We Włoszech uwieczniono tajemnicze UFO na niebie!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Oto tajemnicze zdjęcie, które wzbudziło wiele emocji wśród internautów! Włoska fotograf Anna Ida Guida uwieczniła na fotografii tajemniczy obiekt na niebie, który niektórzy uważają za niezidentyfikowany obiekt latający.

Guida stwierdziła, że zrobiła dwie zdjęcia ze swojego balkonu w Celle di Bulgheria we Włoszech, a podczas gdy na pierwszym zdjęciu nie było nic niezwykłego, na drugim pojawiło się tajemnicze UFO. Zaskoczona fotografka nie widziała żadnego dziwnego obiektu podczas robienia zdjęć, co ją zaskoczyło, ponieważ patrzyła w niebo, a nie w telefon.

"Czy ktoś może mi powiedzieć, co to jest?" - zapytała Guida w poście na Facebooku, prezentując niezwykłe zdjęcie.

Reakcje na to zdjęcie były mieszane - niektórzy widzowie uważają, że jest to prawdziwie anomalny obiekt, taki jak obcy statek kosmiczny, podczas gdy inni podejrzewają, że może to być źle zidentyfikowany ptak lub balon.

Najbardziej popularna wśród sceptyków jest hipoteza, że jest to jaskółka. Kilku komentujących stwierdziło, że obiekt na zdjęciu przypomina im właśnie jaskółkę.

 

Jednak Guida nie jest tego taka pewna.

"Mam nadzieję, że tak jest!" - odpowiedziała. "Ale przez tyle lat, nawet jeśli się poruszały lub były nieostre, w biały dzień nigdy nie widziałam ptaków tak zdeformowanych przez prędkość. Mam wątpliwości".

Czy tajemniczy obiekt na zdjęciu Anny Idy Guidy jest prawdziwym UFO, czy tylko złudzeniem optycznym? Internauci wciąż debatują nad tą zagadką!

 

Tytuł: Włoska fotografka uwieczniła tajemnicze UFO na niebie!

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Skomentuj