W Zimbabwe zamknięto szpital z powodu strachu przed goblinami

Kategorie: 

Źródło: halloharare.wordpress.com

Pracownicy kliniki w Zimbabwe odmówili powrotu do pracy, bo obawiają się goblinów, które rzekomo ich zaatakowały, pisze lokalna gazeta Newsday. Do incydentu z mistycznymi stworzeniami doszło rzekomo pod koniec 2012 roku. Według miejscowego mieszkańca Mheleti Moyo, klinika jest już "oczyszczona" z goblinów.  Pielęgniarki pracujące tam boją się i niektórzy miejscowi robią, co mogą, aby przekonać personel, że nic im już nie grozi w budynku szpitala.

 

Obecnie placówka medyczna, została zamknięta z powodu braku pracowników od listopada 2012 roku, nadal nie działa.  Miejscowi podkreślają, że wznowienie pracy kliniki jest niezbędnie potrzebne, ale trudno będzie znaleźć chętnych do pracy w miejscu, gdzie wcześniej grasowały gobliny. Niektóre z pielęgniarek, które ucierpiały od ataków tajemniczych stworzeń, znalazły już pracę w innych placówkach służby zdrowia.  Poinformowano, że obecnie gobliny widziano na terytorium jednej z lokalnych firm.

 

Gobliny to mitycznych stworzenia, które według brytyjskich legend mają spiczaste uszy, długie pazury i duże, podobne do kocich oczy. Wzrost tych stworzeń może się wahać od niewielkiego do całkiem sporego.  Nie wiadomo dokładnie, jakie gobliny zaatakowały pielęgniarki w Zimbabwe, ani czy nie było to po prostu stado małp.

 

.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Padael

Voodoo to jest na

Voodoo to jest na Karaibach.Co do indoktrynacji bliźniaków miłośników Jehowy to założenie,że ktoś czyli Jahwe lub inny bóg jest panem a wierni sługami nie każdemu przypada do gustu.Osobiście nie chcę być niczyim niewolnikiem,mam rozum może niedoskonały ale na tyle sprawny by na nim polegać.
Opium dla mas zaprowadzi was w las, homo endory.
Ludzki czy boży nikt nie będzie mnie chędożył.

Portret użytkownika Homo sapiens

Już kiedyś wspominałem że ufo

Już kiedyś wspominałem że ufo agentura się boi Narodu, jego historii i państwowości, Polska w czasach świetności była tym czego teraz się boją ufo duchy ! To jest zdjęcie jak wyglądali walczący pod Grunwaldem gdzie razem z Litwinami i Rusinami daliśmy łupnia średniowiecznym "hitlerowcom"

Jako ziemianie z planety Ziemia i Polacy z rodu Polan i Mieszka Pierwszego mamy swoją kulturę i historię, nie jesteśmy hybrydami ani ufolongami z pojazdów ufo ! Jesteśmy ludzmi. (coraz bardziej mam nadzieję)

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj