We Francji, piorun zestrzelił UFO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci pojawiło się intrygujące nagranie przedstawiające wyładowanie atmosferyczne uderzające w jakiś obiekt, który potem spektakularnie w płomieniach spada na ziemię.

Świadkowie tego zdarzenia zdołali wykonać nagranie przedstawiające uderzenie pioruna w górzystym regionie Francji. Wygląda to tak jakby trafione zostało UFO, które następnie spada na ziemię, pozostawiając za sobą smugę dymu. Co ciekawe przez chwilę obiekt leciał poziomo tak jakby był wyposażony w jakiś napęd.

Mimo, że kilka osób udało się na miejsce rzekomej katastrofy, nic w tym obszarze nie odnaleziono. Nie wiadomo zatem co padło ofiarą pioruna. Pojawiły się sugestie, że mógł to być ptak. Tylko czy ptaki latają podczas burzy? Dopóki to nie zostanie wyjaśnione, można bez wątpienia stwierdzić, że był to jakiś niezidentyfikowany obiekt latający zestrzelony przez naturę.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Piotruz

Trajektoria lotu jest bardzo

Trajektoria lotu jest bardzo prosta, coś leciało pod skosem łukiem w prawą stronę i odbijało się od skał na wzgórzu. Nie wiem co to było ale zapewne leżało na ziemi i wystrzeliło pod wpływem wyładowania. A jak spiskowcy nie wierzą to niech obserwują odpadające kołpaki na autostradach , wtedy uwierzą że przedmiotu mogą mieć wyimaginowane trajektorie lotów.

Koniec wypowiedzi z punktu naukowego.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

coś mi w tym filmiku nie

coś mi w tym filmiku nie pasowało i po namyśle wiem co...

to dźwięk... uderzenie pioruna z tak dużej odległości powinno być słyszalne dla operatora kamery po ładnych paru sekundach a nie w momencie trafienia ufo...

a sam pojazd spadający jeśli byłby filmowany z tak wielkiej odległości też powinien spadać dużo wolniej....

ech... ci młodzi reżyserzy... absolwenci uniwersytetu jutub...

Skomentuj