Według eksperta obcy wydłużą oczekiwaną długość ludzkiego życia do 220 lat

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Znany ekspert ds. zjawisk paranormalnych, Uri Geller, oszołomił swoich obserwatorów na Twitterze dziwacznym oświadczeniem. Według niego naukowcy odkryli już „istoty wyższe”, które teraz pomogą ludzkości wydłużyć oczekiwaną długość życia.

Geller wierzy, że kosmici nauczą ludzi, jak „wyeliminować wszelkie choroby”, zwiększając średnią długość życia do 220 lat. Jego zdaniem osoba urodzona dzisiaj spotka się z kosmitami za życia.

 

Zamiast straszyć ludzi agresywnym zachowaniem kosmitów, przewiduje, że pomogą ludziom rozwikłać tajemnice pozornie nieuleczalnych chorób, pozwalając każdemu żyć znacznie dłużej.

„Moi drodzy przyjaciele, dziecko urodzone dzisiaj spotka za życia kosmitów, którzy nauczą nas, jak wykorzenić wszystkie choroby. Średnia długość ludzkiego życia wzrośnie do średnio 220 lat”.

Niedawno medium, którego specjalne zdolności zostały przetestowane w latach 70 tych przez amerykańską CIA, zaalarmował naukowców NASA, aby przygotowali się na masową inwazję obcych na Ziemię, która ma nastąpić w najbliższej przyszłości.

Uważa on, że ​​australijscy naukowcy mapujący fale radiowe, którzy odkryli gigantyczne źródło energii 4000 lat świetlnych od Ziemi, mogli natknąć się w ten sposób na wiadomość od „wyższych” istot z kosmosu.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Felipesku

Światem ludzi rządzi siła,

Światem ludzi rządzi siła, cwaniactwo, kolesiostwo i obłuda. Piernicze życie w tkim świecie, zabierzcie mnie z tąd do grobu albo gdzieś gdzie będę mógł się prawidłowo rozwijać bo tutaj nie mam możliwości rozwoju w takim stopniu w jakim powinienem mieć możliwość.

Skomentuj