Wielka kula ognia, która eksplodowała nad USA mogła zostać zestrzelona przez UFO?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Niektórzy eksperci z dziedziny ufologii twierdzą, że na nagraniach dużej kuli ognistej widzianej przed kilkoma dniami nad Stanami Zjednoczonymi, widać efekty interwencji UFO, które najwyraźniej zestrzeliwuje ten obiekt, prowadząc do jego fragmentacji na dużej wysokości.

 

Przez kilka ostatnich dni na całym świecie dochodziło do wielu przypadków obserwacji dużych kul ognistych. Wywołują je przeważnie meteory lub deorbitujące szczątki satelitów. ale od czasu do czasu dochodzi do wejścia w atmosferę większych obiektów i właśnie z czymś takim mieliśmy do czynienia nad USA, 17 maja bieżącego roku.

Zdaniem ekspertów z American Meteor Society, w ziemską atmosferę weszły dwa obiekty. Mniejszy leciał z tyłu towarzysząc większemu, albo raczej ścigając go. Gdy pojawiła się już spora kula ognia, mniejszy obiekt uderzył w ten większy wywołując jego eksplozję na dużej wysokości.

 

Według naukowców kosmiczne skały wybuchają przeważnie przy wejściu w atmosferę, albo w jej wyższych partiach. Eksperci przekonują, że to fizyka, a nie obca interwencja odpowiada za to, że meteory tunguski czy czelabiński eksplodowały jeszcze w powietrzu. Astrofizycy przekonują, że o tym czy obiekt z kosmosu dotrze do powierzchni ziemi odpowiada głównie jego wielkość, gęstość i skład chemiczny.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika cezary

Jest to możliwe . Jeżeli od

Jest to możliwe . Jeżeli od głównego obiektu oderwie sie mniejszy lub za dużym obiektem lecą mniejsze  to w chwili wejścia w atmosfere ten wiekszy doznaje wiekszego hamowania . Może sie zdarzyć że pierwszy wiekszy obiekt znacznie zwiekszy hamowanie a lecący za nim  mniejszy obiekt ( to tak jak w pamietnym biciu rekordu dzybkości jazdy na rowerze kiedzy to rowerzysta jechał za samochodem który tworzył tunel areodynamiczny zmniejszajacy opór rowerzysty. ) posiadał nadal wieksza prędkość , po prostu udzezał w duży pierwszy obiekt . Jeżeli hamowanie pierwszego obiektu było by bardzo znaczne ( a to bardzo mozliwe )  to wtedy efekt jest taki jgby drugi obiekt trafiłby na swojej drodze ściane . Pirwszy obiek doznaje udeżenie z wdóch stron . Z przodu w wyniku powstawania bardzo dużego ciśnienia które go hamuje i drugiego udeżenia z tyłu . Cała ta energia skupia sie na bardzo małej powierzchni w wyniku czego pierwszy obiekt zostaje po prostu rozłupany na drobiny . Bańka bardzo dużego ciśnienia przed pierwszym obiektem i powstała przy tym temperatura  ( zmiana energii ) powoduja wręcz niesamowitą w krótkim czasie destrukcje obiektu . 

Portret użytkownika Bajkau

Na żadnym filmie nie widać

Na żadnym filmie nie widać "drugiego obiektu" trafiającego w meteor. Poza tym, jeśli mamy technologię, żeby zestrzelić pociski balistyczne wroga, to dlaczego potencjalne zestrzelenie meteorytu przez USA takim pociskiem miałoby być niemożliwe. Znowu ktoś koloryzuje, bo jeśli wyobraźnia nie pasuje do rzeczywistości, to tym gorzej dla rzeczywistości... Nie było fali uderzeniowej, a w Czelabińsku była, co oznacza, że obiekt był bardzo wysoko.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie ma tez i innych ras we

Nie ma tez i innych ras we Wszechświecie, tylko rasy ziemskie. Te ziemskie nie wszystkie istnieją na powierzchni Ziemi, lecz w jej wnętrzu... Technologie istotnie odtwarzane są z aterfaktów, z wykorzystaniem odkryć geniusza Tesli, który rozszyfrował ich działanie.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika sandrax

Mogliby od razu >uwolić<

Mogliby od razu >uwolić< zibiego od frustrującej codzienności, powtarzalności, rutynie, wreszcie przyziemności egzystencji, od której - choćbyśmy mieli najbardziej ekscytujące życie - nie da się uciec. 

