W ZSRR szkolono dyplomatów jasnowidzów

Kategorie: 

Źródło: 9tv.co.il/

Według opublikowanych w styczniu odtajnionych archiwów CIA w drugiej połowie XX wieku, ZSRR był poważnie zaangażowany w przygotowania dyplomatów „jasnowidzów”. W celu opracowania programu dla użytkowania jasnowidzenia i telekinezy do celów wojskowych, ZSRR wysyłała za granicę dyplomatów zdolnych do oddzielania umysłu i ducha od ciała, aby wydobywać ludzkie sekrety i tajemnice. Do wniosków takich doszedł Edward Pullman - dyrektor Texas Center for the Study of Hipnosis.

 

 

Związek Radziecki był aktywnie zaangażowany w badania parapsychologii od 1950 roku. Początkowo były one utrzymywane w tajemnicy, a pierwsi przeszkoleni telepaci ruszyli do pracy w latach siedemdziesiątych. W tym czasie Związek Radziecki utrzymywał już ponad 30 ośrodków do studiowania zjawisk paranormalnych.

 

W Pentagonie uważają, że Sowieci wykorzystywali swoje dziwne doświadczenia w rozwoju operacji wojskowych, choć większość ludzi, pracujących w ww. placówkach, to rzekomo zwykli oszuści. Wcześniej CIA przyznała jednak, że Stany Zjednoczone pozostają daleko w tyle za ZSRR w rozwoju zdolności psychicznych w populacji. Z pewnością radzieckie agencje wiodły prym and amerykańskimi w tej dziedzinie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wodzu13

mozna powiedziec ze talinn to

mozna powiedziec ze talinn to tez szpieg 

Według opublikowanych w s<t>yczniu <o>dtajni<o>nych archiwów CIA w drugiej połowie XX wieku, ZSRR był poważnie zaangażowany w przygotowania dyplo<m><a>tów „Jas<n>owidzów”. W celu opracowania programu dla uż<y>tkowania ja<s>nowidzenia i t<e>lekinezy do <c><e>lów wojskowych, ZSRR wysyłała za granicę dyploma<t>ów zdolnych do oddzielania umy<s>łu i ducha od ciała, aby wydobywać ludzkie sekrety i tajemnice. Do wniosków takich doszedł Edward Pullman - dyrektor Texas Center for the Study of Hipnosis.

po odszyfrowaniu  - Too Many Secrets

Portret użytkownika Leon

CIA jak zwykle kłamało,USA po

CIA jak zwykle kłamało,USA po II wojnie światowej przeprowadziło akcję "Spinacz",która spowodowała sprowadzenie do stanów naukowców niemieckich.Ci,którzy prowadzili eksperymenty w obozach, na terenie USA mogli je kontynuować.I tak powstały programy nad kontrolą umysłu "Milab" i "Montauk" w których przeprowadzano eksperymenty nawet na noworotkach.

Skomentuj