W Wielkiej Brytanii pojawił się pierwszy krąg w zbożu w 2020 roku

Kategorie: 

Źródło: twitter.com

Został odkryty pierwszy krąg w zbożu odkryty na polu na południu Anglii w 2020 roku. Znaleziono go 25 maja bieżącego roku, ale niestety nie wiadomo gdzie dokładnie zlokalizowany jest ten piktogram. 

 

Osoba, która odkryła krąg, chciała pozostać anonimowa, nie życzyła sobie również ujawnienia miejsca gdzie się znajduje. Dlatego dokładna jego lokalizacja pozostaje obecnie nieznana. Prawdopodobnie chodziło o uniknięcie przyjazdów niezależnych badaczy w trakcie epidemii. 

Nowy krąg jest bardzo złożony i ma średnicę około 60 metrów. Składa się z dużego koła zamkniętego w czymś w rodzaju anielskich skrzydeł oraz serca. 

Mimo, że lokalizacja tego piktogramu nie jest znana, można podejrzewać, że znajduje się gdzieś w hrabstwie Wildshire, albo Gloucestershire. To właśnie tam wykrywa się najwięcej piktogramów pojawiających się na okolicznych polach. Kręgi wracają co roku i stały się już lokalną atrakcją wspomnianych hrabstw. 

 

Istnieje wiele hipotez co do sposobu w jaki powstają te skomplikowane struktury. Dominują dwa główne nurty, zwolenników paranormalnego albo ludzkiego pochodzenia tych wzorów. Jedni dowodzą, że kręgi powstają w mgnieniu oka i towarzyszy im obecność tajemniczych latających świateł, a drudzy przekonują, że to efekt wygniatania zboża za pomocą sznurka, deski i odbiornika GPS. 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika agkbuzka

Dlaczego do tej pory nie bylo

Dlaczego do tej pory nie bylo wzmianki o OOBE czyli podrozach astralnych poza cialem.Osoby spotykaja tam inne istoty.Dowiedzielibysmy sie co oznaczaja symbole w zbozu i jaki maja przekaz.A moze kosmici czekaja az je odczytamy i zrozumiemy aby nastapil tzw.rozwoj duchowy ludzi i zmiana podejscia w traktowaniu Ziemi i zwierzat.

Skomentuj