W Wielkiej Brytanii zaobserwowano pierwsze w tym roku kręgi w zbożu

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Jak co roku o tej porze roku, na polach w Anglii zaczynają się pojawiać niezwykłe w formie i bardzo regularne piktogramy zwane kręgami w zbożu. Przed kilkoma dniami zaobserwowano pierwszy taki przypadek w nowym sezonie.

W miejscowości Norridge Wood Wood w hrabstwie Warminster odnaleziono klasyczny krag w zbożu składający sięw sumie z czterech wpisanych w siebie okręgów. Kręgi w zbożu to zjawisko występujące niemal na całym świecie jednak szczególnie często można je odnaleźć w Wielkiej Brytanii.

Celuje w tym zwłaszcza hrabstwo Wiltshire i Gloucestershire. Niektórzy uważają, że kręgi powstają w paranormalny sposób, ale nie brakuje osób przekonanych, że to jedynie działalność ludzi wyposażonych w GPS i deski ze sznurkiem.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Każdy normalny człowiek,

Każdy normalny człowiek, który posiada trochę ducha rozumu, może dojść do zrozumienia tej dziwnej cywilizacji w której istniejemy. Przecież te istoty-te inteligencje są ! Mamy pełno dowodów i nagrań, ale w mediach pierze się miliardom ludzi mózgi wmawiając że ludzkość poszukuje "kosmitów" ! "Gdzieś muszą istnieć, chociaż nie wiadomo, czy są" takie przekazy lecą co chwila ! Budują jakieś wielkie teleskopy by nasłuchiwać ! A my tu na portalu mamy pełno dowodów, że inteligencja istot ufonautycznych istnieje, robią znaki, latają w świetlnych pojazdach, a nawet biorą ludzi, lub ich dusze na pokłady niematerialnych "statków" Smile Do tego mamy dowody, że świat został stworzony przez Super Byt, Boga YHWH ! Wszędzie jest projekt, świat jest zaprojektowany przez Istotę Duchową - Ducha ! „Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec.  Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie».” Ewangelia wg św. Jana 4:24

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj