W zębie Amerykanina, który pracował dla FBI, znaleziono chip obcych

Kategorie: 

Źródło: http://beforeitsnews.com/paranormal/2014/03/alien-technology-discovered-in-mans-tooth-you-have-to-see-this-2465618.html

Wally Hansen pracował w FBI aż do emerytury. Przeszłość dała jednak o sobie znać, podczas zasłużonego wypoczynku. Przykra niespodzianka została odkryta podczas wizyty u dentysty, który wykonał zdjęcie szczęki i znalazł niezwykle dziwny przedmiot w skali mikro.

 

 

Wszczepiony implant, jak się okazało, ma złożona strukturę. Sam Wally był nie mniej wstrząśnięty niż stomatolog, który robił przegląd uzębienia. Kto i kiedy zainstalował takie urządzenie? Nie wiadomo. Emerytowany funkcjonariusz nie przypomina sobie, aby ktoś robił eksperymenty na jego zębach w przeszłości.

 

Amerykanin skontaktował się z ekspertami ze swojej byłej firmy. Ci powiedzieli mu, że układ jest przekaźnikiem, nadającym od czasu do czasu sygnały do rozszyfrowania. Jest to niewątpliwie ewenement na skalę światową. Bardziej szczegółowa analiza wykazała, że układ jest podłączony do układu nerwowego i eliminuje ból.

 

FBI nie wie, kto mógł wszczepić chip w ząb byłego pracownika, jak również dekodować generowany sygnał.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Takie sprawy powinni

Takie sprawy powinni nadzorować amerykańscy egzorcyści bo by ten pan miał ochronę od Boga Matki Boskiej i Jezusa Chrystusa, te instoty to powazne stworzenia i najczęściej się boją mocy Ducha Świętego !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika shortyy

1. nie emerytowany

1. nie emerytowany funkcjonariusz FBI a policjant 

2. robił co roczny przegląd uzębienia i w zeszłym roku tego nie bylo

3. po co co roku robić zdjęcie rentgenowskie tak doskonałych zębów ?

4. FAKE 

Portret użytkownika Zdzisław Mieczysław

Przecież to fake !! To

Przecież to fake !! To zdjęcie jest zrobione w photoshopie i to bardzo nieudolnie. Dajecie się nabierać na takie fotki.. ehh jak odpalą projekt blue beam, albo wyciągną Wam UFO z kapelusza to łykniecie wszystko jak młode pelikany..  

Portret użytkownika Znawca

Zainteresowani zjawiskiem UFO

Zainteresowani zjawiskiem UFO bez problemu rozpoznają chrześcijańskiego badacza tego fenomenu L.A. Marzuliego. Wszyscy pamiętamy dematerializację i materializację ufo implanta podczas ekstrakcji mikro urządzenia z ofiary porwania. Waleczny pastor zaprezentuje światu nieznaną istotę ufonautyczną 15 lipca 2016 r. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo ! Dodatkowo zostaną pokazane rentgenowskie prześwietlenia tego małego humanoida, jego najnowsza książka o UFO hybrydach oraz film "Watchers X", prezentujący szokujące znaleziska. Malutki UFOnauta wyglądem przypomina człowieka, posiada jednak skrzydła. Właścicielem eksponatu jest znany wszystkim ufolog Jajme Maussan, to za jego zgodą Marzulli będzie ujawniał stworzenie ludzkości. 

http://popotopie.blogspot.com/2016/06/za-kilka-dni-la-marzulli-zaszokuje.html

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To znakomicie, że

To znakomicie, że "chrześcijanstwo" zdemaskuje prawdziwe pochodzenie człowieka stworzonego, sek w tym, że dalej będzie oszustwem treścią "Pisma Świetego"..., w którym to Szatan obwołał się Bogiem, przypisując sobie stworzenie człowieka...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika zibi1973

Ja już mam brak wiary do

Ja już mam brak wiary do swojego kraju i tego świata,zastanawia mnie czy czasem te szczepionki które dostajemy przy urodzeniu to ma coś wspólnego z kontrolą człowieka i przed 18tym rokiem życia następna,tak latają za człowiekiem,a nawet sanepid grozi karą

Strony

Skomentuj