W Waszyngtonie trwa konferencja o UFO, czy może przynieść dowody istnienia obcych?

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

W stolicy USA odbywa się właśnie tak zwane Citizen Hearing on Disclosure. Jest to konferencja, która za cel postawiła sobie zaprezentowanie dowodów na to, że rasy pozaziemskie ingerują w rozwój ludzkości.

 

W trakcie wydarzenia swoje ustalenia na temat UFO i obcych prezentować będą uznane autorytety w tych sprawach. Między innymi astronauta Edgar Mitchell, twórca filmu "Sirius" dr Steven Greer i jeden z największych specjalistów od UFO, Stanton Friedman. To, co będą pokazywać można w skrócie nazwać dokumentacją tego, co zostało utajnione i ukryte w ciągu ostatnich czterdziestu lat.

"Prawdą jest, że obcy nas odwiedzają i uważają nas za prymitywny, plemienny gatunek  lubujący się w wojnach i własnej autodestrukcji" twierdzi Stanton Friedman

Dużo oczekuje się po wystąpieniu byłego Ministra Obrony Narodowej kanady, Paula Hellyera, który zapowiedział, że nadszedł już czas na ujawnienie kolaboracji obcych i rządu amerykańskiego.

[ibimage==17412==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

"Doszło do współpracy między jednym lub więcej gatunków obcych i rządem USA oraz amerykańskim Departamentem Obrony. Wynikiem tej współpracy są technologie, o których istnieniu niektórzy starają się nie informować opinii publicznej. Nie chodzi tylko o urządzenia latające zbudowane na zasadzie antygrawitacji, ale diabelskie bronie, istnieje bardzo wiele rzeczy, które będą miały wpływ na przyszłość ludzkości. "

Hellyer powiedział, że historia ingerencji pozaziemskiej inteligencji na Ziemi jest "jak zwój, który rozwija się w obu kierunkach i nigdy się nie kończy, tak jest długa”. Kanadyjski minister twierdzi, że istnieją miniaturowi obcy przybywający do nas z innych wymiarów.

[ibimage==17414==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jak mówi Hellyer przedstawiciele wielu gatunków obcych odwiedzili już Ziemię, a niektórzy nadal tu są.  Niektórzy z nich są bardzo podobni do nas. 

 

W National Press Club w Waszyngtonie można wysłuchać oświadczeń Paula Hellyera i dziesiątki innych świadków przedstawiają swoje poglądy i składających zeznania na temat istnienia kosmitów. Na podsumowania jest jeszcze za wcześnie, ale nic nie wskazuje, żeby udało się dowiedzieć czegoś więcej niż i tak wiemy. Być może uda się przynajmniej uporządkować trochę stan wiedzy na temat niektórych zagadnień, ale odczyty te mogą być totalnym zaskoczeniem tylko dla ludzi zupełnie nieinteresujących się prawdziwą historią świata.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Elvis

Nie chce was przekonywać do

Nie chce was przekonywać do swojej teorii, to tylko moje zdanie w temacie. Wydaje mi się, że coś się dzieje... Informacji bezpośrednich nie posiadam, więc muszę główkować po swojemu. osoby które myślą inaczej niż ja wyjaśniam, że to tylko jedna taka moja opinia.

Portret użytkownika Elvis

A ja myślę, że będzie tak.

A ja myślę, że będzie tak. ... Oni już do Nas lecą. Nie są to pojedyncze osobniki, pojedyncze obiekty, jak wcześniej. Jest ich cała masa. Duże statki. Dużo obcych. USA robi w portki. No więc wymyślili bajeczkę. Stworzyli coś, co weźmiemy za Obcych. Niby ich statek wyląduje na Ziemi, amerykańska armia go otoczy. Sklonują coś tam i pokarzą w TV kilka potworków. przedstawienie jak z filmu science fiction. Teatr iście z Hollywood na żywo. Potworki będą z tajnych laboratoriów. Statek z tajnej bazy. Głupi Amerykanie wykarmieni cyckiem TV i ichnimi filmami SF będą wiwatować, zbierać się dookoła i robić sobie grilla. Niby obcy usmażą kilku z nich. Staną się wtedy ŹLI. Armia zacznie strzelać i ... o to im chodzi. Byśmy wzięli ich za Złych. A gdy nadlecą, nie będziemy mieć już żadnych wątpliwości, że są ŻLI OBCY! Poślemy w ich kierunku kilka rakiet z głowicami wiadomymi. Od razu i bez pardonu, zamiast ambasadorów.
Ale jednego USA nie przewidziała, a raczej ich wojsko działające na zlecenie wiadome.
Ale Obcy wykażą się większą inteligencją i dadzą sobie radę z tą dziecinną bronią. I tak wylądują przy pewnych stratach.
Taki widzę sens tej konferencji by wmówić motłochowi, że Obcy są Żli. To że istnieją wszyscy wiemy.

