Według anonimowego jezuity, Jan Paweł II chciał odtajnić wiedzę Watykanu dotyczącą kosmitów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Coraz większa grupa ludzi zdaje sobie sprawę, że papież nie jest tylko symboliczną głową Kościoła. Posiada wiedzę, daleko wykraczającą poza oficjalne komunikaty Watykanu. I niestety jest częścią układów, które z oficjalnym przekazem Stolicy Apostolskiej, mają niewiele wspólnego.

Wokół papieża i Watykanu narosło wiele mitów i niezweryfikowanych podejrzeń. Jedną z najbardziej dających do myślenia kwestii, jest ta poruszona przez tajemniczego „Jezuitę”, który swego czasu postanowił zdradzić tajemnice dotyczące struktury władzy w Stolicy Apostolskiej.

Wywiad został przeprowadzony przez włoskiego dziennikarza Cristoforo Barbato. Dotyczy on między innymi istnienia watykańskiej agencji wywiadowczej SIV, będącego własnością Watykanu teleskopu o nazwie „Lucyfer” oraz wiedzy dostojników Kościoła na temat obecności kosmitów.

Pod koniec rozmowy, „Jezuita” wypowiada tajemnicze słowa:

SIV została stworzona przede wszystkim do zbierania i wykorzystywania wszelkich informacji dotyczących działalności obcych istot oraz koordynacji działań z agencjami wywiadów innych państw. Nowym zadaniem tego nowo utworzonego departamentu było zajmowanie się wszelkimi aspektami moralnego, filozoficznego i religijnego punktu widzenia. Jesteśmy z punktu widzenia systemu „szalonym odłamem”. Mamy świadomość, że pewne wydarzenia dotkną wszystkie żywe istoty na naszej planecie – nikogo to nie ominie. W tym szczególnym okresie historii cała ludzkość żyje w kręgu wewnętrznie powiązanych kluczowych wydarzeń opisanych w Apokalipsie… Myślę, że zdaje pan sobie sprawę z tego, iż papież Jan Paweł II wie, jak bliskie są te wydarzenia? […] W Watykanie są dwa zwalczające się nawzajem stronnictwa. Jedno z nich jest za ujawnieniem tych informacji, do którego należy Wojtyła [papież Jan Paweł II]. Druga frakcja stara się zablokować ujawnianie tych informacji wszelkimi sposobami, dlatego, że niektórzy jej członkowie należą do tajnych grup trzymających władzę, na przykład kontrolują światowy rynek ropy naftowej i działają w wielu międzynarodowych gospodarkach, blokując odkrycia i przepływ informacji na temat darmowej energii. […] Rzeczywistość często przewyższa nawet najbardziej szalone fantazje. Niestety, tak to już jest. I szczytem tych wszystkich okultystycznych organizacji jest SVS…

Papież Polak był zatem częścią grupy chcącej podzielić się ze światem wiedzą odnośnie UFO i tajnej technologii, która nie była w stanie przeciwstawić się oporowi innej grupy, dążącej do ukrycia tych informacji za wszelką cenę. Należy więc zadać pytanie: kto faktycznie rządzi Watykanem?

Niejaki Franco Bellegrandi, ex-Szambelan Kapy i Miecza Jego Świętobliwości w 1977 roku napisał książkę zatytułowaną Nichitaroncalli. Na stronie 62 tej publikacji zawarta jest wypowiedź włoskiego kardynała Silvio Oddiego. Mówi on co widział i słyszał w Watykanie. Autor tej książki otrzymał owe zwierzenia we wrześniu 1958, tuż przed konklawe:

Znalazłem się w samochodzie z osobą, o której wiedziałem, że jest wysokiej rangi masonem  w kontaktach z Watykanem,  powiedział mi:

Następnym papieżem nie będzie Siri, jak się to mówi  w pewnych kręgach rzymskich, ponieważ jest to kardynał zbyt autorytarny. Zostanie wybrany papież pojednania. Już został wybrany patriarcha Wenecji – Roncalli [Jan XXIII].  Zaskoczony powiedziałem: „Wybrany przez kogo?” – „Przez naszych masonów reprezentowanych na  Konklawe” – odpowiedział spokojnie. Na co ja: „Czy są masoni w konklawe?”  „Oczywiście –  powiedział mi –  Kościół jest w naszych rękach”. Odrzekłem więc ponownie : „Kto zatem rządzi  Kościołem?” Po krótkim milczeniu, mój rozmówca wyjaśnił: „Nikt nie może  powiedzieć, kto jest głową. Głowa jest utajona.

Czy ten kto autorytarnie wybiera papieża kwestionując rolę Ducha Świętego, jest też szefem organizacji SVS? Jakie jeszcze tajemnice skrywa ta grupa? I czy ktokolwiek jest w stanie się jej przeciwstawić?

