Wieki humanoidalny kształt na niebie przeraził mieszkańców Zambii, którzy uciekali w popłochu

Kategorie: 

Źródło: Internet

W mieście Kitwe w afrykańskim kraju Zambia, doszło do dziwnych wydarzeń. W pobliżu centrum handlowego Mukuba w centrum miasta, doszło do obserwacji dziwnego fenomenu, przypominającego kształtem ogromnego humanoida.

 

Do zjawiska doszło w zeszłym tygodniu. Dziwaczna wielka figura humanoidalnej istoty pojawiła się nagle w chmurach. Świadkowie twierdzą, że utrzymywało się to przez około 30 minut. Wiele osób uciekało sądząc, że to nie wróży niczego dobrego, niektórzy jednak podziwiali ciekawy fenomen do samego końca.

Wszyscy zgodnie twierdzą, że ludzki ogromny kształt totalnie ich zaskoczył i nikt nie umie dać racjonalnego wytłumaczenia. Obiekt wydawał się zrobiony z innego materiału niż otaczające go chmury. Świadkowie twierdzili, że można było odnieść wrażenie, jakby humanoid przyglądał się centrum handlowemu. Niektórzy sugerują, że wyglądało to bardzo podobnie do dementora z sagi o Harrym Potterze.

Wiele osób uznało, że musi być to jakaś forma manifestacji Boga. Nie można jednak wykluczyć, że był to jakiś głupi żart, albo akcja promocyjna. Można było tego dokonać na przykład za pomocą drona. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że doszło do tego w biednej Zambii, jest to mało prawdopodobny performance. Może zatem przestraszeni ludzie słusznie uciekali w popłochu, skoro do teraz nie wyjaśniono natury tego zjawiska.

 

 

Źródła:

https://www.thesun.co.uk/news/3009118/horrified-onlookers-spot-harry-pot...
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4281314/Human-shaped-cloud-appea...

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika hemh

nawet na tym zdjeciu widze

nawet na tym zdjeciu widze "oko" tam gdzie jest ta figura wieksza i wyrazniejsza to na prawo od niej prawie ze w rogu ale jednak nie.... przeswietlcie zdjecie w photoshopie to zobaczycie cos jak oko... albo popatrzcie pod roznym katem na ekran widac rysy jakby wokol oka i w srodku kropke czyli jakby oko...

Strony

Skomentuj