Portret użytkownika szary

:D oj..staaary ale

Biggrin oj..staaary ale poleciałeś... dobrze ,dobrze..wyobraznia dobrarzecz..zawsze sie przydaje ktos z taką wyobraznią..
widze ze wszystko juz rozgryzłes i przewidziałeś... ok Smile bedziemy czujni Wink
..ale jesli pozwolisz to ..ja mysle ze ci amerykanie w twojej wizji ...raczej zdaja sobie sprawe ze walka z taka cywilizacja ktora umie przybyc do nas z tak daleka nie ma sesu...
nie tak całkiem ta twoja wyobraznie jest pozbawiona sensu ... ale ja mysle ze moze raczej chodzic o kase i władze..a nie o wojne (ktora z gory mosiała by byc kleska) calkiem mozliwe ze beda starali sie nas mocno , nimi postraszyc... ale celem moze byc trzymanie nas w garsci po przez lek i podanie jedynjej alternatywy obrony przed tym co bedzie w nas wzbudzalo lek... czy cos w tym kierunku Smile
..ale Twoja wyobraznia naprawde mocna...:)  tez mysle ze spoleczenstwo amerykanskie w duzej mierze jednak za miast mozgu ma popkorn..ale nie odmawiajmy tak całkiem im wyobrazni..nie lekcewaz sobie az tak potencjału w tym społeczenstwie .. przeciez to jednak najwieksze umysły pracuja dla nich..i jest tez tam sporo osob ktore mocno pracuja nad tym zeby wszyscy dowiedzieli sie o samej sprawie z tzw"ufo i obcymi"..tego nie naglosnili jednak polacy..chocbyśmy bardzo chcieli Wink
poydrawiam

Portret użytkownika Elvis

To tylko scenariusz numer

To tylko scenariusz numer któryś. No ale zobaczymy za trzy lata. A w ogóle przecież ta cała konferencja to też teatrzyk. gdyby nie Obcy nie było by teatrzyku i pie... do kamery o głupotach. Czyli coś się dzieje, tylko co? Moim zadaniem chcą się na MAXA zaangażować w walkę z najeźdźcą. Jaki by on niebył, za 3-5 lat sparawa się wyjaśni. Musimy czekać. Ale USA nie chce siedzieć z założonymi rękoma. DLACZEGO?

Portret użytkownika szary

  wyobraźnia nie jest

 
wyobraźnia nie jest absurdem..to dobra rzecz..doceń starania kolegi i zaangażowanie.. każdy próbuje zrozumieć tą sprawę na swój sposób i w swoim tempie.. nie oceniaj tak łatwo każdego..  tylko dlatego ze nie nadaje na Twoich falach , lub próbuje rozgryźć coś po swojemu…

Portret użytkownika Elvis

Oto się czepiasz? że lecą?

Oto się czepiasz? że lecą? Chodzi mo o to że chcą zakotwiczyć na stałe. WEŹ choćby pod uwagę Biblię. Bóg stworzył czowieka (sklonował, czy coś) na swoje podobieństwo itd. reminiscencje - film "Proteusz" itd. Ta wiara jest u nas zakotwiczona. Obcy, czyli ci wyżsi, mądrzejsi nas stworzyli. Chyba nie sądzisz, że świat jest taki jak myślą ludzkie małe mózgi... Oni latają po Kosmosie, a masz dowody że nie? To przepraszam.

Portret użytkownika Damian Michalewicz

 Zaznaczyłem, że mam szacunek

 Zaznaczyłem, że mam szacunek do tej wyobraźni, więc moje czepialstwo starałem się jeszcze wyważyć. Wiele teorii absurdalnych kiedyś bym odrzucił, a dzisiaj sam w nie wierzę. Chciałbym tylko uzasadnienia kto i po co do nas leci. Są teorie i teoryjki, ale jak już ktoś w jednym akapicie wrzuci kilka takich, a nie może ich jakkolwiek poprzeć, to nie ma o czym mówić. Jesteś agresywny - nie chce mi się polemizować.

Strony

Skomentuj