Według Russia Today NASA ukrywa wielkie odkrycie na Marsie!

Kategorie: 

Źródło: ESA

Internauci tworzący kanał YouTube "secureteam10" twierdzą, że ostatnie dziwne awarie jakie trapiły liczne urządzenia NASA znajdujące się w przestrzeni kosmicznej i na innych planetach, to część ukrywania rzekomego odkrycia życia pozaziemskiego na Marsie. Chodzi o rzekoma burze piaskową, która unieruchomiła łazik Curiosity.

 

Internauci zwracają uwagę na tajemniczą smugę zauważoną rzekomo na zdjęciach z  24 września przesłanych na Ziemię przez sondę Mars Express, należącą do europejskiej agencji kosmicznej ESA. Chodzi konkretnie o jedno ze zdjęć z kamery Visual Monitoring Camera (VMC), obsługującej system Mars Webcam.

NASA rzeczywiście przyznała ostatnio, że na Marsie doszło do dziwnej rozległej burzy piaskowej, która objęła swoim działaniem dużą część planety. Po jej ustaniu okazało się, że nie działają łaziki NASA. Potem jeszcze jeden za drugim zaczęły się psuć teleskopy kosmiczne. W odstępie kilku dni problemy miał teleskop Chandra oraz słynny teleskop Hubble'a. Tak dużo zbiegów okoliczności powoduje powstawanie teorii spiskowych.

 

Dziwna smuga na Marsie według jednych jest na przykład skutkiem erupcji wulkanicznej, których rzekomo nie było na tej planecie od milionów lat. Z drugiej strony utajnienie poprzez wspomniane wcześniej awarie, ma rzekomo wskazywać, że odbywa się tam coś co miało pozostać ukryte. Jedna z najdziwniejszych teorii zakłada, że to co uchwycił europejski orbiter to skutki prób terraformacji Marsa za pomocą nieznanej technologii objawiającej się podziemnymi eksplozjami.

Gdy sprawą zainteresował się brytyjski tabloid Daily Mail i rosyjski Russia Today, na temat zdjęcia ze smuga na Marsie wypowiedzieli się też przedstawiciele ESA.  Uznali oni, że nie ma dowodów na wulkanizm na Marsie, ale przyznali, że na jednym ze zdjęć widać chmurę zorientowaną na kierunku wschód-zachód, ciągnącą się na 2 tys. kilometrów. Nie był to z pewnością błąd matrycy, bo pod monstrualną chmurą widać jej cień. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Zn

Znalazłem stronę z tymi

Znalazłem stronę z tymi zdjęciami Marsa i widoczną smugą nad wulkanem, na "flickr" https://www.flickr.com/photos/esa_marswebcam/    Homosapiens.... chmury na Wenus (Wulkanie?) są z kwasu siarkowego i unoszą się w mieszaninie gazów z których najwięcej bo ponad 90 procent stanowi CO2 pod wielkim ciśnieniem (na powierzchni planety to około 90 atmosfer ziemskich). Zgoda co do przyczyny kumulacji ciepła na Wenus. Gdyby nie było tam chmur o grubości ponad 50 km nawet tak gęsta atmosfera złożona z dwutlenku węgla nie utrzymałaby takiej ilości ciepła jaką się tam obserwuje A jest tam tak jak jest ponieważ Wenus jest planetą młodą o dosłownie przetopionej/ przenicowanej  powierzchni która dopiero stygnie. Stąd taka ilość i rodzaj chmur. Możliwe że Wenus miała inną lokalizację (choć nierealnym wydaje się by została "wyrzucona z Jowisza" jak to pisał Velikowski. Może z jego orbity przez jakieś oddziaływanie. Np. czegoś w rodzaju "Nibiru" lub innego ciała kosmicznego?)   Przy okazji": CO2 nie utrzymuje ciepła na Ziemi w takim stopniu jak nam się to usiłuje wmówić. Jeśli coś u nas kumuluje ciepło to  właśnie chmury (i metan uciekający z nieszczelnych instalacji wydobywczych oraz z dna mórz i z "wiecznej" zmarzliny) - codziennie lata nad północną półkulą ponad sto tysięcy samolotów komunikacyjnych z których każdy spala od kilku do kilkudziesięciu ton nafty lotniczej. Nie potrzeba specjalnych "chemtrails" by rozsiewać jądra kondensacji pary wodnej i mamy, od wielu lat, przez większość roku zamiast błękitnego nieba mleczno białawy całun "cirrusów". Bywało podobnie i wcześniej bo żyjemy w średnich szerokościach geograficznych ale bywało kiedyś więcej błekitu na niebie niż obecnie!. To nie zaprzecza faktowi że ONZ testowało działania w ramach geoinżynierii. W 2013 roku opublikowali na ten temat raport. Chcą nam chyba zrobić drugą Wenus pod pozorem chęci wywołania "zimy nuklearnej".  Rozpylali związki siarki w górnych warstwach atmosfery. My już wiemy że to nie oziębia ale ociepla powietrze poniżej!. Tak przy okazji... od ponad dekady starty rakiet stały się bardzo spektakularne. Widzoczne są smugi spalin, spirale,.... może właśnie to jest to rozsiewanie związków siarki?!. Trzeba pamiętać że wszystkie rządy to NWO antychrysta. Tylko grają "przeciwników" ale realizują ten sam cel. A tu cel jest nadrzędny zredukować i zniszczyć ludzkość ale wcześniej zatracić jak najwięcej dusz!. Może ostatnio zaczęli się z tego wyłamywać Ruscy bo mamy chyba do czynienia z sabotowaniem ich sprzętu. Najpierw wykryto ewidentnie celowo zrobioną dziurę w poszyciu statku Sojuz przycumowanego do stacji ISS a teraz doszlo do awarii rakiety. Może to przypadek ale może i nie.

