Według szefa Komisji Europejskiej, przywódcy z obcych planet niepokoją się o los UE

Kategorie: 

Źródło: własne

Jean-Claude Juncker znany jest ze swoich wielu globalistycznych i często kontrowersyjnych opinii na temat współczesnej Europy, ale jego ostatnia wypowiedź przyćmiła je wszystkie. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego w pełnej powadze stwierdził, że przywódcy innych planet martwią się o to jaką drogą pójdzie Unia Europejska.

 

 

Pomijając kwestię tego czy Jean-Claude Juncker rzeczywiście utrzymuje kontakty z przedstawicielami pozaziemskich cywilizacji to w całej tej historii najdziwniejsze zdaje się podejście jakie prezentuje on sam. Fakt że od dnia 28 czerwca gdy jego wypowiedź po raz pierwszy pojawiła się w sieci nikt nie usiłował jej prostować ani choćby zbyć śmiechem wydaje się dość intrygujący.

Trzeba doprawdy nie mieć wyobraźni by pozwolić takim plotkom krążyć w sieci i nie zaprezentować choćby najgłupszego wyjaśnienia. Oczywiście można też sugerować, że cała ta sytuacja zaistniała w wyniku zwykłego przejęzyczenia, ale wtedy wyjaśnienie wszystkiego zajęłoby przecież tylko chwilę.

Zresztą równie prawdopodobnym może być to, że przewodniczący Komisji Europejskiej mówił pod wpływem alkoholu, co podobno zdarzało mu się już w przeszłości i to wielokrotnie. Do ustalenia pozostaje wtedy fakt czy wpływ procentów wpłynął na jego wymowę czy może poprostu na poziom prawdomówności.

 

Jak nie trudno się domyśleć wypowiedź Junckera wywołała falę spekulacji odnośnie tego co stało za jego słowami. Czy wreszcie doczekaliśmy się długo oczekiwanego ogłoszenia istnienia Obcych ? Czy byliśmy świadkami zdarzenia które zapisze się na kartach historii ? Na odpowiedź na to i wiele innych tego typu pytań musimy jednak poczekać przynajmniej do oficjalnego oświadczenia.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alicja

   On wie co mówi  ale to

   On wie co mówi  ale to bedize bardziej  spowodowane "efektem Schumana ' jak  ktory powoduje że glupota ludzi  rzadzacych UE  bedzie bardziej widoczna  jak tez ich  bezwolność   i sterowalność   przez wladcow' innych planet. Apokalipsa podnosi kurtynę  a to co na scenie napawać powinno wstydem z powodu upadku z powodu chciwosci i pychy .

Portret użytkownika Adam

To, że przywódcy Unii

To, że przywódcy Unii Europejskiej są z innej planety chyba już dawno nikogo nie dziwi. Prostowania banana ani marchewki jako owocu nie wymyśliłby żaden ziemianin (no chyba że po "grzybkach"). A to, że martwią się o przyszłość Unii to też nie sensacja. W końcu kto im zapłaci za temu podobne brednie tyle pieniędzy.

Portret użytkownika LKT

Poziom komentarzy świadczy o

Poziom komentarzy świadczy o komentujących. Dla ludzi, których świadomość nie dojrzała, pewne fakty są nie do przyjęcia.

Obcy są na Ziemi. Jednak te rasy, które martwią się o los UE, napewno nie są ludziom przychylne.

Nawet w obrębie jednej rasy istnieją różnice w stosunku do rasy ludzkiej.

Jest napewno wielu obserwatorów. Często nawet nieświadomych, że nie są z Ziemi. 

Zresztą nie wiem czy jest sens z mojej strony o tym pisać, bo pewnie mnie zmieszacie z błotem.

Portret użytkownika Xystos

jedynie ci ktorych robota

jedynie ci ktorych robota jest

utrzymywanie ludzi w niewiedzy

moga ci "skoczyc na plecy".

prawdopodobnym jest ze kosmici niesa do.nas nastawieni pozytywnie.

pomyslcie;dlaczego Rosja I NATO jeszcze nieskoczyli sobie do gardel?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Leszko2012

Nie przesadzajcie. On użył po

Nie przesadzajcie. On użył po prostu metafory. Nigdy nie słyszeliście, że jakiś facet lub kobieta jest z innej planety? Oczywiściemożna pisać teraz, że "wiedział, co mówi", ale jakoś nikt na sali plenarnej nie zareagował zdziwieniem, więc każdy wziął to za metaforę. 
Jesteście z nieco innej planety... Wink
 

Portret użytkownika Alien4791

No bo tak jest, obcy sa na

No bo tak jest, obcy sa na Ziemi pośród ludzi i wokół Ziemi też. Dobrze się przyglądajcie, bo może Wasz sąsiad też jest Kosmitą. Wbrew wszelkim spekulacjom jakie tu czy na innych portalach się lansuje niemiłosiernie, obcy nie chcą przejąć Ziemi, bo życie na Ziemi będzie trwało może z 1800 lat, a poza tym zrobiliby to już dużo wcześniej np. za czasów Noego. Obcy pomogli Ludzkości po Potopie i odlecieli. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Obcy tak nam pomogli, że

Obcy tak nam pomogli, że wpierw wprowadzili niewolnictwo, chrześcianizm, kapiatalizm, socjalizm, faszyzm talmutyzm a teraz czekają, by nam zajebać resztki czystych dusz...

 za każdym razem przy ttej pomocy chowali się jak szczury do nory we wnętrzu Ziemi...

 Starzy ludzie powiadają, że nalezy liczyć tylko na siebie samego.. i mają bezwględną rację..

...Angelus Maximus Rex

Strony

Skomentuj