Według najnowszej interpretacji jednej z centurii Nostradamusa, 25 listopada nastąpi koniec świata

Kategorie: 

Źródło: twitter

Słynne centurie Nostradamusa charakteryzują się tym, że bywają rozmaicie interpretowane. Według najnowszej z nich zapisano tam, że już 25 listopada nastąpi oczekiwany od dawna koniec świata.

 

Chodzi o interpretację badacza posługującego się pseudonimem Arteuza, który twierdzi, że wyczytał konkretne informacje czytając jedną z centurii.

"Nieszczęście wielkie na pochyłe ziemie, Przez Hesperię i Insubrię: Ogień na statku, plaga i zniewolenie, Merkury w Strzelcu, Saturn zajdzie”

Układ planet, który zawiera przepowiednia ma pojawić się już 25 listopada. Badacz sugeruje, że świat zaskoczy wielka katastrofa. Hesperia i Insubria są interpretowane jako południe Europy, a to przecież właśnie stamtąd nadciąga inwazja islamska nazywana jeszcze w Europie "kryzysem migracyjnym".

 

Nie trzeba wielkiej wyobraźni, aby poukładać sobie fakty i zasugerować interpretację, wedle której 25 listopada, jak wskazuje układ gwiazd zapisany w centurii, dojdzie do jakiegoś nieszczęścia w Europie. Po tym gdy dowiedzieliśmy się, że trzech samobójców terrorystów, którzy wysadzili się w Paryżu, przybyło do Europy kilka tygodni wcześniej, oznacza to, że podobne wielkie zamachy jak te z Paryża mogą wystąpić na przykład w Watykanie, lub po prostu w Rzymie, który przecież znajduje się na południu Europy tak jak wskazuje przepowiednia.

[ibimage==25720==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Trzeba jednak pamiętać, że wieloznaczność tak zwanych przepowiedni Nostradamusa to ich ogromne ograniczenie, ponieważ zarówno ich zwolennicy jak i przeciwnicy mają wielkie pole do popisu interpretując centurie w sposób wygodny dla siebie. Jednak trzeba przyznać, że akurat w tym przypadku konotacja astronomiczna pozwala na precyzyjne określenie dni w których mogłoby do tego dojść i taki dzień przypada jutro.

 

Trzeba przyznać, że po dzisiejszym zestrzeleniu rosyjskiego samolotu wojskowego nad Syrią szalone scenariusze dla dnia jutrzejszego wydają się jeszcze bardziej prawdopodobne. Miejmy nadzieje, że jutro koniec świata jednak nie nadejdzie, tak jak nie nadszedł w przypadku poprzednich interpretacji. Z pewnością też jeszcze usłyszymy o kolejnych rewelacjach wyczytanych w słynnych centuriach.

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika N85

" [...] już 25 listopada

" [...] już 25 listopada nastąpi oczekiwany od dawna koniec świata [...] "... Oczekiwany od dawna koniec świata? Przez kogo? Ja na koniec świata nie czekam. Ci co czekają to chyba jacyś psychopatyczni masochiści. Chcą końca świata to niech się rzucą pod pociąg. Paranoja.

Portret użytkownika MB

TO NIE WIESZ DZICINKO ŻE

TO NIE WIESZ DZICINKO ŻE KONIEC ŚWIATA U LUDU JACHOWYCH CO UWIERZYLI W CZŁOWIEKA KTÓRY NAPISAŁ KŚIĄŻKE Z WIELKIEGO LENISTWA I CHCIAŁ DAWAĆ LUDOWI ALE NIKT NIE CHCIAŁ WZIĄŚĆ WTENCZAS PRZYWOŁAŁ LUD BIEDNY DAWAŁ KSIĄŻKE I DOLARY I TAK POWSTAŁA WIARA BABTYSTÓW I U NICH JEST CIĄGLE KONIEC ŚWIATA A WIERNI KATOLICY JAK I INNE WIARY CO MAJĄ DIABŁA ZA SKÓRĄ DO NICH LECĄ A TO DROGA DO STRASZNEGO PIEKŁA .---A TO WSZYSTKO ZACZEŁO SIĘ W AMERYCE---UWIERZYLI W PROSTAKA KTÓRY BYŁ LEGATEM PONIEWAŻ JEGO RODZICE BYLI WIELKIMI KATOLIKAMI ORAZ BYLI BOGACZMI I MIELI DOLARÓW DUŻO A IEMU NIE CHCIAŁO SIĘ ROBIĆ I W TEN SPOSUB POWSTAŁA DURNOLOGIA

Portret użytkownika gta

i znowu przespałem koniec

i znowu przespałem koniec świata Sad a czekałem nawet czteropaka mjałem ale lipa bo zaspałem Sad to nic czekam na kolejny ma ktoś datę kolejnego końca świata bo tyle ich było a za każdym razem coś mi wypadło a bardzo bym chciał zobaczyć jak to wygląda

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj