Watykan jest gotowy na kontakt z obcymi

Kategorie: 

Źródło: tg

W lutym, kiedy NASA ogłosiła odkrycie siedmiu nowych planet, nadających się do życia, nie ma wątpliwości: kontakt z pozaziemską inteligencją jest tylko kwestią czasu. Zaskakujące jest to, że jedyną siłą polityczną, która to przewidziała, był ... Watykan. Okazuje się, że katolicy od dawna deklarują gotowość przyjęcia obcych do Kościoła, a papiestwo ma swój własny program kosmiczny. „Musimy otworzyć drzwi i pozwolić innym wejść do wspólnoty. Kościół jest otwarty dla wszystkich!”- Te słowa papieża kilka miesięcy temu zaszokował świat.

 

 

Papiestwo ma rzekomo swoich własnych astronomów, własny program kosmiczny (obejmujący urządzenia lepsze od tych, jakimi dysponuje NASA), a nawet konsultantów do spraw UFO. Warto w tym miejscu wspomnieć o teleskopach papieskich we Włoszech i w Arizonie (USA), które nieustannie skanują przestrzeń kosmiczną.

 

Księża astronomowie od co najmniej dziesięciu lat biorą czynny udział w konferencjach naukowych. Dokumenty o eksploracji kosmosu i ludzkiego kontaktu z pozaziemskimi cywilizacjami są przechowywane w tajnych archiwach Watykanu. O potwierdzeniach pomyślności badań usłyszeć można w wystąpieniach przedstawicieli Kościoła.

 

„Nie jesteśmy sami we wszechświecie. Nauka porusza się do przodu i prawdopodobnie w najbliższej przyszłości będziemy wiedzieć o istnieniu naszych nowych braci i sióstr, z którymi wymieniamy znaki. Będzie to największy dzień dla całego świata chrześcijańskiego” - powiedział Franciszek w kwietniu 2016 r.

 

Poprzedni papież Benedykt XVI podniósł kwestię dostępności sakramentów dla mieszkańców innych światów - 10 lat przed Franciszkiem.

 

„Działanie Eucharystii nie ogranicza się do Kościoła. Jej znaczenia i wartości są miarą przestrzeni..." - powiedział Benedykt XVI.

 

Watykański astronom Guy Consolmagno zauważa, że obcy, którzy szukają chrztu, powinni otrzymać go od Kościoła, ponieważ „każda żywa istota - bez względu na to, ile ma macek - ma duszę".

 

Ks. Corrado Balducci, referent watykańskiej ufologii, powiedział w 2006 roku: „Teraz, nawet Kościół Święty nie może dłużej ignorować istnienie UFO, przywołując biblijne psalmy, związane z wszechświatem i jego stworzeniem - innymi słowy czasami odnoszą się one do istot pozaziemskich" - i pokazał włoskiej telewizji nieznany wcześniej obraz, gdzie kilka obiektów UFO przemieszcza się, tworząc krzyż na niebie.

 

W sprawach ufologii Watykan wyprzedza NASA o kilka lat. W 2003 kuria papieska zainteresowała się przestrzenią kosmiczną i uczestniczyła w tworzeniu ICRANet - International Center for Relativistic Astrophysics Network. Innym uczestnikiem programu były Stany Zjednoczone (Arizona i uniwersytety Stanford), Włochy, Armenia, a od 2011 także Brazylia. Watykan, jako pierwszy w tym wieku, stworzył tzw. Specola Vaticana - Instytut Badawczy z własnym obserwatorium. To ciekawe, że organizacja podlega bezpośrednio i osobiście papieżowi.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Hostus

Ufo i tak wylądują na Ziemi,

Ufo i tak wylądują na Ziemi, ale nawet jeśli będziecie cierpieć niewyobrażalnie na raka, czy inną chorobę, to nie idźcie tam, bo wyjdziecie jako zdrowi zombie, niestety. Nie wolno patrzeć w niebo, bo zobaczycie, się pomylicie i będziecie potępieni - znaki będą wielkie... ale tylko ogień z nieba prawdziwy. Tyle w temacie prawosławni Święci.

Zobaczcie co pisze Anna Katarzyna Emmerich i inni katoliccy Święci. Zobaczie na youtube: Bob Dylan cyrograf

Naprawdę zaczniijcie się bać, bo to jest lepsze od bierności, ale kto ma wiarę, ten bać się już nie musi.

