W USA odnaleziono dowód na istnienie Wielkiej Stopy

Kategorie: 

Źródło: Pen News, Google Maps

W stanie Oregon w Stanach Zjednoczonych znaleziono nowe dowody potwierdzające istnienie Wielkiej Stopy. Cliff Barackman, badacz który od wielu lat zajmuje się tropieniem tajemniczej istoty uważa, że ​​znalazł dowód na jej istnienie w postaci ogromnych śladów stóp.

Mężczyzna odnalazł odciski w Alderwood State Wayside Park w Oregonie – miejscu, w którym obserwacje Wielkiej Stopy są dość powszechne. Doniesienia mieszkańców informują o dziwnych dźwiękach dochodzących z pobliskich lasów. Otoczenie parku to głównie obszary wiejskie oraz lasy, co mogło by być idealną kryjówką dla Wielkiej Stopy.

Cliff Barackman, który od 20 lat tropi mityczną bestię, odnalazł gigantyczne ślady stóp w amerykańskiej dziczy. Zdjęcia pokazują odciski mierzące 33 cm długości oraz 14 cm szerokości, odciśnięte w błocie. Odległość między jednym a drugim odciskiem, mierząc piętą do pięty, wynosi ponad metr co sugeruje, że muszą to być ślady ogromnego stworzenia.

Barackman, uważa że ​​odciski z całą pewnością są prawdziwe. Na zdjęciu widać porównanie wielkości znalezionego odcisku oraz przeciętnej, ludzkiej stopy. Do tej pory nie potwierdzono czy znalezisko to mogło zostać w jakiś sposób sfingowane. Niemniej jednak, uznawanie go za bezpośredni dowód na istnienie Wielkiej Stopy jest solidną przesadą.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Heinrich2

Mam 195cm wzrostu, stope 29,

Mam 195cm wzrostu, stope 29, 5 cm i krok o dlugosci metra..i nie mam malpiej mordy oraz rudej siersci!

Pytanie brzmi; podane w art wymiary to troszke malo jak na bestie? No ale slawa kusi.

 

Wysocy kolesie, z rozm buta 50 i platfusem spokojnie osiagna 15cm w szerokosci racicy.

 

Portret użytkownika Paweł

Niestety realnie rzecz biorąc

Niestety realnie rzecz biorąc,jak dotąd nie ma żadnych dowodów na istnienie wielkiej stopy i podobnych zwierząt,prócz relacji ludzi,w tym wielu oszustw jak np odciski stóp.Brak schwytanej żywej istoty lub zwłok.Podobnie jest z UFO,wiele relacjii wątpliwych dowodów ale brak statku bądz zwłok istoty.Taka jest prawda.

Skomentuj