Według internetowego proroctwa 29 lipca 2016 roku nastąpi Koniec Świata

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak przystało na XXI wiek, proroctwa są obecnie obwieszczane na kanałach YouTube. Jedno z nich przewiduje, że do końca tego miesiąca dojdzie do końca świata. Ma się to wydarzyć konkretnie w dniu 29 lipca. Globalna apokalipsa, ma rzekomo zetrzeć w pył całą ludzką populację.

 

Według kanału informacyjnego o jakże wymownej nazwie "End Time Prophecies", nadchodzi drugie przyjście Jezusa Chrystusa. W trakcie tego procesu wiele miejsc zostanie zniszczonych, na skutek nagłego przebiegunowania ziemskiego pola magnetycznego.

Jednak ci rzekomi prorocy z End Time Prophecies, w tym roku przewidywali już również asteroidę, która miała uderzyć w Ziemię 6 maja i sugerowali, że w czerwcu Barack Obama przyzna się, że jest antychrystem. Tym razem dokładają w promocji powtórne przyjście Chrystusa i towarzyszącą mu zmianę biegunowości ziemskiego pola magnetycznego jako siły zdolnej do wywołania katastrofalnych globalnych trzęsień ziemi.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Podszedł kiedyś pies gromadkę

Podszedł kiedyś pies gromadkę kotów. Podszedłszy bliżej spostrzegł, że wszystkie są tak zajęte, iż nie zwracają na niego uwagi. Przystanął więc zaciekawiony i zaległ w głębokiej trawie z boku, aby podpatrzeć kocie obyczaje.
W środku zgromadzenia stał wielki, wpływowy, piękny jak one wszystkie, Czarny Kocur z białą koloratką pod szyją, a mówił do nich w te oto piękne, niosące nadzieję słowa:
- "Módlcie się, siostry i bracia"! Zaprawdę powiadam wam, jeżeli będziecie się modlić wytrwale i bez zwątpienia w sercu swoim, to Niebo jako gradem cetnarowym, jako deszczem potopu obficie sypnie wam myszami, a obfitym łowom waszym nie będzie końca! Oto słowo Pańskie..."
Poprawiwszy, by nie dzwonił, i nie zdradził jego obecności dzwoniący o obrożę, zwieszający mu się z szyi medalik ( w jego pieskiej rzeczywistości  medaliki noszą psy... i katoliki...) pies uśmiechnął się z przekąsem na te słowa kątem paszczy, wycofał się tyłem i odszedł, cichaczem warcząc pod nosem, jak to bywa u psów nienawidzących wszystkiego, co psim swędem nie trąca:
- "No czyż nie durne, porażone ślepotą ducha i umysłu są te wszystkie koty!? Czyż nie jest napisane w Najświętszej Księdze wszystkich Psów" i każdemu psu od szczeniaka wiadomym, że od praojców jedyną, sprawiedliwą, słuszną i zbawienną zapłatą Nieba za psie głosy pokornie idące w Niebiosy nie są żadne cuchnące myszami myszy, ale nieprzebrane stosy wiecznie świeżych, cudownie wciąż i wciąż na nowo porastających mięsem kości"?  