Portret użytkownika Valerie

niech nie mydlą oczu, że

niech nie mydlą oczu, że szukają obcych cywilizacji, przecież obce cywilizacje już wielokrotnie się z nimi kontaktowały! Obcy zapowiedzieli im upadek w przyszłości, że bez końca nie będą ludzi zwodzić swoimi kłamstwami, obcy nawet proponowali im współpracę w ujawnieniu, które kościół mógłby podjąć tłumacząc wiernym, że życie jest czymś oczywistym we Wszechświecie i co? Te zakłamańce nie mieli zamiaru na to przystać, będą ludzi doić z energii dopóki sie da więc niech już nie wciskają kitów ogłupionej populacji!

Portret użytkownika Isabella

sw. Graal to kobieta , ktora

sw. Graal to kobieta , ktora moze urodzic dziecko , ktore jest poczete bez udzialu mezczyzny, czyli Matka Boska ,czyli Sofia - madrosc. Sofia to matka aniolow i bogini, zona lub corka najwyzszego Boga. Jedyne prawdziwe oblicze ( czastka )Boga Ra. 

Portret użytkownika ajwaj

Zadna z informacji o

Zadna z informacji o kosmitach nie jest już ani pozytywna ani fajna, bo:
1. jeżeli nie istnieją - to pisanie o nich jest po prostu nudne i chore jak bajki pewnych braci.
2. jeżeli istnieją - to:
a) mieli dość czasu na pokazanie się ludziom, a skoro tego nie zrobili przez tyle lat - to wuj im w odwłoki.
b) mieli dość czasu na pokazanie się zwykłym ludziom, ale wolą kolaborować z rządami, milionerami, politykami i innymi którzy mają ludzi w du.ie.

Tak więc sorry, panowie kosmici - mieliście dość czasu na zrobienie czegokolwiek pozytywnego dla zwykłych ludzi. Teraz to wasze objawienie będzie już jak kompot który spleśniał bo nikt go nie wypił. I tylko tallinopodobni się jeszcze tym podniecają.

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Sakralni naiwniacy... Nie

Sakralni naiwniacy... Nie pomyśleli - a powinni, jednak wiara rozum im i zdolność realistycznego myślenia odebrała - że może oni do nas z tymi samymi postulatami przylecą?? Że może to oni ten cały rzymskopedofiliański Kościół zechcą swoimi czułkami chrzcić na "swoją wiarę", że swoje jedynie słuszne dogmaty, hostie, eucharystie i inne wymysły zechcą biskupkom, arcybiskupkom i samemu papieżowi w usta wtykać że o "ciemnym narodzie który wszystko od wieków na wieki kupuje" nie wspomnę?! I co wtedy, panowie watykańczycy - znów obwołacie n'tą krucjatę przeciw niewiernym, tym razem z kosmosu?! Bo chyba nie spodziewacie się, że te kilkaset stopni C mające istoty o chrzest wodą poproszą, kornie uklękną i krzemoorganiczne główki o polanie proszące pochylą? Jeszcze śmieszniej będzie kiedy okaże się, że "goście" to furt ateisci którzy nigdy w swoich dziejach o żadnej religii nie słyszeli, żadnej nie praktykowali i wcale słuchać o ziemskich bogach nie zamierzają - i co wtedy? Sanctus Officjum, stosy, Madejowe łoża & consortes ante portas? A jeśli się okaże że oni wysokich temperatur się nie boją, a wręcz przeciwnie, żyć bez nich nie mogą? Może z gaśnicami śniegowymi na nich wyświęcone oddziały wojska wyślemy, ciekłym azotem konfesaty przeprowadzać będziem aż się błędów swych zaprą i Pana Zbawiciela naszego pokornie przyjmą?

Portret użytkownika baca

watykań przewidział ze obcy

watykań przewidział ze obcy chcą być ochrzczeni no więc młodzieniec który obetnie sobie genitalia wkrótce będzie pierwszym obcym gotowym do przyjęcia przenajświętszych sakramentów ...

można by go też przy okazji za męczeństwo przybeatyfikować i zrobić arcynajprzenajswiętrzym patronem transwestytów i marsjanów...

bo tego że marsjanie nie mają się do kogo modlić watykan nie przewidział niestety - pora więc zekumenizować marsjan

obciętego penisa można ntomiast wypchać i wykrochmalić a potem pokazywać relikwię gawiedzi na jarmarkach... a ich zbiorowa moc wiary już bez trudu sama sprawi że penis co roku będzie płakał anielskimi łzami...

katolicy modla się do waginy (nie rozumiejąc nawet o co chodzi z tak zwaną dziewicą) - katoliczki będą mogły do penisa...

Portret użytkownika squallaz

Po tym zabiegu pozostanie mu

Po tym zabiegu pozostanie mu jedynie obciąganie bagiety chłopcom w czarnych sukienkach, a dla nich to będzie coś nowego, że bezjajecznik czyści ich lunty. Dzięki takiej symbiozie szybko go wyniosą na ołtarz.

Skomentuj