W USA i w Kanadzie ponownie słyszano dziwne głośne dźwięki

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Mieszkańcy kanadyjskiej prowincji Quebec mieszkający w pobliżu Dollard des Ormeaux, twierdzą, że 16 lutego bieżącego roku, słyszeli niezwykłe odgłosy dobiegające z nieba. W dwa dni później podobne zjawisko wystąpiło w Forest Grove w amerykańskim stanie Oregon.

 

Wiadomo też, że podobne odgłosy gromów są fenomenem rejestrowanym w Ameryce Północnej już od XIX wieku. Tym razem mowa nie o odgłosach harmonicznych, a o gromach dźwiękowych niewiadomego pochodzenia, które skutecznie uprzykrzają życie mieszkańców dotkniętych fenomenem skupisk ludzkich. Świadkowie zgodnie twierdzą, że bardzo trudne jest zidentyfikowanie źródła tych odgłosów, mimo, że są one bardzo słyszalne.

Mieszkańcy amerykańskiego Forest Grove twierdzą wręcz, że tych zjawisk akustycznych przybywa. Niektórzy nazywają to zjawisko Seneca Guns (Działa Seneca). Nazwa pochodzi od zjawiska przeciągłego grzmotu nieznanego pochodzenia słyszalnego od 1850 roku w okolicach Jeziora Seneca i Jeziora Cayuga w stanie Nowy Jork. Zjawisko to można opisać jako odgłosy przypominające wystrzały z dział artyleryjskich.

Pochodzenie tych głośnych dźwięków pozostaje niejasne. Niektórzy łączą je z aktywnością sejsmiczną, ponieważ podobne dźwięki towarzyszyły w przeszłości trzęsieniom ziemi. Słyszano je między innymi przed dwoma wielkimi zjawiskami tego typu jakim były trzęsienia w New Madrid w 1811-1812 roku oraz w Charleston w 1886 roku. Czyżby głośne odgłosy w Oregonie i w Quebecku oznaczały zapowiedź znaczącej aktywności sejsmicznej w tej części świata?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika bacojep

Każdego to czeka kto pozwala

Każdego to czeka kto pozwala takim pastuchom jak baca sie poganiać.
Od jakiegoś czasu zainteresowałem sie jego osobowością i...mądry ale błądzi w swoich zwojach mózgowych(dawno sie pogubił już w życiu).Docinki i wymądrzania sprawiają mu radość bo każdy wcześniej czy póżniej z wyprzedzeniem myślowym go olewa a on...myśli że buduje sobie pańszczyżnianych chłopków .Tacy ludzią są dobrzy jako szpicle ale zakolegować sie nie radzę.Łepek ma oczytany ale nic z tym nie robi(za mało fantazji?) woli atakować i udowadniać ze czyta wszystko ze zrozumieniem choć zawsze jego tezy są z czterech liter wyrwane.
Tak baca trzeba to powiedzieć że psujesz fora swoim prostackim podejściem do ludzi.
Pozdrawiam wszystkich i sorka musiałem sie zniżyc do jego poziomu może wreszcie pojmie albo dalej bedzie robił swoje czyli sam z siebie debila.
Śmiejemy sie już z Ciebie zrozum to człowieku...

Portret użytkownika b@ron

nie "śmiejemy" ... tylko jak

nie "śmiejemy" ... tylko jak co, to sie śmiejesz... po co piszesz za wszystkich ? porozglądałem się dookoła i nikt się nie śmieje ... aaa i nie naprawiaj może każdego forum, które ci się nie podoba, bo go do reszty spierd...sz Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Fred

UFO widziałem,ale te dźwięki

UFO widziałem,ale te dźwięki to nowość.A co jeśli to nowy rodzaj broni.
Takie fale dźwiękowe o niskiej częstotliwości mogą doprowadzić do obłędu.
Wiem coś o tym.Podczas pracy w kopalni,mialem mieszkanie blisko gruby.
Obok ciągle paliła się stara hałda wydzielająca niezłe trucizny na okolicę.
Ale najgorsze bylo to ciągłe wycie potężnego wentylatora w szybie wdechowym.
Przyszedłeś po nocce a tu spać się nie daje.Mogłś zatykać sobie uszy itp. a i tak
ten hałas przenikał człowieka na wskroś.Szczęściem za jakiś czas koplnię zamknięto
a ja przeniośłem się okolice bez przemysłu.
 
polecam  fredroman.blogspot.com MIASTO ZAKAZANEPA
 

Portret użytkownika baca

wynika że jak tylko zamknęli

wynika że jak tylko zamknęli kopalnię to się zaraz przeniosłeś bo wpadłeś w wentylatoholizm...
założe się, że mieszkasz obecnie za miastem słuchając kojącej uszy fermy wiatraków ewentualnie turbin elektrowni szczytowo pompowej...

Strony

Skomentuj