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

2.47...22.07.16...: Pamiętamy

2.47...22.07.16...: Pamiętamy? TEY(to nie był!)...nocy: 16 laTemu w Wylatowie Bogowie zapodali ZNAK:osmiczny przekaz:
   CZERWONA kula wielokrotnie opadała i podnosiła się na polu T.FILIPczAKA...ROZZkładając na 4 str.ramiony z jaśniejącymi na końcach kulami  ŚWIatła a la spawarcze une!
  ONInf.zapodali: ZNAKI zbożowe niosą...TOMY ZNACZEŃ!!!
Tak więc...NIEBO opadło wtedy na Ziemię...czyniąc ZNAKrzyRZaR...LIVVY!!!
  Rozpisywałem się wam o KOŃCU ŚWI...od ur.ściśle do mnie "przylegającym" no i przez NIEBIAN...zapowiadanym od tys.leci ...więc nie od rzeczy będzie wam przypomnieć CZYM JESTb LICZBA 44: Otóż SYMBOLEM...połączenia ZIEMI i NIEBA!!!
 Jak teraz więc odczytacie KATAstrofę z 12.7.2016 r??? Dwa SKŁADY po 4 wagony...z v ponad 100/g...KAŻDY(!!!) CZOŁOWO...i DOKŁADNIE przy TABLICY=ZNAK: 51 !!!!!!!!!!!??????????????????????????
 O,tak...znaczy SZNEL...łączcie Ziemię i NIEBO...albo???
KONIEC...ŚWI...???Dokładnieje wam!!!
 Zwłaszcza po lekturze przesłania ze str. http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/pa_prophecies/pa_proph129polish.html
   
TY!lko spokojnie:...BOinA...CZEj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Tak,tak skończymy na WOJNIE...
Astrolog Lyndoe widzial tak:
   "Jego...dzieło odniesie SUKCES,gdyż stał ON będzie PONAD jakąkolwiek narodowością czy religią !!!"...???????????????????????????????????
 ANO...to sem JA! Jako,że...dla mnie nie ma ŻADNEGO(bliskie ZERU!) znaczenia KIM jesteś,skąd pochodziśz w co wierzysz...:
  Alboś mi...BRAT albo? PAśzouuuuuuuVON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak,tak...będąc w ciele PATRZĘ na ŚWIAT z...GÓRY!!!
Noi zauważcie: SAM...sie z waszego bagna wyciągnąłem drąc WŁOSY z ROZZpat:RZ!!!Yyyyyyyyyy...:cie:
   NOSSS:
                 W środku dostojnego świata RÓŻA...
W imię nowych czynów przeleje KREW...narodu !
?????????????????????????????????????????
   Swoją tyŚZ! Tak,że...REMIS???I oto biegAaaaa...

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

1.36...Dziad:Y(44...): "MąRZ

1.36...Dziad:Y(44...): "MąRZ SSStraŚZ=NY...On MMMa 3 czo-ła!!!)PIe:Cie:...???

 Żyjemy w świecie...jakim?=INFORMACJA 100%!!! Tak jakby ...KOMPUTERZE KOSMICZNYM=...???BÓG czy jak tam kto woli !

Cokolwiek się DZIEJEsTylko? Wymianą informacji ...

Całe więc moje RZycie ociera się głównie o??? KONIEC ŚWI...Mogę wam o tym godzinami,ale...NOC blaknie(1.50!) więc ŚWIT...tu:ŚZ!

Powinienem bodaj umrzeć zaraz po narodzeniu: Heine medina...ospa...utopienie(w gnojówce!) ...przywalenie pod gruzami stodoły(na własne Z GŁUPOTY "pragnienie)...stratowanie końmi(wielokroć!)...zastrzelenie jak psa(?)...czy w wypadku komunikacyjnym ...A JEDNAK...???????????????????????????????

ONInf...ormatycy KOSMOSU(!!!123 oczywiście...) układają(?)a może UŁOŻYLI...taki PROgraMMM,w którym JA...nie ginę choćby nie wiem co...ale wy??? Niestety koteczki...dla DOBRA CAŁOŚCI...wielu z was opuści PLAN ZIEMSKI(REAL...) pozostawiwszy tu jeno swe kości...znaczy ?PIONKI...w GRZE Bogów z...nami !!! O czymś takowym,że z nami GRAJĄ i najczęściej WYGRYWAJĄ(!!!) znaleziono stosowny zapis w grobie któregoś z faraonów! GRA w 52 ! Jesli myslićie o...karcianej grze tysz dobrze,ale: JAM POCZĘTY w LIStOpadZie: 1952 r!!!

