Wciąż nie ustaje fala dziwnych samobójstw w indyjskiej wiosce

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Indyjska wioska Badi przyciąga uwagę naukowców z całego świata, bo ludzie w niej żyjący popełniają bez jakiejkolwiek przyczyny w dowolnym momencie samobójstwa. W ciągu ostatniego roku unicestwiło się ponad trzystu pięćdziesięciu mężczyzn i „pochód śmierci” trwa nadal w najlepsze.

 

 

 

Ludzie zabijają się bez jakichkolwiek objawów depresji i skłonności samobójczych. Potwierdzają to wykwalifikowani psycholodzy. Grupy samobójców nie można wyselekcjonować ze względu na płeć, czy wiek. Samobójstwa popełniają zarówno dzieci, jak i dorośli, a także starcy. Co ciekawe, wszyscy wydają się być zupełnie zdrowi.

 

Mieszkańcy Badi pracują i wierzą w lepsza przyszłość. Starają się nie tracić wiary, ale boją się, że nagła śmierć może przyjść jutro i zabrać przyjaciela lub kogoś najbliższego z rodziny.

 

Nikt jednak nie potrafi wyjaśnić, co dzieje się w osadzie. Jeden z badaczy sugeruje wpływ pestycydów, które mogą hamować aktywność nerwową, a które są wykorzystywane w rolnictwie w dużych ilościach na terenie całych Indii. Masowe samobójstwa rejestruje się jednak tylko w Badi. Lokalni duchowni mówią o jakimś przekleństwie, które trapi wioskę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mija1992

Zapytajcie najlepiej USA jaka

Zapytajcie najlepiej USA jaka bron testuja na wiesniakach z biednej Indii, wiadomo nie od dzis 

ze wlasnie w ubogich krajach "naukowcy" testuja juz od dekad bron biologiczna, a teraz przeprowadzaja testy z bronia psychotroniczna!

Portret użytkownika pasjonat

Na alasce sa wioski gdzie w

Na alasce sa wioski gdzie w pol roku samoboja wali 28 doroslych i 7 dzieci.

Rozumiem ze w wiosce przebadano wszystkich, czy dopiero martwych pytano czy mieli depresje ? Depresja spowodowana bieda jest jedna z najciezszych jako choroba i najtrudniej stwierdzalnych. Taki frustrat odczuwa nagle kompulsywna chec pozbawienia sie zycia, wszystkich wlacznie z dziecmi laczy chec skrytego odejscia....

Myślę, więc jestem...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

np. po to żeby zobaczyć na

np. po to żeby zobaczyć na jaką skalę i jaki zasięg bedzie miała taka broń
, a tego w labolatorium nie sprawdzisz... druga sprawa, to odpowiednie opanowanie "celownika" takiej broni i królikiem doświadczalnym stają się cywile dowolnego kraju, niekoniecznie własnego

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zyx

Pewnie roztaczają się przed

Pewnie roztaczają się przed nimi same świetne perspektywy.
Daleko szukać: Polska, ostatnie lata rządów rudego chu.a - 16 osób codziennie  kopie w kalendarz.

ROK OGÓŁEM

2014 6165 

2013   6.101

2012   4.177

2011   3.839

2010   4.087

2009  4.384

2008   3.964

2007   3.530

Skomentuj