Wewnątrz nastolatka znaleziono ciało jego brat pasożyta

Kategorie: 

Źródło: https://www.naij.com/841976-disgust-unborn-twin-hair-legs-genitals-removed-boys-stomach-photos.html

15 - letni nastolatek o imieniu Mohd Zul Shahril Saidin z Malezji udał się do lekarza, uskarżając się na bóle brzucha, które nasilały się od co najmniej cztery miesięcy. Medycy zdecydowali, że przeprowadzą pilnie operację, ponieważ u chłopaka zidentyfikowano dużego guza.

 

 

Po zabiegu chirurdzy byli w szoku. Z brzucha młodzieńca wydobyto coś, co przypominało zniekształcone i niedojrzałe dziecko. Dziwne „ciało” miało długie włosy, zdeformowaną głowę, dwie nogi z palcami, a nawet męskie genitalia.

 

Nauka określa takie anomalia zwrotem „fetus in fetu” - zarodek w zarodku. Takie przypadki, mówią eksperci, zdarzają się w świecie praktyki medycznej niezwykle rzadko. Zarodek w zarodku pojawia się raz na pół miliona przypadków u brzemiennych kobiet. Zjawisko to występuje zawsze we wczesnych okresach ciąży i zazwyczaj zarodek obumiera w macicy.

 

Zdarza się jednak, że jakiś silniejszy zaczątek nadal żyje jak intruz w pułapce, a w połączeniu z jego większym bratem tworzy coś na kształt sznura. Do pewnego czasu oba zarodki rozwijają się na równi, ale gdy proces ten jest zakończony, ten niedojrzały zamienia się w pasożytujące ciało.

 

Obecnie nastolatek przebywa nadal w szpitalu i przechodzi kolejne zabiegi chirurgiczne, a szczątki jego nienarodzonego brata bliźniaka pochowano na cmentarzu we wspólnej mogile rodzinnej.

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika suspect.

Pasozytujace ciało.Tak to

Pasozytujace ciało.Tak to raczej nalezy nazywac tego osobnika co był operowany.To on okazał sie być pasozytem i wchłonał brata.Kanibal i zabójca.Wchłonietemu mozna tylko pgratulowac wytrwałości w przeżyciu wewnątrz pasozyta.

Portret użytkownika oświecony

Pro-liferzy i biskupi KRK,

Pro-liferzy i biskupi KRK, już protestują, i modlą się do bałwochwalczych obrazów, że zabili nienarodzone, zamiast je ratować, czyli według pro-liferów należało nie wyjmować tego organizmu z ciała nastolatka, albo podłączyć do maszyny podtrzymującej życie.

Skomentuj