Prezypadek ?W życiu! Bogowie=kosmiczny intelekt tak to z(A)rządzili czyli ZAproGRAmowALI: TEN(=10!)typ sie ma ur.12.7.1953r ...KONIEC i KROPKA!

 Dlaczego akuratnie tak,w tej wsi,tym domu i tej rodzinie i tym KRAJU???ŚZ...podaju:ŚZ...:

ŻYD...Martin Buber wydedukował: BOGA w całości reprezentują 2 liczby: 12 i 7...

Zanim zapomnę: W filmie "KONIEC ŚWIATA"...na wieży Eifla stoi 2 boHHaterów,sie odwracają i ŚZ-TO TO(?6+1-KA!) widim? Ano...mają CYFRY na KLATACH: 12 i 7...

12.7...53 r to DOKładnie 44 dni po zdobyciu Mt.Everu: 28.V start: 29(SIC!!!) MAJ=V...Zdobycie...

Ur.się w r.ŚWIT AL SKI cHH...w d.nr.7 a pod 44 ochrzczon: NOA w takiej ks.Izajasza pod 44/7 co widim?

7 Któż jest do Mnie podobny? - Niech woła, 
niech to ogłosi i niech Mi dowiedzie! 
Kto przepowiedział przyszłość od wieków 
i to, co ma nadejść, niech nam obwieści! 

 Czujecie BLUe:SA? Bóg...wyzwał mnie na pojedynek(znaczy do GRY !!!) zanim się narodziłem???...

NO...nie byłbym tego tak całkiem pewien!!!Nasze istnienie...CUDEM jes+++ !!!

Zawsze uwielbiałem i nadal...filmy o podróżach w...CZASIE! Ost.Interstellar...?Z DNA KOSMITY!

 A taka np.J.Dickson w l.60(?)XX w będąc w NY o świcie...spozirając przez okno co zobaczyła? Nie wieżowce( 11.9.1982 TO...sie brało śluBBliXdniaczka!Ma:NY...oczy?wiście maniaczkaPUT?OO!!!...) ale...PUSTYNIĘ !!!A na niej ECHNATONA i NEFERRTETE,która TO...(znaczy CO?) niosła zawinięte w łachMA:NY? Ano...DZIECKO....,które ma się ur...W NASZYCH CZASACH...itd.itd...

2.19...??Hmmm Dzieje 2:19 

I sprawię dziwy na górze - na niebie, 
i znaki na dole - na ziemi. 
Krew i ogień, i kłęby dymu, 

  Cóż sie iwdziało takie cuda na niebie i ziemi,że...bez PAŁ litra:CHH...nie ROZZ bier!I oŚZ:TY...znaczy JA?MMM jes+b?...

  TO...zaleRZy!!!"M"...= SSSmr+b wasza .alBOO"o"...???????????????????????

WWWieMMM wsiOO"o" KInf.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika jou

moze bedzie a moze nie,koniec

moze bedzie a moze nie,koniec tutaj dla kazdego nastepuje w chwili jego smierci,moze to byc jutro,za 5 lat albo za godzine,lecz na pewno z kazdym dniem jest coraz blizej...a odnosnie komentarzy tutaj to tak jakby biblia przewidziala takie cos pod koniec czasow wlasnie, ze beda mowic najpierw ze koniec,koniec a nastepny etap to obojetnosc i wysmiewanie ze juz tyle koncow bylo itp. i jak pisze biblia jak zaczna kpic i wysmiewac apokalipse to wtedy nadejdzie nagle jak zlodzej w nocy.

Portret użytkownika korela

"Konies swiata ??? ale ja mam

"Konies swiata ??? ale ja mam kredyt do spłacenia (emotikon smtna minka)"

I powaznie to info o koncu swiata cie martwi? Pomijajac jak bzdurne sa te przepowiednie, to jakis koniec swiata musi nadejsc, bo ludzie takie teraz durne...

Strony

Skomentuj