje bez przerwy sabotażują oni postęp ludzkości, spychają nas w dół, sprowadzają na nas biedę, nieszczęścia, bezrobocie, kłopoty ekonomiczme, przestępczość, terroryzm, wmawiają nam nieistnienie UFO, oraz uniemożliwiają nam poznanie że jesteśmy przez nich okupowani.
http://ufonauci.w.interiowo.pl/

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo znany ufolog Jan Pająk

Bardzo znany ufolog Jan Pająk ma wiele racji pisząc swoje naukowe opracoewania. Dlatego należy dodać kilka zdań do jego:
(...)
UFO istoty mają ogromny wpływ na życie ludzi z planety Ziemia. Ten wpływ jest wywierany poprzez światowe elity, głównie z państw zachodniej Unii Europejskiej i USA. Tam to ufo masoneria (UFOsoni) stosuje techniki duchowe by pozyskiwać niedostępną nigdzie informacje, pochodzącą od tych istot !
 
Elity masońskie z USA i UE zachowują się bardzo podobnie do UFO istot (innowymiarowych genetyków) mieszając wszystko co się da: mieszają pojęcia i zasady życia zbiorowego, mieszają duchowość wszelkich systemów starożytnych, mieszają potajemnie informację genetyczną, mieszają i zaciemniają paradygmaty duchowe, mieszają pojęcia dobra i zła oraz wiele innych rzeczy. W rezultacie otrzymują coś co Kościół Katolicki nazwał "ściekiem ścieków", i trzeba przyznać, że się nie pomylił. Na przykładzie łączności z UFO istotami widać, że mieszanie społeczeństw i kultur ma doprowadzić do totalnej globalnej destabilizacji, w wyniku której powstać ma jeden rząd światowy. Jako Polacy musimy się bronić przed tymi międzynarodowymi organizacjami duchowymi stosując specjalistyczną technikę duchową w postaci modlitwy różańcowej oraz modlitwy do Miłosierdzia Bożego w opracowaniu św. Faustyny. Broń ta zdaniem duchowych matrixowców pochodzi z Nieba, od Boga YHWH i ma moc ochrony przed tymi groznymi organizacjami, sterowanymi przez niewidoczne istoty.
 
Będziecie przestrzegać moich ustaw. Nie będziesz łączył dwóch gatunków bydląt. Nie będziesz obsiewał pola dwoma rodzajami ziarna. Nie będziesz nosił ubrania utkanego z dwóch rodzajów nici” Księga Kapłańska 19:19(...)
Więcej pod tym adresem:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj