We wrześniu 2015 nasza cywilizacja może zostać zniszczona przez gigantyczną asteroidę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak dobrze wiadomo od dawna jedną z najbardziej prawdopodobnych katastrof, jakie mogą się przytrafić ludzkości jest zderzenie z asteroidą. Właśnie pojawiła się niepokojąca plotka jakoby wkrótce miało dojść do tego ekstremalnie niebezpiecznego zdarzenia. Ma do tego dojść między 22 a 28 września tego roku.

 

Coś co nadal można nazwać tylko nową teorią spiskową zaczyna robić coraz więcej wrzawy w Internecie. Katastroficzne wizje roztaczane na niektórych angielskojęzycznych portalach jeżą włosy na głowie, a wielu biblijnych teoretyków utrzymuje, że kataklizm ten spowoduje oczekiwane pochwycenie chrześcijan i wywoła początek siedmioletniego ucisku.

 

Na szczęście dla nas, prawie wszystkie asteroidy wpadające w naszą atmosferę przeważnie są niszczone w wyniku tarcia atmosferycznego i skrajnego ogrzewania powierzchni. Cały świat widział to co stało się w 2013 roku nad Czelabińskiem. Tamta asteroida zwana też "meteorem czelabińskim" miała około 17 metrów średnicy. Spowodowała ona potężną falę uderzeniową, która zraniła wiele osób, rozbijając szyby na szkodliwe odłamki.

[ibimage==24783==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

NASA po tym wydarzeniu nadała zdolności wczesnego wykrywania asteroid bardzo wysoki priorytet. Tak zrobiła też rosyjska agencja kosmiczna i potem dołączyła do niej również europejska ESA. Oficjalnie NASA twierdzi, że obecnie nie znana jest żadna asteroida lub kometa na kursie kolizyjnym z Ziemią. Eksperci tej agencji często twierdzą, że poważna kolizja takiego ciała z Ziemią jest nieunikniona, ale to prawdopodobieństwo takiego wydarzenia za naszego życia jest dość małe.

 

Obecnie naukowcy z NASA twierdzą, że nie znają żadnego dużego obiektu, który może uderzyć w Ziemię w ciągu najbliższych kilkuset lat. Mimo to są opracowane są wciąż nowe metody, które pomagają identyfikować potencjalnie niebezpieczne asteroidy. Formalnie nasza planeta nie posiada obecnie żadnego zabezpieczenia przed potencjalnie niebezpiecznymi asteroidami.

[ibimage==24784==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Przy założeniu, że ciało takie miałoby nas trafić w ciągu roku lub kilku lat, można zrobić całkiem sporo, ale jeśli odkryjemy coś na kursie kolizyjnym na kilka dni przed zderzeniem to trzeba się pomodlić i strzelać z wszystkiego co się ma. Rosjanie już zapowiedzieli, że będą wystrzeliwać rakiety kosmiczne z głowicami jądrowymi aby zmienić kurs asteroidy, a w ostateczności zniszczyć ją. Można tylko podejrzewać, że w obliczu zagrożenia podobnie zrobiliby Amerykanie i inne narody zdolne do takiego wysiłku.

 

Większość opinii skłania też do uznania, że ta rzekoma katastrofa klimatyczna spowoduje ogromny negatywny wpływie na obecnie panujący ład. Padają sugestie, że to nadchodzące katastrofalne zdarzenie wywoła pojawienie się sponsorowanego przez Illuminati nowego porządku - New World Order (NWO). Wśród szumu informacyjnego na ten temat przebija się też sugestia, że zderzenie z asteroidą wywoła katastrofę klimatyczną.

[ibimage==24785==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Teorię spiskową podsyca zarządzenie w USA ćwiczeń wojskowych o kryptonimie Jade Helm, które są wiązane z rzekomym zderzeniem z asteroidą. Sugeruje się, że ćwiczenia to w rzeczywistości swoista "polisa ubezpieczeniowa" władzy w USA, na wypadek gdyby doszło do tego kataklizmu i w jego wyniku doszłoby do zamieszek. Wtedy Jade Helm miałby być po prostu rodzajem zakamuflowanego przygotowywania stanu wojennego.

 

Najczęściej padająca data rzekomej katastrofy to 24 września. Oczywiście wszystko to jest zupełnie nieoficjalne i nie wiadomo jak wielkie jest to ciało niebieskie lecące rzekomo w naszą stronę, co uniemożliwia odniesienie się do tego jakie ewentualnie szkody może ono wywołać.

 

Skala oddziaływania zależy też od tego czy asteroida spadłaby na lad czy na wodę. Bardziej prawdopodobne wydaje się, że będzie to powierzchnia oceanu. Wtedy doszłoby do tragicznych fal tsunami. Upadek na ladzie oznaczałby zniszczenie obszaru wielkości małego lub dużego kraju. Zderzenia z obiektami większymi niż kilka kilometrów średnicy to prawdopodobna sekwencja kończąca dla naszej cywilizacji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

"4 blood moon prophecy" 1 -

"4 blood moon prophecy"

1 - 1492 - śmierć Kazimierza IV Jagiellończyka - Jeden z najaktywniejszych polskich władców, za panowania którego Korona, pokonując zakon krzyżacki w wojnie trzynastoletniej, odzyskała – po 158 latach – Pomorze Gdańskie, a dynastia Jagiellonów stała się jednym z czołowych domów panujących w Europie. Zdecydowany przeciwnik magnaterii, przyczynił się do wzmocnienia znaczenia Sejmu i sejmików, co jednak stało się z krzywdą dla mieszczaństwa. (apogeum rozkwitu dynastii)

2 - 1948 - powstanie PZPR, wprowadzenie stalinizmu do Polski

http://historia-polski.klp.pl/a-6271.html

3 - 1967 (68) - czystki w PZPR - wygnanie z kraju stalinowców, trockistów, hitlerowców, banderowców i innych żydowskich szkodników

4 - 2015 - ????

- wygnanie popisowych zdrajców czy początek żydonazistowskiego 3.5 letniego terroru?

Co "wyborcy" wybiorą? Chwałę Polski czy żydowski stryczek dla niej?

Portret użytkownika zydowski oned

Zenek, Sejm i Jagielończyk.

Zenek, Sejm i Jagielończyk. Ciebien chyba musiała ta asteroida walnąć już teraz i to nieźle. Nie ośmiedszaj się histostyku od siedmiu boleści
Pewnie jutro napiszesz o MieszkoI i i ustawie antypoligamnicznej uchwalonej wbrew opini Błazna z Bołgoraja

Portret użytkownika krzysiek

UKAŻE SIĘ DRUGIE SŁOŃCE,

UKAŻE SIĘ DRUGIE SŁOŃCE, ZIEMIA PRZYSPIESZY OBRÓT ZDERZĄ SIĘ DWIE KOMETY.
NIEBO STANIE SIĘ CZERWONE I UKAŻE SIĘ KRZYŻ
KAŻDY SPOTKA SIĘ Z JEZUSEM.
nie wiem czy to już ale coś takiego jest zapowiedziane przez Pana Jezusa

Portret użytkownika doktormózg

Dzięki Krzysiu że podzieliłeś

Dzięki Krzysiu że podzieliłeś się z nami tą wiadomością. Możesz napisać kto Ci dał cynk ? Jezus Ci się ukazał i opowiedział o tym, czy może usłyszałeś w głowie jego głos ?
Jeśli chcesz żebym Ci pomógł, musisz współpracować. Obiecuję że potraktuję Cię ulgowo, i nie wezmę honorarium za diagnozę.

Strony

Skomentuj