Wampiry energetyczne oraz posiadacze "złego oka" stanowią poważny problem!

Kategorie: 

Źródło: http://www.cndaily.info/main/evil-eyes.acw

Czasami spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy niczym czarna dziura wysysają z nas wszystko, co najlepsze. Takie osoby bywają nazywane przez niektórych wampirami energetycznymi. Z kolei problemem są też inni ludzie posiadający tak zwane "złe oko". Posiadają oni niebezpieczną zdolność do wpływania na rozkłady prawdopodobieństwa dotyczące naszego życia choć zazwyczaj w sposób negatywny.

Tego typu przypadki to idealny przykład na to, że świat nie jest tak prosty jak mogłoby się nam zdawać. Wampirów energetycznych wśród nas jest bardzo wielu, zwłaszcza w naszym pięknym kraju. Spotkać takiego człowieka można w dowolnym miejscu poczynając od kawiarni aż po budynki urzędów. Jednak jak poznać, że weszliśmy w kontakt z taką osobą? Jest to dość proste, otóż po rozmowie z taką osobą zwykle zaczynamy wyraźnie czuć jak pogarsza się nasze samopoczucie, wzrasta zmęczenie i irytacja.

Znacząca większość z nich nie może żyć bez stałych dostaw energii, dlatego utrzymują stały poziom dokuczliwości względem swojego otoczenia. Oznacza to, że to właśnie nasze zdenerwowanie może być celem jego działania i sposobem na kradzież naszej energii. Istnieją wampiry energetyczne, które wywołują współczucie u przeciwników, skarżąc się na swój własny los i złe życie. Jedyną metodą na uniknięcie ich wpływu na nasz bilans energetyczny jest zachowanie spokóju, zwłaszcza jeśli ktoś usilnie nas prowokuje. Jeśli w twoim otoczeniu jest człowiek, który ciągle narzeka na swój los, ogranicz kontakt z nim do minimum.


Sytuacja wygląda nieco inaczej w przypadku posiadaczy złego oka. W tym wypadku mamy doczynienia z czymś zupełnie innym niż wampirem energetycznym, a raczej jego przeciwieństwem, które obdarowuje nas negatywną energią. Niektórzy ludzie nie mają nawet świadomości, że poprzez swoją zawiść wpływają na życzie innych ludzi. Nie oznacza to oczywiście, że nie istnieją i tacy, którzy wręcz czerpią satysfakcję z faktu, że ktoś nie ma tego, co sami chcieliby mieć. Na pewnym etapie życia spotyka się z tym każdy z nas. Niestety, ale nie ma metody, która mogłaby uchronić nas przed oddziaływaniem tego typu osób, choć lekką pociechą pozostaje fakt, że negatywna energia wysyłana w naszym kierunku, prędzej czy poźniej do nich wróci, często ze zdwojoną siłą.

To tylko kilka powszechnie znanych przykładów w jakie myśli oraz emocje danej osoby, wpływają na jego życie. Należy jednak pamiętać, żę zarówno wampiry energetyczne jak i posiadacze złego oka to nie paranormalne istoty czychające na nasze dobro, a zwykli ludzie, którzy nie radzą sobie w dzisiejszym świecie. Jest to produkt naszych czasów, który zamiast dostosować się do otaczającego go środowiska, preferuje utyskiwanie na wszechobecną niesprawiedliwość i ciągnąć wszystkich bliskich sobie ludzi w dół.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika ziwk2

Z wampirami energetycznymi

Z wampirami energetycznymi niestety mam doczynienia w rodzinie... 2 szwagierki Sad

Jedna (przyrodnia)to wręcz żywa ilustracja tego artykułu - wyłącznie narzeka (wygrana w totka też była zła, bo się rozeszła), ma za złe wszystkim, wszystko jej się rozłazi w życiu. Po chwili w jej towarzystwie, człowiek jest zmęczony jak po 8 godzinach w komieniołomie Sad , a hrakiri jest całkiem interesującą perspektywą.

Druga - sama jest pełna życia i optymizmu, różnie jej się układa - ot życie. Ale ma tą samą wadę - wysysa nieświadomie energię z ototoczenia. Też zbyt długo nie można z nią przebywać. Za to nie ma objawu myśli samobójczych i beznadziei.

Ot taka ciekawostka. 

Portret użytkownika veritas

Temat bardzo ciekawy. Prawie

Temat bardzo ciekawy. Prawie jak czrny kot albo piątek 13-stego. Tak zwane " złe oko" działało zawsze na wsiach. Pochodze z jednej z nich, pod Gorlicami, i niestety tak to sie określa niepowodzenia (złe oko). Osobiscie staram sie nie zwracac na to uwagi, jednak czasami są sytuacje do zastanlwienia... Trzeba sobie uswiadomic ze ludzienzawsze bedą zawistni. Bo taka natura, bo taka rasa, bo cokolwiek. Władza jednych nad drugimi wyniszczy wszystko. Polska jest tak dziwnym krajem, ze tak wtrące, sami siebie pogrążymy. Pozdrawiam wszystkich wierzących i nie wierzacych. Rosjan i Ukraincow. Czesto narod nie ma znaczenia. Prosze o tym pamietac...