Portret użytkownika Generał Klejton

 W 2:20 ten wulkan wygląda

 W 2:20 ten wulkan wygląda tak jakby unosił się nad marsem i wygląda to tak , jakby był to dach jakiegoś olbrzymiego miasta. Rozumiesie, takie maskowanie. Te 3 ułożone idealnie w linni też mogą być jakimiś miastami. Może w jednym mają pożar Biggrin Ale to tylko taka moja teoria

Portret użytkownika Homo sapiens

Zawsze fajnie się dowiedzieć,

Zawsze fajnie się dowiedzieć, że w Układzie Słonecznym coś się dzieje ! Moim zdaniem NASA ukrywa fakt, że Układ Słoneczny jest młody, na co wskazuje wiele przesłanek, przykładowo ta że Mars ma aktywne wulkany ! Mamy sporo faktów, które przemawiają, za tym : "

Teoria Nebuli mówi, że Merkury nie może być tak gęsty. Ewolucjoniści nie mogąc wytłumaczyć Merkurego wymyślili teorię KOLIZJI, polega o na na tym, że kiedyś Merkury kiedyś pasował do teorii Ewolucji, ALE zderzył się z nim wielki asteroid i zmienił go w to co znamy dziś. Gdzie jest więc dowód na kolizję? Nie ma. Merkury niszczy teorię Ewolucji dodatkowo w paru innych kwestiach. Posiada on pole magnetyczne, problem w tym, że według teorii Ewolucji nie może go mieć. Jedynym sposobem dla planety, aby posiadać pole magnetyczne mając miliardy lat jest teoria dynamo. Teoria Dynamo mówi, że planeta posiadająca ciekłe jądro przewodzące prąd i obracające się, generuje przez ruch pole magnetyczne. Musi więc posiadać metalowe ciekłe jądro którego ruchy teoretycznie generują pole magnetyczne.

Oznacza to, że jeżeli planeta mająca miliardy lat posiada pole magnetyczne, to musi posiadać ciekłe jądro z metalu. Więc jądro musi być w stanie cieczy. Jednak Ewolucjoniści uważają, że Merkury jest tak mały że jego jądro musiało zamarznąć już dawno temu, tak więc jego jądro nie może być ciekłe. Więc według teorii Ewolucji Merkury nie może posiadać pola magnetycznego, problem w tym, że posiada. Jak więc pseudo naukowcy Ewolucji tłumaczą ten problem? Utrzymują, że faktem jest, że jądro musiałoby już zamarznąć, więc ich wytłumaczeniem jest jądro żelazno-siarkowe, innymi słowy jądro z żelaza, ale zmieszane z siarką.

Siarka pozwoliłaby, aby jądro stygło wolniej. Jednak jest to niemożliwe według teorii formowania się układu słonecznego, według teorii Nebuli. Ponieważ jedną z tych rzeczy która nie może powstać w bliskiej odległości od słońca jest właśnie siarka która jest bardzo niestała. Więc, aby uratować Merkurego dla teorii Ewolucji Merkury musiałby posiadać siarkę w swoim jądrze, ale nie może jej posiadać ze względu na teorię Nebuli i jej wyjaśnienie na formowanie się układu słonecznego, które zakłada, że Merkury formował się blisko słońca i dlatego tam się znajduje. Merkury całkowicie przeczy teorii Ewolucji która wyjaśnia powstawanie planet w sposób naturalistyczny bez projektanta. Kreacjonizm nie ma żadnego problemu z Merkurym.

Następna planeta to Wenus, jest ona najgorętszą planetą w układzie słonecznym, jest gorętsza nawet od Merkurego który znajduje się bliżej Słońca. Wszystko za sprawą jej atmosfery i olbrzymiej ilości chmur ją zakrywających wywołujących efekt cieplarniany. W dodatku chmury te są mieszaniną dwutlenku węgla, a co za tym idzie są trujące. Ewolucja mówi, że Ziemia powinna być bardzo podobna do Wenus ponieważ ziemia jak i ona uformowała się w tym samym czasie, w tym samym miejscu z tych samych materiałów , jednak różnice są olbrzymie, Wenus nie posiada pola magnetycznego pomimo, że teoria dynamo mówi, że Wenus powinno je posiadać. Innym problemem Ewolucji jest to, że powierzchnia Wenus wygląda na młodą ponieważ nie posiada śladów " Milionów lat " Erozji , zarejestrowano na niej skały o ostrych krawędziach a po miliardach lat w tej temperaturze powinny zmienić się w płynną postać ."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj