W USA znowu znajduje się dziwnie okaleczone i pozbawione krwi bydło

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Właściciele położonego we wschodniej części stanu Oregon rancza Silvies Valley twierdzą, że kila należących do nich krów i byków uległo tajemniczej śmierci. W kilku miejscach rancho znaleziono 5 martwych osobników. Wszystkie zwierzęta miały odcięte języki, genitalia a ich ciała zostały całkowicie pozbawione krwi.

 

Jak twierdzą właściciele stada, nawet padnięcie jednego osobnika jest dla nich źródłem niepokoju, a pięciu na raz to coś bardzo nietypowego. Zaskakujące jest to, że w każdym z tych przypadków ze zwierzętami postapiono w identyczny sposób i nie był to pierwszy przypadek gdy znajduje się tak dziwnie okaleczone bydło.

 

W samych Stanach Zjednoczonych, od XVII zarejestrowano kilka tysięcy takich przypadków na samym środkowym zachodzie tego kraju. Ostatni tak samo dziwnie okaleczoną krowę i byk pozbawione lrwi znaleziono w 2018 roku w stanie Arizona, gdzie hoduje się bardzo dużo bydła. Przypadek ten pozostał niewyjaśniony do dzisiaj.

Tajemnicze przypadki śmierci bydła zainteresowaly nawet FBI, które w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku podjęło się zbadania dziwnych zgonów zwierząt z nietypowymi obrażeniami, ale wyniki śledztwa nie przyniosły żadnych konkluzji poza tym, że bydło mogło zostać zaatakowane przez miejscowe drapieżniki. Jednak cóż to może być za drapieżnik, który obcina język i genitalia po czym wysysa całą krew?

 

Wielu farmerów wierzy, że takie incydenty są powodowane przez obcych, którzy uprowadzają zwierzęta, a następnie, używając je do własnych potrzeb, po czym wyrzucają tuszę. W kontekście przypadku w Oregonie miejscowy szeryf oczywiście tego nie potwierdził. Stwierdził tylko, że prowadzi śledztwo po zgłoszeniu tego przypadku przez właścicieli martwych krów i byków, ale do tej pory nie zanotowano żadnego postępu w znalezieniu sprawców.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Dodałbym jeszcze do tego

Dodałbym jeszcze do tego newsa, że te zdarzenia potwierdzają wszystko co mówił ufolog Joe Jordan, ale i inni ufolodzy, przeświadczeni o istnieniu innowymiarowych istot piekielnych ! Ufologia to nie tylko temat statków kosmicznych ale istot nimi podróżujących, a kto wie może część z nich to są same "istoty-staki", potrafiące zmieniać kształt i wygląd, inne to starożytni bogowie, a jeszcze inne to te które potrzebują naszej krwi ! Joe Jordan to poważny ufolog, wie że z tymi istotami się nie wygrywa, ludzie są bezbronni wobec nich i nie mają mocy by się im oprzeć, jedynie Jezus Chrystus może nas uratować przed nimi, dlatego warto mieć w domu obraz Jezusa Miłosiernego św. Faustyny, ale i znać Jego Świętą Naukę.

UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana - duchowe raporty, polskie napisy

https://youtu.be/VLYkg6ae6EM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Vb

A czy ktoś się zgłosił po to

A czy ktoś się zgłosił po to mięsko bez krwi? Bo mnie to wygląda, a jestem znawcą, że język został odcięty zapewne po uśpieniu krowy (aby ta nie muczała podczas dalszego procesu), następnie genitalia (aby nie skazić mięsa), a na koniec gdy krówka się ocknęła krew została spuszczona z żywego, w pełni świadomego zwierzęcia do wiadra. Tak więc kto odkupił mięsko na drugi dzień?

Portret użytkownika Homo sapiens

Możliwe, że kosmiczni

Możliwe, że kosmiczni technokraci potrzebują krwi do transfuzji, podobnie robią ziemscy technokraci, potajemnie odsysając krew z dzieci ! Generalnie zapowiada się wielka rewolucja lucyferiańska, po której nastanie wielki głód na Ziemi ! Już wdrażają plan Agendy 2030, której wyznawcami są również polskojęzyczne marionetki iluminackie PO. PiS, PSL, SLD !

"Znając trendy panujące na Zachodzie, analizując ostatnie lata na styku gospodarka rolna – polityka liberałów i zielonych, wiem, że za kilka lat polskie rolnictwo może mieć podobny problem  – mówi Szczepan Wójcik, prezes Instytutu Gospodarki Rolnej, pierwszego w Polsce niezależnego think tanku o profilu rolniczym oraz jednocześnie prezes Fundacji Polska Ziemia. Rozmawia Tomasz Cukiernik.NO FARMER, NO FOOD! – pod takim hasłem przeszła w poniedziałek 16 października manifestacja rolników w Holandii. Jaki jest powód tych protestów?

Brak akceptacji dla pomysłów holenderskich polityków, którzy w planach mają ograniczenie produkcji rolnej w tym kraju o 50%.

Jak to argumentują politycy?

Uważają, że rolnicy są odpowiedzialni za zmiany klimatyczne na naszej planecie.

A na poważnie?

Mówię to z pełną powagą. W Holandii rząd tworzą liberałowie z silną reprezentacją – tak zwanej – zielonej lewicy i dziś mamy tego efekty. Za zło całego świata odpowiadają rolnicy, którzy mają produkować nie tyle, ile wynosi zapotrzebowanie na rynku, ale tyle, ile ustali państwo w procesie centralnego planowania. My Polacy skądś to znamy.http://www.pch24.pl/pseudoekolodzy-chca-zniszczyc-rolnictwo,71538,i.html#ixzz62gsLrBdG

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika eljasz

"w krwi jest dusza" -

"w krwi jest dusza" - napisano, nie wolno jej spożywać i należy wylewać na ziemię, stamtąd  wraca do obiegu w odpowiedniej czasoprzestrzeni...

dlaczego skrzypocz jest najstarszym zwierzęciem? bo nie zawiera krwi opartej na Fe tylko na miedzi, i NIE działa na niego magnetyzm ...który zrzuci cię z powierzchni...

dlaczego masz neurony w głowie? - żeby była wypełniona! bo neurony nie służą do myślenia...

jaki jest dowód, że w głowie coś pracuje? NIEma takiego dowodu i być nie może bo pole elektromag. nie przejdzie przez 5 warstw elektrolitu na powierzchnię skóry, EEG to kłamstwo....

okaboga.pl

 

Skomentuj