Portret użytkownika sandrax

Nie przejmuj sie,napewno

Nie przejmuj sie,napewno mieli klapki,albo buty wsuwane,jak mocno zasznurujesz swoje trampki to napewno nie spadną,jak wyrżniesz gdzieś na swojej hulajnodze.Nie jesteśmy godni by umrzeć,a nawet by żyć i tego sie trzymaj,w sumie to wiesz w jakim celu żyjesz,prócz tego że zostaniesz niewolnikiem?

21 gram to ważą bąki

Zobacz także wypadki śmiertelne sportowców,mieli dobre sznurówki,i zostali w butach.Czy w twoim wieku to nie są za poważne tematy?Czyli podsumowując,dusza wydostaje sie jakim otworem?

Portret użytkownika zibi1973

No nie wiem czy klapki albo

No nie wiem czy klapki albo buty wsuwane mam inne informacje,wiem wiem w jakim celu żyje(robol),nie jesteśmy godni by żyć,trzymam się trzymam tego,poczekaj jak robole zrozumieją po co żyją ziemia zarośnie chwastami, ok dobrze a ile ważą inni niż bąki,nie wiem jeszcze którędy wydostaje się dusza podejrzewam przez nogi,oczywiście może to być niepewne ale coś w tych butach jest i będę tego szukał do ostatnich dni,może będę miał dobry dzień i szczęście się uśmiechnie do mnie,dam ci znać jako pierwszej,masz racje za poważne są to tematy,całe życie takie mam,zawsze się gdzieś wpakuje w maliny i tak to jest http://www.fotosik.pl/zdjecie/c7018f0b3b4b6672

 

Portret użytkownika sandrax

Oblicz jak duże siły działają

Oblicz jak duże siły działają na danego typa podczas wypadku,tam nie ma gąbki tylko blacha,czyli ci co mieli to szczęście i umarli w butach to ich dusza wyszła tam skąd wychodzą bąki,poszukaj wątku gdzie spadły komuś rękawiczki.Siła uderzenia powoduje to że czasem jak kogoś mocno pacnie to spada but,nic więcej.Nie doszukuj sie działania Boga,bo o ile jakiś gdzieś istnieje,to egzystencja ludzi nic go nie obchodzi.Jak nazbierasz malin to zrób sok,dla dzieci w zimie jest bardzo dobry.

Portret użytkownika maniek00021

to sa wyrzuty masy ze slonca

to sa wyrzuty masy ze slonca a nie rzadne meteory ukrywaja to aby niewywolac paniki na swiecie te wszystkie samoloty ktore pospadaly w tajemniczych okolicznosciach zostaly poprostu trafione plazma ze slonca to sie juz zaczelo bedzie znacznie gorzej.

Portret użytkownika baca

nie wiem dlaczego

nie wiem dlaczego meteorologia to nie nauka o meteorach ale tak w sumie to chyba nie chcę wiedzieć tego... dużo lepiej poczytać o ufosonicznych insektoidach, które pragną zgwałcić homosia i to zanim jeszcze zgwałcony zostanie przez świńsko ludzkie hybrydy... w kosmosie musi trwać obecnie jakaś ostra rywalizacja o to, które rasy pierwsze zrobią mu z dupy jesień średniowiecza...

Portret użytkownika b@ron

i zapewne właśnie tak było

i zapewne właśnie tak było jak napisałeś, to nawet nie musiały być dwa obiekty od razu... po wejściu w atmosferę meteor mógł się właśnie zacząć rozpadać w taki sposób, że mały kawałek odpadł z tyłu i stąd ta sama trajektoria... na dużo większy kawałek działała z wiadomych przyczyn dużo większa siła tarcia a więc szybciej wytracał prędkość, co spowodowało, że mniejszy go dogonił i uderzył w niego... ot cała historia, typowy upadek meteorytu.

 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj