W Wielkiej Brytanii sataniści napadają na zwierzęta

Kategorie: 

Źródło: pixabay

W Wielkiej Brytanii, doszło ostatnio do wielu przypadków napaści na zwierzęta. Pojawiły się wręcz głosy, że zostały one zabite przez satanistów w swego rodzaju rytualnym mordzie. Teorie na ten temat opierają się na znalezionych na zwierzętach symbolach, związanych z kultem szatana.

 

Wszystkie ataki miały miejsce w New Forest National Park, hrabstwie Hampshire, na południu Anglii. Ofiarą napaści padły zwierzęta hodowane w pobliżu wiosek Linwood i Bramshaw. Jest to obszar pastwisk i lasów, w którym jak do tej pory zabito dwie owce, jałówkę i dwa cielęta. Co ciekawe większość z incydentów miała miejsce w przeciągu tygodnia.

Jedna z zabitych owiec została znaleziona w pobliżu miejscowości Bramshaw przez mieszkankę tego obszaru, Judy Rudd. Kobieta, wyszła na spacer z psem, kiedy natknęła się na zakrwawioną owcę. Zwierzęta zostały dźgnięte nożem w klatkę piersiową i bok na którym dodatkowo wyrysowano sprejem pentagram i krzyż. Obydwa te znaki były używane przez satanistów już od wczesnego średniowiecza, choć ich wykorzystanie nie musi koniecznie oznaczać iż mowa tu o jakichkolwiek rytuałach. 

 

W tym samym tygodniu, w którym pani Judy Rudd znalazła martwe owce, doszło do trzech innych ataków na zwierzęta. Doszło tam między innymi do ataku na jałówkę, która doznałą rany na szyi. Niedługo potem dwa cielęta zostały cięte w obszarach ramion. Urazy odniesione przez cielęta i jałówke nie były dla nich śmiertelne, ale okazały się tak poważne, że zwierzęta cierpiały i trzeba je było uśmiercić.

Już wkrótce po tych wydarzeniach, 20 listopada niezidentyfikowani wandale stworzyli satanistyczne graffiti na kościele św. Piotra w Bramshaw. Odwrócony krzyż został namalowany na ścianie budowli co jest w zasadzie ironią losu biorąc pod uwagę historię tego symbolu. 

To właśnie św. Piotr w geście szacunku dla Jezusa prosił aby ukrzyżowano go do góry nogami. W miarę upływu lat symbol został przejęty przez społeczności satanistyczne jako rodzaj negacji chrześcijaństwa. Dodatkowo na drzwiach kościoła pojawiła się liczba 666 nawołująca do apokalipsy świętego Jana i słynnej "liczby bestii" oraz wiele fallicznych symboli które wyrysowano na ścianach budowli. 

 

Okrucieństwo z jakim potraktowano zwierzęta oraz symbole używane przez napastników wywołały fale spekulacji nad tym, czy w New Forest operuje jakaś grupa satanistów. Julian Rudd, a więc mężczyzna, którego żona znalazła jedną z martwych owiec, sądzi iż jest to jedynie grupa zagubionych nastolatków. Takie opinie nie koją jednak obaw wyrażanych przez wielu mieszkańców lokalnej społeczności. Wyraźnie obawiają się oni, że w ich okolicy dzieje się coś bardzo złego.

Policja w Hampshire bada te zdarzenia i traktuje je bardzo poważnie. Oficerowie próbują ustalić, czy wszystkie z wydarzeń są ze sobą powiązane i jakie mogą być motywy ataków. Lokalne organy ścigania podkreśliły, że takie incydenty są praktycznie niespotykane na tym obszarze. Co takiego dzieje się zatem w tej małej brytyjskiej wiosce? Czy jest to jedynie objaw nudy miejscowej młodzieży czy też coś o wiele bardziej mrocznego?

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Skomentuj