Portret użytkownika art

Co mam zrobić jak z taką

Co mam zrobić jak z taką osobą żyję, mam z nią dziecko i każdy dzień to horror?

Są tacy i życie z takimi to przekleństwo ale nie zostawię dziecka z taką osobą by siebie bronić.

Tacy ludzie zrobią wszystko swoim stękaniem i narzekaniem by sprowokować awanturę.

Walka z takimi ludźmi jest trudna i w mojej opinji bezskuteczna

Portret użytkownika b@ron

z tą pociechą, że złe i dobre

z tą pociechą, że złe i dobre do nas i innych wróci, to sprawa wątpliwa ... taka manipulacja trochę ... tzw. karma raczej jest ściemą po całości, ale jest coś trochę podobnego, jeśli komuś pomogę w trudnym dla niego czasie ... zostaje dziwna satysfakcja i przyjemność, która podnosi na duchu i daje pozytywną energię dla mnie, jednak pod warunkiem, że robię to całkowicie bezinteresownie

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika jaa

To jest tak: gdy ktoś był

To jest tak: gdy ktoś był dzieckiem, to mama albo babcia, dziadek, czy ktoś tam jeszcze zajmował się tym dzieckiem w taki sposób, że co dziecko zapłakało albo w podobny sposób wyraziło jakiś problem, to go ta osoba pocieszała, wysłuchiwała itp. Potem tej osoby zabrakło, bo ten ktoś dorósł, a tamta może umarła. I, ten ktoś dalej szuka podobnego schematu, bo, czego się Jaś nie nauczył ... Albo, czego się Jaś nauczył ...

Portret użytkownika eee

to nie produkt naszych czasów

to nie produkt naszych czasów. Byli od zawsze i nie koniecznie ta umiejętność idzie w parze z negatywnymi emocjami, przynajmniej nie zawsze. Wampirów energetycznych ciężko spotkać w obsłudze szpitala gdzie każdy chory to w zasadzie pijawka, za to często podświadomie lubią pracować z dziećmi, bo te zawsze mają nadwyżkę energii i chętnie nią obdzielają.

Portret użytkownika anfalas

Halo halo, redaktory! Skąd wy

Halo halo, redaktory! Skąd wy przybyły? Z epoki pierwotnej ?? No chyba, bo ostatnio takie tematy jak w artykule były w czasach inkwizycji. I chyba wiecie jakie są _teraz_ czasy, bo podajecie artykuły z dzisiejszych czasów.

Portret użytkownika elzar

Chciałbym znaleźć taką

Chciałbym znaleźć taką 'wampirzycę'.
Mogłaby ssać ze mnie i ssać
A tak poważnie wydaje mi się,że brak energii w kontakcie z niektórymi osobami bardziej świadczy o słabości danej osoby niż o 'zdolnościach' danego wampira.
W istnienie Diabła też nie wieżę.No ... uwieżę,jeżeli dzisiaj mi się pojawi w pokoju z ... kasą

Portret użytkownika spacepol

Tak. To gadka tych, którzy w

Tak. To gadka tych, którzy w dzisiejszym świecie zajmują się "produkowaniem" tandetyzmu na szeroką skalę. Aby to robić w nieskrępowany sposób zamykają ludziom usta nazywając ich trolami i innymi dziwadłami. Blokuje się możliwość krytyki tandety aby szeżyć tandetę.

Dziś gówno wiecie, udajecie najmondrzejszych (jajko mądrzejsze od kury). Wszystko co robicie to bylegówna robione na odpieprz, niedokładnie, buble i badziew rozpadający się po kilku miesiącach. (Dawniejsze trwają do dziś!) To WY jesteście miernotą nie dostosowaną do świata rozwijającego się. Dwie lewe ręce i inteligencja na niskim poziomie. To jest prawdziwy problem. G***o jecie, g***em jesteście, g***o robicie. 

Portret użytkownika Sio

He he -  z wampirów też można

He he -  z wampirów też można wyciągnąć energię a złe oko obrócić przeciwko jemu samemu.

Zło walczy zawsze ze złem nawet w imię bozi. Chcesz się bronić przed czarną magią to bądż fer a nie aroganckim przygłupem ze złożonymi rączkami z biblią pod pazuchą

Portret użytkownika mijo

"Zło walczy zawsze ze złem

"Zło walczy zawsze ze złem nawet w imię bozi. Chcesz się bronić przed czarną magią to bądż fer a nie aroganckim przygłupem ze złożonymi rączkami z biblią pod pazuchą"
...w przekładzie Nowego Świata i gazetką Strażnica.

Portret użytkownika kula

To prawda są tacy ludzie , i

To prawda są tacy ludzie , i fakt najlepiej ograniczyć z takimi kontakt do minimum , gorzej jak taka osoba jest twoją przyjaciółka , kolegom - nażekają i nażekają urrrraa i nic z tym nie robiom :/

Portret użytkownika Wojciech

Zgadza sie, tylko ilu ludzi

Zgadza sie, tylko ilu ludzi to zrozumie? I ilu ludzi wie jak sie zachowac w takich sytuacjach? A poza tym czekam teraz na mase komentarzy kore beda to wysmiewac by wykazac swoja niewiedze w tym temacie- bo przeciez oni znaja sie najlepiej na wszystkim ( tak im sie wydaje). 

Skomentuj