Wanga narodzi się na nowo? Astrolog wskazał czas i miejsce!

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Czternastoletnia Francuzka Kaede Uber, która okrzyknięto „nową Wangą", nie jest reinkarnacją legendarnej prorokini, a jej przepowiednie często się nie spełniają. Taka opinia została wyrażona na portalu Obozrevatel.com przez astrologa Vlada Rossa.

„Jest pewna Francuzka Uber, ale mogę od razu powiedzieć - to nie jest reinkarnacja Vangi", powiedział Ross. Według astrologa, pierwszym i głównym argumentem jest to, że dziewczyna „nie posiada daru przez cały czas”, a jej prognozy się nie spełniają. Najnowsza przepowiednia Uber na rok 2018, dotycząca „brutalnych bitew i rzek krwi" również się nie sprawdzi.

 

Vlad Ross jest przekonany, że reinkarnacja Wangi nastąpi w tym roku, a „ta lub ten, który się urodzi, będzie miał zupełnie inne umiejętności niż Uber". W tym kontekście astrolog zwrócił uwagę na datę urodzenia i datę śmierci słynnej jasnowidzki. „Wanga urodziła się 31 stycznia 1911 r. i zmarła 11 sierpnia 1996 r. W tym roku zaćmienia - księżycowe i słoneczne - przypadają dokładnie w tych samych dniach - 31 stycznia i 11 sierpnia”. Vlad Ross wyjaśnił, że zwolennicy teorii odrodzenia wierzą, że „zwykle człowiek rodzi się ponownie w dniu swojej śmierci w poprzednim wcieleniu". Zatem „najprawdopodobniej poród będzie miał miejsce blisko zaćmienia Słońca w sierpniu”.

 

Odnośnie miejsca narodzin nowej Wangi, Vlad Ross przypomniał proroctwa na ten temat. „Przewiduje się, że odrodzenie nastąpi we Francji, w mieście „o dwóch wzgórzach, „w mieście świateł”. Być może chodzi o Lyon, miasto na południu Francji zwane magicznym, a cały region jest związany z Nostradamusem i innym mistycyzmem. Możliwe też, że będzie to jakieś miasto w  Prowansji. „Myślę, że za 9-10 lat zacznie się objawiać i zacznie nadawać" - obiecał astrolog.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kasia Kozłowska

Vlad Ross wyjaśnił, że

Vlad Ross wyjaśnił, że zwolennicy teorii odrodzenia wierzą, że „zwykle człowiek rodzi się ponownie w dniu swojej śmierci w poprzednim wcieleniu".

A[ gówno] prawda, ja pamiętam kilka wcieleń, i wcale mi sie to nie pokrywa. Ot powiedział co wiedział autorytet za sr.

Skomentuj