Watykan obawia się konsekwencji ujawnienia istnienia obcych

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Niewiele osób zauważyło, że Watykan coraz częściej interesuje się tematyką związaną z istnieniem UFO czy obcych cywilizacji. Stolica Apostolska od kilku dekad zdecydowanie zmieniła podejście do tych spraw i nie tylko współfinansuje budowę zaawansowanych teleskopów, ale nawet organizuje specjalne konferencje naukowe poświęcone możliwości istnienia życia pozaziemskiego.

 

Niewątpliwie nagłe ujawnienie istnienia innych kosmicznych ras byłoby dogmatycznym problemem Kościoła. Trzeba by było wyjaśnić wiernym, kto stworzył te inne istoty i czy też jak w naszym przypadku zrobił to Bóg. Według dostępnych informacji zarówno Jan Paweł II jak i Benedykt XVI rozmawiali na temat obcych z amerykańskimi prezydentami. Być może to od nich dowiedzieli się o ich istnieniu.

Rzeczywiście coś w pojmowaniu tych spraw się zmieniło i Kościół nagle zaczął zauważać tę problematykę. Jak niesie wieść w tajnych spotkaniach na temat obcych, które organizowano w ONZ brał też udział stały obserwator Watykanu przy tej organizacji, Arcybiskup Celestino Migliore. Omawiano szczególnie implikacje, jakie niosłaby za sobą wizyta obcych na naszej planecie.

Spektakularnym dowodem na to, że Stolica Apostolska zmieniła podejście do tych kwestii była też konferencja na temat Astrobiologii, która została zorganizowana w Watykanie w listopadzie 2009 roku. Trwałą ona ponad tydzień i chodzą słuchy, że konferencja, w której na temat możliwości istnienia obcych form życia dyskutowało kilkudziesięciu astronomów, biologów, geologów i innych naukowców, została powołana, jako konsekwencja tych rozmów z ONZ.

Gdy przeanalizuje się takie wydarzenia można dojść do wniosku, że Watykan wie o rzeczach, które nie są wyjawiane szerszej publiczności. Legendarna zawartość watykańskich archiwów rozpala umysły do dzisiaj. Panuje opinia, że Kościół Katolicki od dawna wie o istnieniu obcych i już jakiś czas temu zorientowano się, że wiele opisów rzekomych demonów może być w istocie opisami innych ras, które odwiedzał nas w przeszłości na świecie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

Oto link do dzisiejszego

Oto link do dzisiejszego nowego filmu, na temat obcego, - mówi gość z którym się ten pan (dowódca) kontaktował. Jest o Robercie Kennedy, rabinie z Izraela, cenzurze zwojów z Qumran, Fundacji Rockefelera. Mówi o sile modlitwy do Boga Ojca oraz o tym, że są sprawy, których nie ma w Biblii. http://youtu.be/d6ZjqbiYlrs

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Watykan zaczyna mówic o jakiś

Watykan zaczyna mówic o jakiś cywilizacjach tylko dla tego by dołączyć do tej dezinformacyjnej chucpy mającej ślepców odwieść od zauważenia, że obcy byli i są wśród nas wysługując się tym całym żydowskim zdemoralizowanym plemieniem i większością watykańskich przebierańców. Ludzie zaczynają zauważać, że To wśród żydostwa ta obca zaraza się chowa, ich rekami doprowadza świat do zniewolenia ekonomicznego podłóg dawno rozpisanego planu. 
Nie dziwi, że zaczynają kierować uwagę ludzi na absurdalne tory.

Portret użytkownika kimbur

Należy odróżnić Boga-Stwórcę

Należy odróżnić Boga-Stwórcę Wszechrzeczy od Bogów-Twórców czyli Kosmitów, którzy stworzyli człowieka ziemskiego i są opisywani w Illiadzie czy Biblii. Niestety, określenie "bóg" jest wieloznaczne, a takie wieloznaczności są nam znane i na niższym poziomie, bo choćby słowo "komórka" znalazło kolejne znaczenie (ja w komórce trzymam rowery i ziemniaki, a Wy - młodzi i przerobieni - macie w niej adresy, numery, zdjęcia itp.

