Według naukowców miniaturowy "obcy" z pustyni Atacama jest człowiekiem

Kategorie: 

Źródło: Materiały prasowe

Ostateczne wyniki badań dziwnych zwłok miniaturowego humanoida, który odnaleziono  w Chile, na pustyni Atacama, dają odpowiedź na pytane czy istota ta jest pochodzenia pozaziemskiego. Naukowcy dokończyli już wszelkie badania niewielkiej mumii i stwierdzili jej pochodzenie.

 

Mumia rzekomego "obcego" została znaleziona w październiku 2003 r., w Chile. Dokonał tego Oscar Munoz, który wędrował w poszukiwaniu artefaktów w mieście La Noria na pustyni Atacama. Niezwykłe zwłoki odnalazł niedaleko ruin kościoła.

Odnalazł zawiniątko a w nim szczątki istoty humanoidalnej o wysokości około 15 centymetrów od stóp do szczytu głowy. Istota miała wykształcone zęby, dziwne wybrzuszenia na głowie, i w przeciwieństwie do normalnego człowieka, posiadała tylko dziewięć par żeber.

 

Niezwykła mumia została nazwana "Humanoidem z Atacama". Podejrzewano, że może to być zasuszony płód, jakiejś małpki, ale nie znaleziono na to niezbitych dowodów. Najnowsze wyniki badań genetycznych, opublikowane na łamach czasopisma "Genome Research", nie pozostawiają wątpliwości. Zdaniem uczonych niezwykła mumia to pozostałości przedwcześnie urodzonej, ciężko chorej dziewczynki.

Wszelkie anomalie w fizjonomii, które wywoływały falę domysłów co do pozaziemskiego pochodzenia tej istoty są tłumaczone rzadkimi mutacjami genetycznymi. To właśnie miało spowodować, że ludzkie rzekomo zwłoki wyglądają tak niesamowicie.

Mylą się jednak ci, którzy sądzą, że wyrok naukowców z University of California w San Francisco oznacza koniec kwestii małych humanoidów. Zwłoki istot o wzroście krasnoludków znajdowano już wielokrotnie i w bardzo wielu miejscach na świecie. 

Oprócz znaleziska z pustyni Atacama znane są przypadki znalezienia niewielkich obcych na Dalekim Wschodzie w Rosji.

Rosyjski humanoid, tak zwany karzeł Alexis, został odkryty na Uralu w 1996 roku i według osoby, która go znalazła żył około trzech tygodni. 

Podobieństwa między tym ciałem i ciałem humanoida z Ameryki Południowej są uderzające, wręcz można powiedzieć, że należy do tego samego "gatunku". Sugeruje to zarówno wzrost, około 12-15 cm i budowa ciała. Trudno jest zatem stwierdzić, że temat malutkich humanoidów jest zakończony.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Czytacz

Swego czasu czytając ten

Swego czasu czytając ten artykuł o panu imieniem Paracelsus https://vigilinclinaverat.wordpress.com/2016/11/03/paracelsus-rozokrzyzowiec-lekarz-i-alchemik-czyli-co-ukrywa-sie-za-klamstwem-wspolczesnej-medycyny/

Wyczytałem coś takiego:

"Paracelsus, wszedł w świat nekromancji i czarnej alchemii, pragną stworzyć miniaturowego człowieka, którego nazwał „homunkulus” (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Homunculus).

Opisał to w swej książęce : ” O naturze człowieka” :

” Natura, jako osiągniecie magicznej receptury.

W alembiku (urządzenie do destylacji, i tutaj uwaga, alkohol jest wytworem alchemii, wpływającym na niestabilność umysłową i zagładę komórek umysłowych poprzez transformacje fizyczną. ), trzymaj męskie nasienie przez 40 dni.

Poczekaj, aż nasienie zacznie się rozwadniać i przyjmę formę przejrzystego odbicia człowieka bez substancji duchowej.

Musisz ostrożnie i uważnie karmić codziennie ten nowy produkt ludzką krwią przez 40 tygodni w stałej temperaturze wnętrza ludzkiego ciała (lub konia), aż do momentu w którym produkt, stanie się prawdziwym żywym dzieckiem, zrodzonym nie z kobiety i dlatego mniejszym …”

Po zpoznaniu się z tematem "Homunculus-a" ztwierdzam że jeśli w średniowieczu tworzono takie cusie, to przy dzisiejszej technologi możliwe jest to nawet na pustyni w Atacama lub syberii.

A biorąc pod uwagę to co do tej pory udało się ustalić o tych istotach.

Kto to zrobił?    Nie kosmici, nie Bóg, a człowiek.

Portret użytkownika Paweł

hahano właśnie,i gdzie

hahano właśnie,i gdzie reakcja tego od dużych czach?na debila wyszedł ze swoimi teoryjkami,ale spoko kwestia czasu i będzie kolejna dawka informacji tylko że pod innym newsem:)Ufo hybrydy-biblia-duze czachy:)

Portret użytkownika jasne :D

Tak no jasna sprawa -> to

Tak no jasna sprawa -> to Czesiek nie poznajecie Panowie Na U Kowcy ? studiował z wami ? Biggrin - ma 15 cm i dziwnie wygląda ale pozatym wszystko ok - bajka to pseudo naukowcy broniący starego systemu Biggrin ubawiłem się nieźle LOL

Portret użytkownika baca

no proszę bardzo, czekaliśmy

no proszę bardzo, czekaliśmy na IM na wyniki tych badań DNA z nie mniejszym napięciem niż kochanki Simona Mola na wyniki testu na HIV... no i doczekaliśmy... to cieszy, bo napięcie było już nieziemskie...

a najbardziej Homoś się podniecał tą czaszką...  he he he

chyba ze trzy artykuły w gorączce napisał i ze trzy ewangelie w nich zamieścił... hmm... całe dzieciństwo zmarnował na biblijnych ufologów a teraz??

teraz ma zniszczoną starość... Smile

no nic resztę zycia spędzi spokojnie w klasztorze i poświęci się odnajdywaniu ufonautów gigantów... w biblii oczywiście...

 

Skomentuj