Z przytoczonych wypowiedzi bardzo jasno wynika, że wierni od lat są oszukiwani przez hierarchów. Ba, sami hierarchowie są oszukiwani przez jeszcze wyższych przedstawicieli „grupy trzymającej władzę”. Nie wiadomo dokąd to zmierza, ale można bez specjalnego ryzyka stwierdzić, że gdyby tylko „prawdziwy władca” kierował się Jezusowym miłosierdziem, to ludzkość byłaby już o wiele dalej w rozwoju niż jest.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Daniel Plejadian

3

3
W Bibliotece Watykańskiej są zdjęcia i filmy z plejadańskich statków, zrobione podczas tego spotkania
James Francis MacIntyre, biskup Los Angeles, był obecny na spotkaniu w Edwards AFB i zrelacjonował przebieg obrad jezuitom

1 Bardziej bezpośrednią próbę przebicia kwarantanny podjęto 20 lutego 1954 r., Kiedy prezydent Eisenhower spotkał się z przedstawicielami Plejadan i Dowództwa Ashtar w bazie sił powietrznych Edwards

2 Pod presją Negatywnego Wojska Eisenhower został zmuszony do odrzucenia porozumienia z pozytywnymi ET, a później do podpisania traktatu z negatywnymi rasami Zeta i Draco

https://prepareforchange.net/2015/11/01/solar-system-situation-update/

Portret użytkownika Homo sapiens

Moim zdaniem chodzi w III

Moim zdaniem chodzi w III Tajemnicy, która nie została ujawniona o to, że Watykan, albo w Watykanie będzie rządził antychryst ! To było tak straszne, tak przerażające dla poprzednich papieży i władz kościoła, że to tuszowali i nawet by mogli kogoś zabić, by tylko nie ujawnić prawdy o przejęciu władzy w Watykanie przez lożę Antychrysta, razem z antypapieżem BerGogiem... ! To było dla władz Watykanu nie do zniesienia, wymyślili przeróżne historie, by to nie wyszło na jaw, by ludzie się nie dowiedzieli co Maryja Dziewica przekazała ludzkości.

"...chcemy dopasowywać Apokalipsy do dat, to wystarczy zapoznać się z Orędziem Matki Bożej z La Sallette, z roku 1876, oto kilka ważnych urywków:

„W roku 1864 Lucyfer, a z nim wielka liczba demonów, — zostanie wypuszczony z piekła. Krok po kroku obalą oni wiarę nawet u osób poświęconych Bogu i tak je zaślepią,   — że wyjąwszy przypadki szczególniejszej łaski te osoby przejmą się duchem złych aniołów(…)Złe książki zaleją świat i duchy ciemności wszędzie rozszerzać będą powszechne rozluźnienie w tym wszystkim, co dotyczy służby Bożej; — będą one miały wielką władzę nad naturą; — powstaną kościoły w służbie złych duchów. Będą one przenosić ludzi z miejsca na miejsce, nawet duchownych(UFO istoty porywają i przenoszą ludzi – dopisek Argonauty)

(…)Na każdym miejscu będą się działy zjawiska niezwykłe, ponieważ prawdziwa wiara wygasła i fałszywe światło oświeca świat.(…) Kościół będzie przechodził straszliwy kryzys.(…) Będzie się lekceważyć władze cywilne i kościelne.(Enwuostwo i lewackie bojówki już teraz chcą wszechobecnej anarchii, wkraczają do kościołów, podpalają je – dopisek Argonauty) Będzie się widziało tylko zabójstwa, nienawiść, zawiść, kłamstwo i niezgodę, — bez miłości ojczyzny i bez miłości rodziny.(Wystarczt włączyć telewizje by się przekonać o prawdziwości tych słów, wszędzie zło i seks – dopisek Argonauty)

(…) Wszystkie władze świeckie będą miały ten sam zamysł   — a mianowicie obalenia i unicestwienia wszelkiego pierwiastka religijnego,(Wszystkie rządy, a w każdym z nich agentura NWO, są w zmowie utworzenia globalnego rządu hybrydalnego bafometa!!!) drżyjcie, gdyż Bóg wyda was swemu nieprzyjacielowi, albowiem miejsca święte uległy zepsuciu;   — wiele klasztorów to nie są już domy Boga, lecz pastwiska Asmodeusza i jego służalców.W tym właśnie czasie narodzi się Antychryst z hebrajskiej zakonnicy, z fałszywej dziewicy, pozostającej w bliskiej łączności ze starodawnym wężem, władcą i nauczycielem nieczystości;   — jego ojcem będzie biskup. Rodząc się będzie on bluzgał bluźnierstwami, będzie miał zęby, słowem będzie to wcielony szatan.

Będzie wydawał przerażające okrzyki, będzie czynił cuda, będzie się żywił tylko nieczystościami. Będzie on miał braci, którzy chociaż nie będą wcielonymi demonami, będą jednak synami zła.(…) Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta. Demony powietrzne wraz z Antychrystem będą czynić wielkie znaki na ziemi i na niebie, a ludzie będą się stawać coraz bardziej przewrotni. Bóg jednak będzie się troszczył o swoje wierne sługi i o ludzi dobrej woli; — Ewangelia będzie głoszona wszędzie, wszystkie ludy i wszystkie narody poznają prawdę!” – koniec cytatu

Duchowy Znak Bestii - Sprawdź, czy go nie przyjąłeś ! - br. Alexis

https://www.youtube.com/watch?v=WUjuwAWNMAA

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika axell69

Moim zdaniem jotpedwójka 

Moim zdaniem jotpedwójka   niczego nie chciał odtajnić  ,   żaden jezuita - katoszydowski pies  czyli  tajna i półtajna   policja   katolicka  gorsza od  SS  też  niczego  nie ujawniła  Bo  oni wszyscy  są zdrajcami ludzkości  , których należy potępiać  i  ujawniać   ich   nieludzkie i antyludzkie  działanie  , biorąc pod uwagę  całościowo  kościół katolicki   jako najwieksza  mafia   wszech czasów. A ty homuś/ inszynier   jesteś  jednym z nich 

 

[ibimage==19307==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Skomentuj