Portret użytkownika Robaczkowa

Tak masz rację! Ale należy

Tak masz rację! Ale należy też zdawać sobie sprawę, ze Bóg Stwórca Wszechrzeczy może się posługiwać w swoim tworzeniu działaniami ,,bogów kosmitów". Tak jak należy zdawać sobie sprawe, ze Najwyższa Istota może się w swoim tworzeniu posługiwać procesem ewolucji. My ludzie mamy tendencję do ograniczania możliwości tej Najwyższej Istoty.

Portret użytkownika zŁo

Bóg kreuje zycie nie tylko na

Bóg kreuje zycie nie tylko na ziemii ale w wielu miejscach w kosmosie
pomysleliscie kiedys co by biedne niesmiertelne duszyczki (ktore uniknely piekla) zrobily kiedy zycie na ziemii okaze sie nie mozliwe? To chyba oczywiste że Bóg szykuje juz kolejny świat (planete) aby rozwinelo sie na nim zycie.
Jesli chodzi o Boga i kosmitow to ja nie widze podstaw aby sie wykluczaly wrecz przeciwnie ON stworzyl nas tak samo jak ich
w biblii mozna wyczytac ze siodmego dnia Bóg odpoczywa - ten dzień  jeszcze nie nadszedł, ludzie sie rodza, dzisiaj trwa dzien w ktorym Bóg stworzyl czlowieka i dalej to robi
nie dajcie sobie weprzec ze jakas inna rasa żyjątek jest waszym bogiem

Portret użytkownika argus

Hipotetyczna rozmowa Obcych i

Hipotetyczna rozmowa Obcych i ludzi na temat religii, a w szczególności dogmatów i zawiłości wiary jest z Ich perspektywy całkowicie pozbawiona sensu. Przywodzi mi na myśl taką oto scenkę.
Ojciec rozmawia ze swoim synem.
- synu dopiero co zdałeś maturę. Co zamierzasz studiować?
- tato zdecydowałem się na botanikę.
- dlaczego wybrałeś akurat taki kierunek
- będąc dzieckiem lubiłem oglądać ,,Gumisie" Disneya
-?! 
Syn zupełnie poważnie i zdecydowanym głosem wyjaśnia dalej.
- gumisie miały taki niezwykły sok -sok z gumijagód.
Ojciec zaczyna się mocno pocić ale słucha dalej.
- zamierzam produkować i sprzedawać taki sok, opatentuję recepturę i zarobię na nim krocie. Ale, aby to zrobić, muszę wiedzieć gdzie rosną i jak wyglądają krzewy gumijagód, z których ten sok się wytwarza, jak wygląda ich biotop, i jak je uprawiać.
przezażony ojciec nie wie co powiedzieć. Zastanawia się - wszystkie dzieci oglądają ,,Gumisie". Może syn zwariował. Przecież nie jest głupi. Problem go przerasta, decyduje się pójść z synem do psychiatry.
Wracając do tematu - dyskurs między nami a Nimi jest jeszcze większy. 
Wyobraźcie sobie rekcę ojca dowiadującego się, że psychiatra, którego wybrał na skonsultowanie przypadku syna, wybrał swój zawód, ponieważ od dziecka fascynowało go, dlaczego Książe Iktorn tak nienawidzi Gumisie i dlaczego w tak sadystyczny sposób traktuja Tołdiego.
 Rozumiecie aluzję. O czym mogą z nami rozmawiać. Niby dirośli, a rozumujemy jak sześciolatki. Religia, wiara czyni czuba. 
A Wy, przyznajcie sie, WIERZYCIE W GUMISIE ?

Portret użytkownika mlodyrob

panowie i panie od Boga

panowie i panie od Boga dostalismy tylko 10 przykazan i to wystarczy zeby kierowac sie tymi zasadami w życiu i nie podpasc:) reszta to wymysły ludzi zakazy nakazy dziwne ideologie. Sądze ze szkoda tak wielkiego wszechswiata zeby sie marnował dla tak destrukcyjnego gatunku jak nasz....

Strony

Skomentuj