Według ekspertów mityczna Wielka Stopa to hybryda człowieka i nieznanego stworzenia

Kategorie: 

Źródło: Internet

Naukowcy ze Stanów Zjednoczonych twierdzą, że są w stanie rozwiązać zagadkę pochodzenia Yeti. Ich zdaniem to stworzenie może być hybrydą osoby i stworzenia nieznanego nauce.

Grupa naukowców z Texas DNA Laboratory uzyskała całkiem interesujące wyniki. Zbadali próbki znalezione w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, które mogły należeć do tajemniczej kryptydy, w tym ślinę, krew, skórę i włosy Yeti, i odkryli, że stworzenie to może być hybrydą człowieka i nieokreślonej istoty nieznanej nauce.

 

W większym stopniu stworzenie to można przypisać naczelnym. Badacze uważają, że krzyżowanie się gatunku miało miejsce około 15 tysięcy lat temu. Co ciekawe, naukowcy z Rosji zbadali próbki włosów, prawdopodobnie Yeti, znalezione w jaskini Azasskaya w Kuzbass i doszli do podobnych wniosków.

 

Oznacza to, że znalezione włosy mogą należeć do naczelnych, a nie człowieka. Zdaniem naukowców genom istoty różni się od ludzkiego o nie więcej niż 1 procent. Nadal jest bardzo niewielu szanowanych naukowców, którzy chcą publicznie i formalnie zadeklarować istnienie Wielkiej Stopy. To badanie dało wynik, który może zmienić tą tendencję.

 
Poszukiwacze Yeti na całym świecie nie przestają próbować dowiedzieć się, czym jest ta istota i dlaczego nie udało się jeszcze z nią spotkać, pomimo tak czestych relacji naocznych świadków.

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika piotrek

Sanjana i Vivasvat dostali

Sanjana i Vivasvat dostali także kolejne dziecko o imieniu Raivata lub Revant . Raivata jest uważany za wielkiego wodza Guhyakas , pół-boskiej klasy istot, które żyją w lasach u podnóża Himalajów. Vivasvat to nasz pradziadek jego serce duchowe to Słońce ! Revant Wielka Stopa jest synem Słońca jego bratem jest Vivaswath król Manu, który zarządza już jako siódmy Manu w tym dniu Brahmy dziejami Ziemi . Wielka Stopa to ostatnie dziecko Słońca i żyje tutaj na Ziemi. Ma możliwość znikania otulenia się eterem. W tej chwili na obrazku to jest ktoś z rodu Revanta, oni są na wszystkich kontynentach. Pół boskie dziecko nie zrobiło jeszcze nigdy NIC nikomu. Nieuchwytny bo znika. Bardzo inteligentna i mądra istota żyje w swoim świecie.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj