W USA kamera CCTV zarejestrowała pojawienie się „Golluma”

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W sieci pojawiło się bardzo wiele doniesień, że w Stanach Zjednoczonych sfilmowano istotę, której sposób poruszania się do złudzenia przypomina Golluma, opętanego pierścieniem władzy stwora ze słynnej trylogii Tolkiena Władca Pierścieni.

 

Nagranie dziwnego bladego humanoida zostało uchwyconego przez kamerę bezpieczeństwa w Kentucky w USA. Po raz pierwszy zostało opublikowane na Facebooku 5 lipca 2022 r. przez niejakiego Douglasa Windsor McCloney III. Mężczyzna napisał, że wideo zostało nagrane kamerą bezpieczeństwa gdzieś w Morehead, Red River Gorge, Kentucky.

 

Jakość wideo jest bardzo słaba i wygląda na to, że nagranie zamieszczone w Internecie zostało zrobione telefonem z ekranu komputera, przez co jest jeszcze bardziej rozmyte. Na filmie widać białawą postać, która wygląda jak bardzo szczupła osoba, poruszająca się dziwnie obok samochodu w pobliżu jakiejś konstrukcji. Postać porusza się na zgiętych nogach i przykucniętych.

 

Zdaniem autora nagrania istota nie porusza się jak człowiek. Porusza się tak, jakby jej rzepki były skierowane do tyłu. Przypomina to Golluma z Władcy Pierścieni. A w ostatniej klatce widać żebra i prawie wszystkie kości jego szkieletu.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj