We Włoszech wystawiono łuk triumfalny upamiętniający Baala

Kategorie: 

Źródło: http://www.planetanovosti.com/news/v_italii_podgotovili_portal_dlja_prikhoda_baala_pered_vstrechej_mirovykh_liderov/2017-05-31-16265

Spotkanie światowych liderów G7 we Włoszech i otwarcie nowej kopii łuku triumfalnego z Palmiry to wydarzenia ostatnich dni, które nie były ze sobą łączone. Rzekomo, poważnie zaniepokoiło to izraelskich rabinów i powinno zaniepokoić również katolików ponieważ jest to de facto replika świątyni starożytnego boga Baala, który zgodnie z chrześcijańską nomenklaturą, jest demonem.

 

Kopia łuku zawiera wiele symboli nawiązujących do szeroko pojętego okultyzmu. Oryginalny łuk został zbudowany przed świątynią Baala w Mezopotamii w II wieku p.n.e. Przetrwał tam blisko 2000 lat w niemalże niezmienionym stanie. Do momentu jego zniszczenia w 2015 roku przez ISIS, była to jedna z nastarszych pozostałości tamtej epoki.

Foto: STR/AFP / AFP Łuk triumfalny w Palmirze

Do tej pory, jego kopia została zbudowana w Londynie, w Dubaju oraz teraz we włoskiej Florencji. Jego otwarcie miało miejsce przy okazji odbywającego się we Włoszech szczytu państw G7. Pojawiają się głosy, że okultystyczna symbolika zawarta na łuku to kolejny przejaw satanistycznych zapędów elit rządzących.

Nie da się ukryć, że ostatnie lata dały nam wiele do wsparcia tych teorii, sugerując się choćby słynną aferą z wyciekami WikiLeaks i uprawianym przez współpracowników Hillary Clinton spirit cookingiem. Trudno jest też zapomnieć o ceremonii otwarcia, wybudowanego przez Szwajcarów tunelu pod Alpami, zwanego Tunelem Gottharda. Ekscentrycznej ceremonia z wykorzystaniem tancerzy z nagimi torsami i chodzących z satanistyczną wielką głową kozła wywołała wtedy nie małą konsternację. Również i wtedy na otwarciu pojawiła się cała europejska elita z Angelą Merkel i Francois Hollande'm na czele. Czy jest to przypadek? W dzisiejszym świecie, nie można być chyba pewnym.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zvvierzak

Jeśli dobrze liczę, to z rąk

Jeśli dobrze liczę, to z rąk wyznawców Boga, mam na myśli tego najpopularniejszego - katolickiego, ucierpaiło lub zginęło kilkaset tysięcy ludzi. Ludzie mordowali się wzajemnie na wyprawach krzyżowych, w czasach ikwizycji palono kobiety, które były nieco mądrzejsze itp itd. Teraz pytanie - ile osób zginęło z rąk wyznawców Bala?

Portret użytkownika Znawca

Jak ktoś ma problemy z

Jak ktoś ma problemy z satanistami to powinien się pomodlić o pomoc do Jezysa Chrystusa, bo tylko Zbawiciel ma siłę pokonać satanistów ! Innej metody nie ma.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika zvvierzak

Nie czosnki tylko bezwolne

Nie czosnki tylko bezwolne baranki. Oni panikują zawsze gdy widzą coś czego nie ogarniają. Jeśli tego nie ogarniają, to się tego boją. Gdy się boją to niszczą lub zabijają aby przestać się bać (patrz np czarownice kilkaset lat temu :P). To takie typowe odruchy bezwarunkowe, do których wystarczy szczątkowa inteligencja. Zrozum to i wybacz im - nie każdy potrafi myśleć samodzielnie.

Portret użytkownika katra

Nic dodać nic ująć ......

Nic dodać nic ująć ......

Nauczyli nas regułek i dat
Nawbijali nam mądrości do łba
Powtarzali, co nam wolno, co nie
Przekonali, co jest dobre, co złe 

Odmierzyli jedną miarą nasz dzień
Wyznaczyli czas na pracę i sen
Nie zostało pominięte już nic
Tylko jakoś wciąż nie wiemy, jak żyć

 Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł

Nauczyli nas, że przyjaźń to fałsz
Okłamali, że na wszystko jest czas
Powtarzali, że nie wierzyć to błąd
Przekonali, że spokojny jest dom

Odmierzyli każdy uśmiech i grosz
Wyznaczyli niepozorny nasz los
Nie zostało pominięte już nic
Tylko jakoś wciąż nie wiemy, jak żyć 

Nauczymy się więc sami na złość
Spróbujemy, może uda się to
Rozpoczniemy od początku nasz kurs
Przekonamy się, czy twardy ten mur

Odmierzymy, ile siły jest w nas
Wyznaczymy sobie miejsce i czas
A gdy zmienią się reguły tej gry
Może w końcu odkryjemy, jak żyć

Chinook popieram !!!!!

 

Strony

Skomentuj