Wielki napis wykonany pismem obcych odkryto na powierzchni Marsa

Kategorie: 

Nowe zdjęcie z ESA pokazujące napis - ESA

To niesamowite znalezisko było możliwe dzięki opublikowanym niedawno przez Europejską Agencję Kosmiczną zdjęciom powierzchni pobliskiej nam planety. Wszystko wskazuje na to, że na powierzchni Marsa znajduje się napis w nieznanym języku. Czy to ostateczny dowód na to, że istniała tam cywilizacja, która unicestwiła się z wykorzystaniem broni jądrowej?

 

Trzeba przyznać, że naukowcy nie spierają się, co do tego, że coś bardzo gwałtownego zniszczyło całego Marsa. To mogła być spontaniczna wielka ogólnoplanetarna eksplozja jądrowa, albo po prostu tak wygląda powierzchnia planety zniszczonej przez wielką wojnę nuklearną. Biorąc pod uwagę fakt istnienia na orbicie Marsa dziwnego obiektu zwanego „księżycem Fobosem” hipoteza o istnieniu na Marsie zaawansowanej cywilizacji nie jest pozbawiona sensu.

[ibimage==12148==Oryginalny==none==self==null]

Pozostaje pytanie czy jeśli Marsjanie rzeczywiście istnieli to już wyginęli czy też żyją gdzieś w najbliższej nam przestrzeni. Ilość artefaktów dziwnego pochodzenia, jakie zauważa się ciągle na powierzchni czerwonej planety jest po prostu zadziwiająca. Nasz portal informował ostatnio o odkryciu śladów czegoś jakby pozostałości cegieł. Znane są też znaleziska w postaci kompleksu piramid z Cydonii czy też rozmaitych twarzy marsjańskich.

Teraz jednak mamy napis i kolejne wyjaśnienie tego znaleziska poprzez chwilowy zachwyt nad nietypową formacją geologiczną już nie wystarczy. Czas zacząć przeglądać wszystkie zgromadzone dane na temat Marsa w poszukiwaniu kolejnych potwierdzeń istnienia tam zaawansowanej cywilizacji.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika 3sp

Na zdjęciu podobnych symboli

Na zdjęciu podobnych symboli jest znacznie więcej, jednak tylko te dwa zostały rozjaśnione . Symbole zodiaku są swoistą mapą nieba i odzwierciedleniem ruchów ciał niebieskich zgodnie z wiedzą dawnych obserwatorów.  W podobnym klimacie ukazywane są sigile demonów tygodnia z dawnych grimmuarów. Często jednak symbolika powstawała zainspirowana dziełami natury - układem roślin, fal wody, piasku, czy też umaszczenia cętkowanych zwierząt.  Oznacza to, że natura sama "pisze", a ludzie jedynie "odczytują". Umysł ludzki zawsze stara się doszukać czegoś więcej niż istnieje . A zaawansowana cywilizacja raczej nie musiała by tworzyć petroglifów. Chyba że...

Cywilizacja marsjańska była cywilizacją tożsamą lub zbliżoną do ludzkości - efekt panspermii. I owa cywilizacja tworzyła prymitywne formy kontaktu z cywilizacją wyższą - podobnie jak ziemianie. 

Oczywiście jest też opcja "rezerwatu ", gdzie człowiek na Marsie zwyczajnie się nie "przyjął". 

Swoją drogą w tak bogatym królestwie istot żywych na naszej planecie czemu tak trudno uwierzyć w istnienie istot żywych poza nią? Jeśli tylko człowiek jest człowiekiem,  a reszta to zwierzęta, grzyby i rośliny, nie ma problemu by uznać "Obcych" za kolejnych przedstawicieli wspomnianych królestw .

Portret użytkownika kangur

Jeżeli to są prawdziwe

Jeżeli to są prawdziwe symbole na Marsie to jest to dosyć ciekawe, bo te dwa symbole wykorzystuje się na ziemii a dokładniej w horoskopach. Pierwszy symbol to Baran a drugi to ewidentny symbol Lwa.

Portret użytkownika mjacek2013@interia.pl

Według Alexa Colliera

Według Alexa Colliera mającego kontakty z Andromedanami [opisuje to m.in. Wojmus w 'Galaktycznej Rodzinie'] w 1989 roku nastąpiła inwazja Jaszczurów z Imperium Oriona w liczbie 100 tys [ponad 2 tys statków kosmicznych] na liczącą 300 tys Ludzi ziemską bazę na Marsie, o której zupełnie 'przypadkiem' nasi władcy nam nic nie powiedzieli ... jak nie powiedzieli tego, że Ludzkość czyli oni elity władzy mają od prawie 100 lat dostęp do darmowej energii i nieprawdopodobnych kosmicznych technologii ... Kto i jak nas jeszcze w konia robi ... ??? A Jaszczurki po podbiciu ludzkiej kolonii podobno zżerają Ludzi ??? Co do Jaszczurów z Imperium Oriona ?! Mają od 2,1 do 6,5 m wysokości, czasami ogony i pozostałości skrzydeł - wytrawni wojownicy o nieprawdopodobnej sile - okrutni - system kastowy. Szaraki to Ich niewolnicy. Nefelin i regeneraci z Plejad to Ich sojusznicy. Służą Szatanowi i jego idei zniszczenia rodzaju Ludzkiego. Takie Ciemne siły Gwiezdnych Wojen. Wyrzucono Ich z innego Wszechświata. Za sprawą potwornych technologii zawojowali i zniewolili ten sektor Galaktyki, w którym my mieszkamy. To tak pokrótce. www.przeslanie.com

Portret użytkownika Bartosz

Panie Jacku jeśli to prawda ,

Panie Jacku jeśli to prawda , że mają od 2 do 6 metrów i są niesamowicie silni , posiadają technologię , która nam się nie śniła to dla czego nas po prostu nie zabiją ? Jeśli służą szatanowi ... Nie chcę tutaj wchodzić w dyskusję , szanuję Pana zdanie i poglądy . Tylk tak na zdrowy rozum jeśli są tacy naj... to czemu poprostu nas nie zmiotą z powierzchnij ziemi i sami tutaj zapanują .
 
pozdrawiam

Portret użytkownika Stefan

Co to za idiotyczne teorie

Co to za idiotyczne teorie spiskowe, takich ludzi powinno się wysyłać do kamieniołomów bo mają zbyt dużo wolnego czasu i zaczynają wymyślać niestworzone historie, nie poparte żadnymi faktami ...

Strony

Skomentuj