W USA zarejestrowano UFO podążające za samolotem

Kategorie: 

Źródło: YouTube/mavi 777

Nad USA zarejestrowano niezidentyfikowany obiekt, który podąża za samolotem. Świadek postanowił podzielić się swoim nagraniem z internautami.

Na filmie widać jasny obiekt, który podąża za samolotem pasażerskim. Tajemniczy NOL jest widoczny między smugami na niebie, po czym zmienia pozycję i wydaje się krążyć wokół samolotu.

„W miejscu, gdzie mieszkam często widać samoloty wojskowe wykonujące ćwiczenia. Zawsze lubiłem to oglądać, dlatego wyciągnąłem kamerę, aby nagrać coś nowego. Zobaczyłem jednak, że to nie tylko samolot, ale także drugi obiekt, który za nim podąża.” - twierdzi autor wideo

Nagranie zostało udostępnione na platformie YouTube przez użytkownika o pseudonimie mavi 777. Opisuje on, że świadek, który nagrał całe zajście zgodził się na publikację nagrania, ponieważ chciał usłyszeć opinie innych na temat tego tajemniczego incydentu.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alojzy

Ludzie oczekują od ufo leku

Ludzie oczekują od ufo leku na raka, uduchowienia, głębokich przesłań, wielkich technologii, uwolnienia od banksterów. A tu ufo-chłopaki zajadle latają za samolotami jak pies za rzuconym patykiem. I nic więcej.
Coś jest nie tak.

Portret użytkownika ttteis77

"faktycznie ciekawe.  Jeżli

"faktycznie ciekawe.  Jeżli ufo nie istnieje,  to w takim razie co to jest, samolot? ale dlaczego smugi nie zostawia jak ten drugi. Chyba że to dwa samoloty, jeden coś rozpyla a drugi ciekawy co robi tamten lub toważyszy mu. Albo UFO zaciekawilo się co ludzie rozyplają w powietrzu"..... ma ktoś pojęcie jak to zajście wyjaśnić?"

Skomentuj