W Wielkiej Brytanii zlokalizowano kolejne kręgi w zbożu

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

W angielskim hrabstwie Wiltshire od wielu lat na polach pojawiają się rozmaite piktogramy i kręgi w zbożu. W tym roku zidentyfikowano już kilkanaście takich struktur.

Tylko w czerwcu tego roku znaleziono tam 5 kręgów w zbożu. Niektóre z nich miały bardzo finezyjne kształty. Najnowszy z tych piktogramów odkryto 10 czerwca 2018 r.

Kręgi pojawiają się nie tylko we wspomnianym hrabstwie Wiltshire, ponieważ widuje się je również w pobliskim Gloucestershire. Poniższy krąg znaleziono 2 czerwca bieżącego roku.

Kręgi w zbożu zastanawiają rolników i naukowców od czasu, gdy zostały zarejestrowane po raz pierwszy w 17 wieku. W ostatnich latach ilość zjawisk tego typu rośnie. Specjaliści wiążą to z postępem technologicznym.

 

Według naukowców kręgi to produkt ludzkiej ręki, wyposażonej w sznurek, deskę, odbiornik GPS i magnetron z mikrofalówki, tak aby odtworzyć charakterystyczne przegrzanie łodyg znajdowane wewnątrz kręgów. 

 

Zwolennicy teorii paranormalnych sugerują, że kręgi wykonują kule orbs, UFO lub jeszcze inne byty, na przykład z innych wymiarów. Celem tych piktogramów ma być według nich próba komunikacji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj