Większość seryjnych morderców rodziło się pod znakiem Byka

Kategorie: 

Źródło: tg

Czy znak zodiaku naprawdę może wpłynąć na osobowość człowieka i być przyczyną, dla której osoba zmieniła się w krwiożerczego potwora? Brytyjski badacz David Jester sprawdził daty urodzenia wielu seryjnych morderców z różnych krajów i stwierdził, że największy procent z nich urodził się pod znakiem Byka. Śledczy od dawna wiedzą, że znaczna liczba seryjnych morderców ma podobne cechy osobowości, ale czy jest to związane ze znakiem zodiaku, pod którym się urodzili?

 

Nie jest tajemnicą, że dziś astrologia jest uważana za pseudonaukę, a horoskopy są czytane jako coś rozrywkowego. W końcu tak naprawdę nie może być tak, że wszyscy ludzie według swoich cech charakteru i osobowości byliby podzieleni tylko na dwanaście grup. Co więcej, zależy to od daty urodzenia. Zgodnie z ustaleniami Jestera, największa grupa seryjnych zabójców, które były badane, urodziła się między 20 kwietnia a 20 maja, czyli pod znakiem Byka. I ta grupa zdominowała wszelkie inne znaki zodiaku.

 

Liczba kobiet seryjnych morderców jest ogólnie bardzo mała na tle ogólnym. Po drodze Jester odkrył, że najczęstsze urodziny seryjnego mordercy miały miejsce 24 kwietnia i ... 18 lutego. Ostatnia data odnosi się do znaku Wodnika. Tego dnia narodziło się dwóch bardzo okrutnych seryjnych zabójców niemal o jednym czasie.

 

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli wizualnie rozbijesz grupę badanych dziesiątek najsłynniejszych seryjnych morderców według znaków zodiaku, w grupie Byk naliczono 10 osób. Po nich są Ryby - 8 osób, Koziorożec - 7 osób i Wodnik z Bliźniętami - 6 osób. Pozostałe znaki zodiaku mają w zbiorze od 3 do 5 osób. David Jester to nie tylko badacz, ale także pisarz, autor thrillerów i kryminałów. W 2018 roku jego książka „The Clinic” stała się hitem tygodnia w Wielkiej Brytanii.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj